התחביב החדש שלי - הגיעו תמונות - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התחביב החדש שלי - הגיעו תמונות

maphisto

Recommended Posts

• תגובות 267
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לכם מושג מאיפה אני יוכל להשיג אנטנה חוט כזאת (כמו שיש בסרטים שמMcChicken Luther קישר אליהם) שקולטת טוב באמת? (כי זאת שיש לי עכשיו באמת קולטת מעולה היא של רדיו גדולה מאוד אבל היא לא תורמת ליציבות של המכונית שעפים איזה רמפה).

וגם אפשר להשיג משהו טוב\נחמד שלא צורך הרבה תחזוקה ב1000 -? (אני אוהב את כל העיניין הזה אבל לא מוכן להשקיע הרבה כסף ועכשיו נזכרתי שמהחנות שאני עובד בה עובד איתנו איזה מהנס גאון והוא כמעט ב100% יוכל לסדר את המכונית ככה שעם אני זוכר את המכונית טוב אז לא נראה לי שאני יצטרך משהו אחר).

בכל מקרה הסרטים שהעלה McChicken Luther ממש מרשימים.

אה והלוואי ואני הייתי יכול להגיד 1000 שקל לא מפחידים אותי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותי זה דווקא כן מפחיד אבל אני יודע איך לשמור על המכוניות , קניתי במכה בבר מצווה שניים ב6000 אחת T-MAXX ובאגי כזה חמוד סוס כזה... עשיתי עליו חופה ויצא יפה לאאלה...

ואני שומר עליהם כמו על הזי* שלי :x

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני , רק לד"א , הזמנתי לפני יומיים גם באגי קטן וגם סאבג' SS עם כמה תוספות... נראה מה יהיה , הייתי גם רוצה שמישהו יבוא לצלם את הצי שלי... (4מכוניות) אחת TMAXX אחת באגי INFERNO ועוד שבועיים שלוש צריכות להגיע הבובות החדשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי שי מכונית אחת 2X4 כבר לפני שלוש שנים טובות מאז היא עברה שיפורים שיפורים בעיקרון המכונית עלתה 3000 שקל עם הכל אבל אחר כך שפרתי אותה באיזה 2000 שקל נוספים ...

בהתחלה היא הייתה נישארת לי 20 דקות אבל עכשיו שיפרתי לה גם את המיכל דלק וכרגע היא נישארת בסביבות ה 40-45 דקות..

כרגע המכונית מגיע ל 130 קמ"ש (בדיקה שלי) בעיקרון המונע שלה היה אמור להגיע ל 160 אבל כנראה שלא ;)

מחר בבוקר אני יעלה אבל מאכשיו אני אומר לכם הי מלוכלכת בטרוף מרוב התחרויות שאני וחברים שלי עושים בבוץ אולי אני יעלה סירטון שלה שהיא נוסעת במהירות המקסימלית שלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...