אפליקציות מומלצות לאנדרואיד - עמוד 18 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפליקציות מומלצות לאנדרואיד

shay1098

Recommended Posts

וייז הוציאו גרסה חדשה. לאט לאט אני מתחיל להצטרף לקהל המבקרים של התוכנה הזו. מחידוש מרענן ויעיל היא מאבדת לאט לאט את המומנטום. משקיעים בקשקושים של אינטגרציה לפייסבוק בלי לתקן פיצ'רים בסיסיים. מה עם אפשרות הקראת שמות רחובות בפניה? מה עם טחינת הסוללה והתחממויות? שלא לדבר על ההתעקשות שלה לשלוח אותך דרך כבישי אגרה, זה כמעט מרגיש כאילו הם מקבלים עמלה מכביש 6.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש תלונות של משתמשים שזה ממשיך גם אם ביטלת. חוצמזה - זו אפשרות מועילה אבל שלא תדחוף בכח. יצא לי כבר לשמוע דיווח על פקקים בכביש 6 והתוכנה עדיין ניסתה להעלות אותי עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינתיים הזמנתי מטען חזק יותר. המטען המדובר מטעין את המכשיר מצויין בלי שWAZE עובד, גם בעת שימוש במכשיר.

מטען נורמלי יהיה זהה למטען הביתי שלך

יטעין את הטלפון בכל מצב של שימוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריכת הסוללה כל כך גדולה שהמכשיר כמעט ולא נטען. בנסיעה מאילת לבן גוריון עם פתוח הסוללה נטענה ב10% בלבד! מדובר כאן על נסיעה של שלוש ומשהו שעות.

גם לי היתה בעיה כזו, קניתי 3 או 4 כבלים ומטענים לרכב עד שמצאתי באיזה פורום עלום את הפתרון:

שימוש בכבל DATA לטעינה גורם למכשיר לחשוב שזה חיבור נתונים ולא רק לטעינה ומגביל את הזרם ל-500mA בלי קשר למטען.

יש להשתמש בכבל יעודי לטעינה (עם שני גידים ללא קווי ה-DATA אם הבנתי נכון) ולוודא שהמכשיר מראה שהוא נטען מ-"AC" ולא מ-"USB".

מאז אין לי בעיה עם למרות שההתחממות וקצב חיסול הסוללה באמת מעצבן טילים. :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי לב שזה תלוי טמפרטורה ברכב, כשחם מספיק אני מאבד כ10% בשעה עם וויז דלוק. כשלא חם, אני מרוויח כ5%.

לא שמעת על מזגן?

אגב, אני תמיד נוסע עם וויז דולק - ותמיד יוצא מהרכב כשיש לי יותר מאיך שנכנסתי, וכשהטלפון קריר ונעים.

אז לא כלכך ברור לי על מה אתם מדברים.. אלא אם אתם מדברים על שימוש בוויז בזמן הליכה רגלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...