עד עכשיו לא התקנתי את הSSD יש לי בעייה עם זה - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עד עכשיו לא התקנתי את הSSD יש לי בעייה עם זה

GMTK

Recommended Posts

חייב עזרה בהתקנה למה אני לא מסתדר ולא מצליח עם הביוס וכל הדברים האלה שרשומים במדריך.

מהרכישה הקבוצתית הוא עדיין בשקית.

דבר שלא אמור לקרות אצלי אבל לא הבנתי כימעט כלום לעדכן קשוחה כל הדברים האלה חיייב עזרה אז מי שמוכן לעזור לי דרך הסקייפ

או משהוא כזה בבקשה למה כבר אני לא יודע מה לעשות זה מסובך לי מידי.

אבל כמו שכן עם אני יעשה פעם אני ידע לתמיד.

--------------------

הודעות מיותרות.... כנס לביוס מיותר, מה הבעייה תוצאי ככה תעשה ככה חברה לא עובד צריך עזרה יותר ספציפית !

תודה רבה לעוזרים שרוצים לעזור אבל אני חושב שהדרך היא רק דרך .

יש לי מסך גדול שמחובר למחשב אז לא תהיה בעייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תבדוק איזו גרסת קושחה יש לו (כתוב על המדבקה), העדכנית היא 000F, כנראה שיש לך 0309.

אם יש לך את ה-0309 תצטרך חבר את הכונן (שיהיה מחובר למחשב) ולעשות את זה:

אם יש לך מערכת הפעלה בכונן אחר-

http://www.micron.com/my/sla-agreement?did={DC5539B5-63F0-40BD-85B2-9FDAA7166516}

תוריד את זה, אם אין לך משתמש (זה יכניס אותך לעמוד הכנסת משתמש אם יש לך זה יכניס אותך לעמוד ההרודה) תיצור אחד. אחרי זה תוריד את הקובץ ותפעיל אותו ממערכת ההפעלה (מומלץ לעשות הפעל כמנהל ולסגור את האנטי וירוס וחומת האש) זה יעשה את כל העבודה תוך חצי דקה-דקה בלי ההתערבות שלך בתהליך.

אם אין לך תגיד ואני יביא לך את ההורדה והסבר מפורט על מה לעשות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מצבך טוב מאוד, עדכון הקושחה יהיה קל מאוד ולא יצריך התערבות מצידך.

תוריד את הקובץ הזה:

http://www.micron.com/my/sla-agreement?did={DC5539B5-63F0-40BD-85B2-9FDAA7166516}

במקרה ואין לך משתמש או אינך מחובר תצטרך להתחבר או להירשם בשביל לראות את התוכן שלו. אחרי שנרשמת והורדת את הקובץ תפעיל אותו דרך ה-WIN7 בזמן שה- מחובר (ומערכת ההפעלה לא מותקנת עליו אלא על הקשיח של ה-500GB), מומלץ לעשות הפעל כמנהל ולכבות את האנטי וירוס אם יש. אחרי שהפעלת אותו תסכים לתנאי הרישיון (וכול הדברים האלו), המחשב יכבה יעשה BOOT וההתקנה של הקושחה תחל, זה לא ארוך ב(ין דקה לחצי דקה) ואז המחשה יכבה את עצמו, יעלה שוב ואז תוכל לבדוק את מצב הכונן.

זה לא קשה בכלל רק תעשה את זה. זה לא טילים.

בקצרה:

הורדת הקובץ.

הפעלת הקובץ.

המחשב יכבה את עצמו מספר פעמים.

יש לך כונן מעודכן.

שלב הבא יהיה ההגדרות בביוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואז אחרי שאני עושה את זה מה אמרו לי שצריך לשנות הגדרות בביוס? וכל מיני כאלה?

ואהבתי את ההמחשה זה לא טילים(:

יש מצב שאני עושה את זה איתך דרך הסקייפ ליתר ביטחון? זה לא יקח הרבה זמן.

המחשב שלי עוד חדש ומהיר.

והאינטרנט 100M אז שום דבר לא יכול להאט את הקצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי , אז זה לא יעזור לך. זה לא הכרחי לעשות את זה בזמן שיחה, להוריד קובץ אתה יכול נכון? לשמור אותו בשולחן העבודה לפי דעתי הכי מומלץ. אתה יודע איך עושים הפעל כמנהל? קליק ימני על הקובץ ויש לך אפשרות הפעל כמנהל. אחרי זה חוץ מאישור שקראת את התנאים שלהם והסכמת אין שום צורך שאתה תתערב בתהליך ההתקנה.

כמו שאמרתי:

שלב הבא יהיה ההגדרות בביוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקצרה להוריד את הקובץ.

לכבות תמחשב לחבר תSSD.

להדליק תמחשב לילחוץ על הקובץ כמנהל וזהוא בעיקרון ואז להתקין עליו מחדש את הוינדוס?

אבל לא תהיה בעייה שעל המחשב מותקנות 2 מערכות הפעלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...