אפליקציות מומלצות לאנדרואיד - עמוד 45 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפליקציות מומלצות לאנדרואיד

shay1098

Recommended Posts

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני לא יודע איך זה עובד בסלולרים , אבל במכשירים ייעודיים צריך לשלם גם על עדכוני מפות....

אם צריך לשלם על עדכונים , אז אני לא מבין למה שמישהו בכלל ירצה את הדבר המיותר הזה...

איזה פדיחה זה , מביאים תוכנה בחינם כמתנה לפסח ליומיים , ואף אחד לא מעוניין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם תכננו את הקמפיין פרסום הזה כבר לא מעט זמן , למה צריכות להיות תקלות כאלה מפגרות?

ואני אישית לא אהבתי את ההתנשאות שלהם על תוכנת וויז:

דודי ורניק, נשיא NNG, עם ווייז ומייט ברקע, לא הגיע הזמן להפוך את אייגו לתוכנה חינמית באופן קבוע?

ורניק: "התשובה היא חד משמעית לא. אנחנו לא מתעסקים בשוק ה'חינמיים' למיניהם, ולא בשוק התוכנות החובבני של המסה להמונים. זה כמו שאתה קונה - אתה יכול לקנות סוסיתא ואתה יכול מרצדס. על זה תשלם ככה ועל זה תשלם פי 10. אנחנו משקיעים בפיתוח ובשירות לקוחות. נסה לבדוק את השירות אצל האחרים. יש הרבה מאוכזבי תוכנות ניווט חינמיות למיניהן. אין ארוחות חינם. אף אחד לא נותן דבר שיפסיד עליו כסף".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בגלל שהם מבינים שאנשים כבר לא כל כך מעוניינים לקנות בכמה מאות שקלים , כשיש להם מכשיר שעושה עבודה לא פחות טובה.

לי יש ישן מלפני שנים שאני לא זוכר מתי פעם אחרונה שהשתמשתי בו...

פעם היה את היתרון של הגודל מסך והדיוק , אבל היום כבר אין את היתרון הזה.

אני חושב שהשוק העיקרי שלהם היום זה מערכות מובנות ברכבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מת על עניין ה"לנו יש שירות לקוחות!".

זה אותה מנטרה שחברות הסלולר הגדולות פימפמו בזמנו. אל תשאל מנכ"ל יקר, נורא חשוב לי לחכות על הקו ולהתווכח עם נציג שירות. מה דעתך אולי שאין צורך בכל זה אם דברים יעבדו כמו שצריך ולא תגבו ממני כסף? אם זה לא היה עצוב זה היה מצחיק.

עריכה: זמין לנקסוס 4. הורדתי, לא צופה גדולות ונצורות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעיקרון יש סיבה ששתהיה כבדה מהשאר - מודלים תלת מימדיים של כל הבניינים בארץ, (לפחות במרכז)

אך כן, נראה שלא עשו למנוע התלת מימידי אופטימיזציה לאנדרואיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי שתכביד יותר מהאפליקציות המתחרות.

אבל כן, אין סיבה שלא עשו לה אופטימיזציה. אבל זו רק בעיה אחת מני רבות, שכולן להערכתי נובעות כתוצאה מהלחץ שלהם להוציא אפליקיציה לא מוכנה לאנדרואיד עקב התחרות שהתרחבה מאוד בחודש האחרון לפתע.

דוגמה לעוד בעיה: מקש Back של האנדרואיד מוציא מהאפליקציה מיידית, במקום לחזור לתפריט הקודם. נראה שהם פשוט לקחו את הממשק של המכשירים, ולא עשו שינויים מינימליים כך שיתאים לאנדרואיד.

קבלו תיקון: מקש ה back עובד פתאום כשורה. wtf

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...