כונן קשיח שהפסיק לעבוד - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כונן קשיח שהפסיק לעבוד

mushon26

Recommended Posts

שלום לכולם

הכונן הקשיח שלי הפסיק לעבוד

הוא מעלה וונידוס עד לתמונה הזו http://static.daniweb.com/images/attachments/1/windows-logo-loading.gif

ופשוט נתקע שם. kopfpatsch.gif

העלתי מכונן אחר ושחיברתי את הכונן הבעייתי המחשב לא מזהה אותו.

לקחתי את הכונן לחנות שקניתי ממנה (לצערי האחריות על הכונן פגה לפני כשנה)

וכאשר הוא חיבר את הכונן הוא קיבל הודעה שצריך לפרמט את הכונן (לא יודע אם זה קשור אבל הוא לא חיבר את הכונן דרך הלוח אם).

כאמור אצלי לא התקבלה הודעה כזו, מה לדעתכם ניתן עוד לעשות, וכיצד!

שבת שלום, ותודה מראש למי שיכול לעזור.

נ.ב. העלתי את הנושא בפורום אמצעי איחסון בטעות וקיבלתי את התגובה הזו

אשמח למגיבים נוספים

היי.

בכונן הקשיח הזה הייתה מותקן הווינדוס לפי מה שאני מבין ממך.

אני מאמין שמה שהכי חשוב לך זה להציל את המסמכים\קבצים שאתה צריך מהכונן הקשיח שלך , אז קודם כל,

אתה תצטרך כונן HD חיצוני (תלווה מחבר אם אין לך), ודיסק של או Hiren's Boot CD (אפשר להוריד מכל מיני מקומות באינטרנט). יש להגדיר את הBIOS כך שהמחשב יקרא את ה-CDROM ראשון.

תכניס את הדיסק ותדליק את המחשב כשגם ההאררדיסק הבעיתי וגם החיצוני שלך מחובר. לאחר מכן דרך התוכנה שעולה לך דרך הדיסק, אתה יכול לבצע COPY דרך command-line. תגיד לי אם אתה רוצה פירוט יותר גדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ציינת את המטרה העיקרית שלך.להציל את הנתונים או את הדיסק?במידה ואין נתונים חשובים פשוט פרמט את הדיסק.

הייתי רוצה להציל את הדיסק אבל אם אפשר להציל את הנתונים זה יכול להיות אחלה.

שאני מחבר את הכונן המחשב לא מזהה אותו אז כיצד אני יכול לפרמט אותו?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שחזרתי מהחנות מחשבים חיברתי אותו למחשב והוא הופיע בביוס ואז הפכתי אותו לכונן הראשי ואז הווינדוס שוב לא עלה

אז עשיתי ריסטרט ואז הוא כבר לא הופיע בביוס.

בניהול הדיסקים אצלי בבית הוא לא הופיע, אבל בחנות המחשבים הוא כן הופיע.

מוזר לא?! מה יכול להיות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא לא מופיע אפילו בביוס זה סימן לא טוב.כמובן שניתן להמשיך לשחק איתו אך אני הייתי קונה חדש.גם אם איכשהו תצליח להציל אותו לא כדאי להשתמש בו כדיסק ראשי.אם תצליח לחבר אותו למחשב אחר שכן מזהה אותו אז תראה את הSMART שלו.סה"כ 4 שנים לדיסק (אני מבין נכון ?)

שהייתה עליו זה לא רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה ז"א תראה את ה - SMART שלו?!

הדיסק אכן נמצא אצלי 4 שנים עם , אתה רוצה להגיד לי ש-4 שנים זה טוב?!

אני לא מצליח להבין את זה האחריות היא בדר"כ 2-3 שנים אז השנה הרביעית זה כבר מזל שזה עובד?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי , יש לחלק את ההודעה לשניים , לא עולה זה לאו דווקא בעייה בדיסק הקשיח , יכול בהחלט להצביע על בעייה דווקא בחלונות.

אולם , זה שהוא לא מופיע בביוס זה רע מאוד! כדאי שתבדוק שהוא מחובר היטב , אבל תחילה לפני שאתה מתחיל להתעסק איתו תיקח שיוציאו ממנו גיבוי, מכיוון שהמשחקים עלולים בהחלט להרוס את המידע שעדיין נשאר אצלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי , יש לחלק את ההודעה לשניים , לא עולה זה לאו דווקא בעייה בדיסק הקשיח , יכול בהחלט להצביע על בעייה דווקא בחלונות.

אולם , זה שהוא לא מופיע בביוס זה רע מאוד! כדאי שתבדוק שהוא מחובר היטב , אבל תחילה לפני שאתה מתחיל להתעסק איתו תיקח שיוציאו ממנו גיבוי, מכיוון שהמשחקים עלולים בהחלט להרוס את המידע שעדיין נשאר אצלו.

הבעיה אינה בווינדוס לקחתי את ההארד דיסק לחבר וכאשר הוא חיבר אותו המחשב זיהה אותו בביוס

אבל שהוא ניסה להעלות את המחשב (באמצעות ההארד דיסק שלו) המחשב שלו ניתקע.

וכאשר חיברנו את הכונן לאחר שהווינדוס עלה הווינדוס לא זיהה אותו, כמו כן הכונן עושה רעשים קצת מוזרים.

כנראה שלא אצליח לשחזר אלא אם כן יש לכם רעיון (למזלי על רוב החומר עשיתי גיבוי לפני כחודש), ככה שאני מבואס על הכונן אבל מבסוט על הגיבוי.

אגב כמו שכתבתי בהתחלה בחנות שקניתי כאשר הוא חיבר את הכונן ניצתנה לו האפשרות לעשות FORMAT אך ביקשתי ממנו לא לעשות כדי שאולי בבית אני אוכל להעביר חלק מהחומר לכונן אחר.

האם כדאי לי לפרמט אותו ואם לאחר מכן הוא יעבוד לשמור עליו חלק מהחומר שלי ופשוט לקנות כונן חדש (למרות שבמקרה שלי יש מצב שאני צריך כבר מחשב חדש).

אם יש לכם מה להוסיף על השאלות ששאלתי אני אשמח

ואני רוצה להודות לכם על העזרה והזמן שהשקעתם בשבילי ובשביל הכונן הבעייתי שלי.

משה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. זה תפקידנו ( לנסות לעזור ).

ב. אם יש טיקטוקים - הסיפור נראה גמור.

ג. תוריד תוכנת בדיקה של היצרן - תראה מה היא אומרת

( בהנחה שהדיסק יואיל בטובו להתגלות בביוס ).

ד. לפחות עשית גיבוי - יש לך את כל הסיבות לחייך :) .

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה אינה בווינדוס לקחתי את ההארד דיסק לחבר וכאשר הוא חיבר אותו המחשב זיהה אותו בביוס

אבל שהוא ניסה להעלות את המחשב (באמצעות ההארד דיסק שלו) המחשב שלו ניתקע.

וכאשר חיברנו את הכונן לאחר שהווינדוס עלה הווינדוס לא זיהה אותו, כמו כן הכונן עושה רעשים קצת מוזרים.

כנראה שאני מפספס משהו ,

איך חיברתם את הכונן לאחר שהWINDOWS עלה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שאני מפספס משהו ,

איך חיברתם את הכונן לאחר שהWINDOWS עלה ?

בזמן שהווינדוס (של חבר שלי עלה) חיברנו את הכבלים (מתח ו-SATA) להארד דיסק

חשבנו שאולי נוכל לראות אותו ב- DISK MANAGEMENT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^^^^

בזמן שחלונות עולה, מקסימום אתה יכול לחבר

עכבר . ;D

כונן קשיח חייבים לחבר למחשב לפני הדלקתו,

רק כך הוא יזוהה בביוס וכתוצאה מכך גם בחלונות.

מה שכן, אתה יכול לחבר אותו ( את הקשיח ) עם מגשר

IDE / SATA TO במעין דיסק און קי.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...