אפליקציות מומלצות לאנדרואיד - עמוד 25 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפליקציות מומלצות לאנדרואיד

shay1098

Recommended Posts

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

למי שמשתמש ב moovit כדי לדעת מתי האוטובוס שלו יגיע ונמאס מכל השטויות החברתיות והממשק החסר תועלת יש תחליף - Wimb

מאוד פשוט וקל, פשוט שומרים את התחנות הרגילות וב2 לחיצות יודעים מתי האוטובוס מגיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שמשתמש ב moovit כדי לדעת מתי האוטובוס שלו יגיע ונמאס מכל השטויות החברתיות והממשק החסר תועלת יש תחליף - Wimb

מאוד פשוט וקל, פשוט שומרים את התחנות הרגילות וב2 לחיצות יודעים מתי האוטובוס מגיע.

נשמע טוב.

אני עד היום לא בטוח אם אני בוחר בתחנה שלי או בתחנה ממול.. :lol:

האמת שאני גם הורדתי את זה, ואחרי 2 דקות מחקתי וחזרתי חזרה לגירסה הרגילה.

ה-flow הזה בלתי נסבל.

חייב להודות שאחרי שעתיים זה נמאס.

זה מאוד מהיר והכל, אבל אני שונא תיקון אוטומטי. שונא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע, לי זה ממש לא היה מהיר.

כשאני צריך להחליק את האצבע על האותיות הנכונות אני רחוק מלדעת "לאן אני צריך ללכת" וזה רק מבלבל אותי יותר מאשר עוזר.

אני מקליד בצורה עיוורת לחלוטין, גם במחשב וגם במקלדת הוירטואלית בטלפון, אבל ה"אוטומציה" כנראה שמורה במוח דרך "תנועת האצבעות", ולא על ידי "המיקום של האותיות" או משהו כזה.. לא יודע, ככה לפחות אני מסביר את זה, זאת התיאוריה שלי.. אני מקליד עיוור לחלוטין, אבל בהחלקה הכל פשוט מתבלבל וזה רק מפריע ומאט אותי (ואני כותב, גם בטלפון, במהירויות מאוד גבוהות - עד כדי כך גבוהות שבמכשירים לא מספיק חזקים לפעמים המעבד doesn't keep up עם הכתיבה שלי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה גם קורה לי אבל אני עדיין מעדיף את זה. יש לי אצבעות גדולות ובכל מקלדת שניסיתי אני צריך לדייק מאוד. בסלייד הרבה יותר קל לכתוב בלי לדייק במיקום המקשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטח זה כבר קפץ לכולם בתור עדכון, אבל מי שפיספס - בימים האחרונים יצאה גירסה חדשה 2.0 לאפליקציה של פייסבוק באנדרואיד.

הגירסה הזאת היא תוצאה של ה"עונש" שקיבלו העובדים של פייסבוק.

מי שלא יודע, האפליקציה של פייסבוק באנדרואיד תמיד היתה איטית בטירוף, ברמה ממש בלתי ניסבלת. לעומת הגירסה לאייפון שהיתה מעולה.

לראשי פייסבוק משום מה נמאס, והם החליטו להעניש את המפתחים - ולהכריח אותם להסתובב עם מכשירי במקום האייפונים שלהם, כדי לראות כמה שהם עשו עבודה מחורבנת וכדי שתהיה להם מוטיבציה לתקן את זה.

גירסה 2.0 שיצאה לפני מספר ימים היא התיקון.

זה עדיין לא מושלם, אבל יש הבדל מהותי של שמיים וארץ במהירות האפליקציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...