כרטיס מסך לגיימינג + עריכת וידאו עד 2000 ש"ח - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כרטיס מסך לגיימינג + עריכת וידאו עד 2000 ש"ח

yaronkle

Recommended Posts

היי,

אני מכין מפרט למחשב גיימינג חדש שישמש גם לעריכת וידאו.

אשמח להמלצות לכרטיס מסך שיידע לבצע encoding עם adobe premiere.

התקציב גמיש בסביבות 2000 ש"ח אעדיף פחות.

היה לי ניסיון מר עם ATI לפני הרבה מאד שנים. אעדיף אבל לא בכל מחיר.

יש באפשרותי להזמין בארה"ב ולדאוג שעמית לעבודה יביא אותו ארצה.

האם הסיכון שאזדקק לאחריות שווה את ההפרש במחירים?

תודה,

ירון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעקרון רק 4 כרטיסי גיימיניג נתמכים באופן רשמי להאצת חומרה ב- premiere pro

GTX285 / GTX470 / GTX570 / GTX580

אולם כמעט כל כרטיס יתמך באם מבצעים את ה-"hack" הידוע (בסך הכל הוספת שם הכרטיס לקובץ טקסט).

אני לא יודע מה המפרט שלך אבל בתקציב זה סביר להמליץ על gtx670 (או gtx680 אם מחו"ל), בשל יותר וביצועי גיימינג עדיפים בכלליות.

לגבי הסיכון לאחריות ברכישה מחו"ל, אם זה שווה את ההפרש - קשה לומר בוודאות.

אני לקחתי את הסיכון בראש שקט יחסית בעיקר מאחר ויכולתי לוודא שהכרטיס מגיע תקין מלכתחילה (המוכר חיבר אותו למחשב והציג תקינותו)

תקלות הישר מהקופסא דופקות את כדאיות העסקה כבר מהרגע הראשון - מזל נטו. ואם זאת שעדיין קיים הסיכון לתקלה בזמן שימוש, בהרבה מקרים שימוש מבוקר, זהירות ותחזוקה תורמים לשימור חומרה תקינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

SyndromE,

תודה על התשובה!

ה- hack עבור adobe בלבד?

ההפרש מחיר בין ה- 570 או 560 ל- 670 כמעט פי 2. באמת יש הבדל של פי 2 בביצועים?

ההבדלים משמעותיים בין החברות שמייצרות את ה- 570?

כדאי לשקול את ה- 560 / 570 או שהביצועים גבוליים למשחקים האחרונים שיצאו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן ה-hack עבור adobe (שינוי קובץ שלהם). יש כאן המון מידע על בחירת כרטיס ל-adobe כולל הוראות ל-hack או לחילופין הורדת

כלי שעושה זאת אוטומטית עבורך (בעמ' השני):

http://www.studio1productions.com/Articles/PremiereCS5.htm

למשחקים, לפי TPU, ברז' 1920x1200 ה-gtx670 בממוצע חזק יותר בכ-65% מ-gtx560 ti וחזק בכ-36% מה-gtx570.

יכול להיות יותר או פחות. תלוי במשחק, רזולוציה, הגדרות, מערכת וכו'...

ה-gtx570 ו-gtx560 ti אחלה כרטיסי גיימינג. יכולים להתקשות במשחקים כבדים מסויימים על הגדרות הכי גבוהות, אבל תמיד אפשר להתפשר בהגדרות לטובת ביצועים.

אני מציע שתקרא השוואות ותראה בעצמך איזה כרטיס יספק את הצרכים שלך במשחקים הכבדים. באיזו רזולוציה אתה מתכוון לעבוד ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גרסאת ה-448 יותר קרובה לביצועי gtx570, אבל גם הגרסא הרגילה לא רעה, עם אפשר להתקרב (ולפעמים לעקוף) ביצועי gtx570.

הם כולם כרטיסי גיימינג... אני לא יכול לקבוע מה "טוב" בשבילך כי אני לא יודע איזה קצב פריימים לשנייה נחשב סביר\שחיק עבורך במשחקים הכבדים, באילו רזולוציות אתה משחק, איזה פילטרים (AA) אתה משתמש אם בכלל... אני יכול לעזור עם שאלות טכניות וכו' אבל אני לא אוהב להחליט עבור אחרים איזה כרטיס הם צריכים מבלי לדעת מה הדרישות שלהם. אולי מישהו אחר פה יוכל להמליץ לך על כרטיס ספציפי, עם התייחסות ליחס עלות\ביצועים "משתלם".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב תודה על התשובה!

תלוי בתקציב הסופי, אבל כנראה שארכש את אחד מהכרטיסים האלה:

Gigabyte NVIDIA GeForce GTX 560 Ti 448 Cores 1.2GB כ- 1550 ש"ח

כרטיס מסך Gigabyte דגם NVIDIA GTX560 Ti 1GB GV-N560OC-1GI כ- 1150 ש"ח

האם יש בעיות ידועות עם הדגמים האלה של gigabyte?

רעשים, קלקולים וכו בעיות שלא קוראים עליהם בביקורות המקצועיות?

אני מתחיל לעבוד על המפרט המלא.

Corsair 500W A.PFC 80PLUS ימספיק טוב לגרסת ה- 448?

קצת בורח מהדיון המקורי אבל אני מבצע עריכת פעם בכמה חודשים ולא מעט photoshop / picassa.

יש מעבד מומלץ או שכרטיס המסך מספק?

בעצם אולי עדיף להשקיע בכונן קשיח מהיר או ולא במעבד i7?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-1550ש"ח ואף פחות אפשר כבר לרכוש gtx570. אם בקניית מחשב חדש ראיתי מחירים זולים בכ 300ש"ח.

גם על ה-gtx560 ti עם הקירור של gigabyte אפשר לחסוך 100ש"ח (ולעשות OC לבד, לגרסאת בלי אוברקלוק מהמפעל)

שמעתי שכדאי לעדכן ביוס במידת האפשר (לווא דווקא gigabyte). כי לחלק היו בעיות בגרסאות ביוס ראשוניות של gtx560.

לגרסאת 448 ול-gtx570 כבר ממליצים 550W מינימום. סביר שיעבוד לך בסדר עם 500W איכותי, אבל זה גם תלוי בשאר המערכת.

ברכישה חדשה כדאי כבר להתייחס להמלצות מינימום ואפילו לתת קצת יותר עם מבט אל עבר העתיד. אם כבר היה לך 500W טוב, הייתי אומר תשאר איתו לנסיון.

לגבי I7, אולי כדאי להתייעץ בפורום מפרטים. הייתי נוטה לכיוון זכרון ו-, התפשרות על I5. לא נשמע לי ש-I7 יחסר לך, אבל זאת רק דעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...