למה היבואנים בארץ לא מאפשרים אופציה לכונן תומך בלו ריי במחשבי מיין סטרים . - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה היבואנים בארץ לא מאפשרים אופציה לכונן תומך בלו ריי במחשבי מיין סטרים .

haifaboy

Recommended Posts

אבל גם בלו ריי זו מדיה דיגיטלית. בסוף אתה יכול לצפות באותם תכנים ובאותה איכות מבלי להיסחב עם דיסקים.

שאלת למה לא מציעים אופצייה כזאת בארץ? קיבלת תשובה. אין קונים.

אתרי פורחים בכותרים? אני מתערב שלא תמצא יותר מדי כאלה בארץ, אם בכלל.

אגב, אני בטוח כי אם תפנה לחנות ותבקש שיזמינו לך כונן בלו ריי במיוחד ולהרכיב לך אותו תמורת תשלום נוסף, הם יסכימו בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פותח הדיון ,בארץ הרבה צופים אפילו בCAM (למי שלא יודע זה שמישהו מצלם במצלמה מסך קולנוע והאיכות גרועה בהתאם )

מעבר לזה המון כולל אני מיסתפקים בגירסאות בלו רי מסורסות שהוריגו אותם לגיגות בודדות -זה לא איכות בלו רי אבל מספיק טוב מבחינתי

מי שבאמת רוצה יכול להשיג איכות בלו רי אבל זה בערך 30 גיגה תלוי בסרט

ואולי בגלל זה ראיתה הבדלים בין בלו רי לבין פורמטי HD אחרים

בגדול זה דיגיטלי וכמו שאתה יכול לקחת CD ולהוריד אותו לאיכות MP3

אבל אתה יכול גם לישמור על בדיוק אותה איכות

אותו הדבר בבלו רי היום

אין שום בעיה לשמור על כל התוכן היום ,על 3D עם יש ,ואפילו על תפריטים -זה רק יקח הרבה יותר נפח

אבל יתן לך את אותה איכות כולל הטכנולוגיות סאונד החדשות

בעניין בלו רי הוא לא תופס חזק כמו וכניראה אף פעם לא יתפוס כמוהו -אפילו לא קרוב

גם שרותי ההשכרות עוברים יותר ויותר לסטרימינג ואפילו מאפשרת שרותים כאלו בPS3

אולי היום שרותי הסטרימינג לא נותנים את אותה האיכות -אבל זה מספיק לרוב האנשים

בכל מיראה כמו שאמרו אין לזה ביקוש גדול בארץ ועם אתה חיב פשוט תיקנה בניפרד

אני מעריך שיצאו כבר חיצונים עם אתה לא רוצה לקנות פנימי

זה לא מדיה נדירה -אבל גם לא יותר מידי מבוקשת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין צורך בעצבים מיותרים, אנשים. 4 דפים שלמים ועדיין יש חילוקי דיעות. נתחיל מזה שבימיינו אפשר להשיג הכל, כל הזמן, הכל עניין של זמן וכסף. ונעבור לבעיה המרכזית, השוק בארץ- הוא קטן ויבואנים מפחדים או אפילו לא רוצים לקחת סיכונים שעולים להם כסף ובמידה והם מספיק גדולים תמיד אפשר להזמין דרכם. אנשים שקיימת להם ״שריטה״ תמיד ישלמו יותר (זה מתבקש) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון, לפי דבריך אתה אינך קורא את התגובות בהן עונים לך.

אמרתי לך שכנראה השימוש שלך בבלו ריי נעשה למדיה (בעיקר סרטים) וכמעט לשום דבר אחר - ולכן אם אתה רוצה לצרוך את המדיה הזו על נייד

עדיף לך לנצל את הדיסק הקשיח ויכולות הנייד, במקום להתעקש על כונן שיגביל לך את מאוד את בחירת הדגמים.

אם אתה מתעקש מכאן והלאה על כונן BR, זו בעיה אישית שלך. השוק בארץ מתנהג בצורה שונה מאוד ולכן אפשר להבין "למה היבואנים בארץ לא מאפשרים אופציה לכונן תומך בלו ריי במחשבי מיין סטרים"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...