oc מאיפה מתחילים - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

oc מאיפה מתחילים

idanmal

Recommended Posts

שלום לכולם ותודה מראש לעוזרים.

בשעה טובה המחשב החדש שלי עובד ורציתי להתחיל לעשות OC, הבעיה שהביוס הזה נראה לי קצת מסובך+ שאני לא כל כך מעודכן.

ראוי לציין שלפני 7 שנים הייתי חזק בנושא ה-OC ואפילו הגעתי לתוצאות מרשימות אבל אני לא זוכר כלום.

ניסיתי להתחיל על המדריך שמפורסם בסטיקי אבל הכל נראה לי שם לא מעודכן מבחינת טמפרטורות, תוכנות וכולי.

יש פה מישהו שיכול לעזור לי עם הביוס של גיגהבייט?

אני צריך אם יש מדריכים עדכניים, תוכנות לניטור של הטמפרטורות, מתחים, תדרים וכל מה שצריך אם אפשר.

לוח האם שלי הוא : GA-Z77X-D3H

המעבד שלי הוא : I5 3570K

זכרונות: xms 2x4gb 1333

קירור מעבד: haydro h60

בבקשה לפחות תכוונו אותי מאיפה להתחיל הביוס הזה קצת מסובך לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את המדריך הזה וניסיתי להוריד חלק מהתוכנות לניטור שיש שם, חלקם ישנות וחלקם לא עובדות.

המערכת שלי 64 ביט והביוס ממש אבל ממש לא כזה פשוט כמו זה בתמונה(התעסקתי עם הביוס הזה בעבר )

אם אפשר לינקים לתוכנות ניטור חדשות ב64 ביט אני אשמח, או לפחות שמות של כמה טובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך מדריך מפורט באתר כאשר הבסיס די זהה..

http://hwzone.co.il/guides/ocguide2011

כמו כן יש לך המון המלצות בפורום לתוכנות בסטיקי ובפורום..

אני מציע לך להריץ חיפוש..לגבי המערכת שלך תעיין בחוברת של הלוח אם וכו על מנת באמת ללמוד את כל האופציות וכו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באס ? אתה אולי לא מעודכן אבל באס שייך לימים של הP4, בגלל שיש לך מעבד K המכפלה פתוחה, במעבדי הSB או הIVY השינוי ב"באס" גורם לחוסר יציבות מוחלט ואין ממש אפשרות לשחק עם זה יותר מדי (גם במכפלות החדשות באייבי) ולכן תדבוק במכפלה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב לציין שקצת קשה לי היום עם הביוס פה של גיגהבייט, מלא פונקציות.

פעם היה יותר פשוט והמדריכים קצת ישנים למרות שהעקרון זהה.

לנעול מתחים של הזכרונות או לשים על אוטומט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...