אפליקציות מומלצות לאנדרואיד - עמוד 16 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אפליקציות מומלצות לאנדרואיד

shay1098

Recommended Posts

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתם מתכוונים לזה שהסוגריים הן הפוכות וצריך פשוט לבחור כל פעם את הצד הנגדי שלהן ?

זה דיי שטות. לאחר טעות אחת, מתרגלים.

גם אצלי זה כך, ברייזר עם 4.0.4 רום מקורי אסייתי, בממשק עברית. (תמיכה מובנת בעברית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מתכוונים לזה שהסוגריים הן הפוכות וצריך פשוט לבחור כל פעם את הצד הנגדי שלהן ?

זה דיי שטות. לאחר טעות אחת, מתרגלים.

גם אצלי זה כך, ברייזר עם 4.0.4 רום מקורי אסייתי, בממשק עברית. (תמיכה מובנת בעברית)

רק עכשיו נפל לי האסימון, זה באמת קיים (אבל היה קיים גם בכל מקלדת אחרת שניסיתי במהלך ההיסטוריה אאל"ט) אבל לבחור הפוך זה כבר כלכך טבעי אצלי שאני אפילו לא שם לב לזה.

הממשק שלי הוא באנגלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאיזה אפליקצית ענן יש את שטח האחסון הכי גדול עם אפשרות להזרים מוזיקה ?

או שיש אופציה יותר טובה לסטרימינג של הספריית מוזיקה שלי ? (לא על הנגן...אין לי חריץ לכרטיס ...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קצת אונס את חבילת הגלישה, לשמוע את כל המוזיקה שלך מהאינטרנט?

הרי חבילות הגלישה מוגבלות ל-3GB, ובמכשירים מודרניים בלי כרטיסי יש לכל הפחות 8GB.. אז איפה פה היתרון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא קצת אונס את חבילת הגלישה, לשמוע את כל המוזיקה שלך מהאינטרנט?

הרי חבילות הגלישה מוגבלות ל-3GB, ובמכשירים מודרניים בלי כרטיסי יש לכל הפחות 8GB.. אז איפה פה היתרון?

זה לא אתה שטענת ש8 גיגה זה מספיק? ;) אני מוצא את האיזון בין שמיעה בדרך בסלולר לבין שימוש בWIFI בבית\לימודים\עבודה. מצד שני אני כמעט לא צופה ביוטיוב וכדו' במכשיר כך שרוב החבילה פנויה לי בשביל המוזיקה. וכמו שכבר אמרו - לא חייבים לשמוע את כל הספריה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...