משולש צהוב על חיבור הרשת - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משולש צהוב על חיבור הרשת

Y-T-M

Recommended Posts

היי,

אודה לעזרתם בפתרון בעיה בה אני מאבד קישוריות של מהנתב netgear vvg 2000 כלומר מופיע לי משולש צהוב על חיבור האינטרנט בצד שמאל למטה ללא גישה לאינטרנט.

אני חושב שחשוב לציין שזה קורה תמיד בזמן שאני מוריד ביוטורנט וזה נראה לי כמו איזה נפילת מתח.

על מנת לחדש את הקישוריות לאינטרנט אני צריך לעשות ריסט להתקן במחשב.

יש לציין כי לאחר שבמחשב שלי אני מאבד את הגישה לאינטרנט בשאר המחשבים בבית הקישוריות לאינטרנט עובד כרגיל.

תודה מראש,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה ששמתי לב זה אכן רק כאשר אני מוריד ביוטורנט ומעמיס על המהירות..

מה זה אומר שאני לא יוכל לנצל את מלוא המהירות שלי אם אני מוריד חיבורים מהקליינט?

ולמה זה מנתק רק את המחשב שלי ולא את כל שאר המחשבים?

לאחר בדיקה גם כאשר הנתב מוגדר כברידג' הוא קורס(אם זה עוזר במשהו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנתב:

Advanced > LAN Setup > Add

תסמן ב-V את Enable

ב-IP Address תרשום לדוגמא: 10.0.0.20

ב-MAC Address תרשום את הכתובת MAC של הכרטיס רשת הקווי/אלחוטי שלך. (ב-cmd לרשום ipconfig /all)

ב-Device Name תרשום מה שבא לך... שם המחשב?

במחשב:

Windows XP - Start > Control Panel > Network Connetions

Windwos Vista/7 - Start > Control Panel > Network and > Network and Sharing Center < Change adapter settings

קליק ימני על Local Area Connection/Wireless Network Connetion ואז מאפיינים.

יהיה לך שורה שנקראת Protocol TCP/IP (במידה וזה Vista/7 מדובר על Version 4)

דאבל קליק עלייה ושם להגדיר IP באופן אוטומטי...

IP - 10.0.0.20

SM - 255.255.255.0

DG - 10.0.0.138

אין צורך לעשות את שניהם, מה שבטוח הסיכוי שיפתר הבעייה זה להגדיר במחשב ולא בנתב, כי הנתב מחלק כתובת דרך ה-DHCP והבעייה לא הייתה אמורה לקרוא מלחתילה, ובמידה וכן ספיציפית למחשב אחד זה מקרה חריג של בעייה בנתב.

אני יכול לשער שמדובר בבעייה בכרטיס עקב שימוש מאסיבי שאתה מפעיל טורנט... אבל הוא מאבד את התקשורת ואתה מקבל אפיפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה של קשרוית מוגבלת חסרה עוד ידועה מ WIN98 כול המחשבים והתיקשורת בנויה כך שהיא אמורה לקבל כתובת IP מישרת של הDNS ואז שיש בעיה זה קורה שהמחשב לא מצליח אחרי 3או יותר תלויי בגירסה של הפרטוקל נסינות לקבל כתובת IP מהשרת של הספקית שרת הDNS ואז הו נינעל על כתובת לא נכונה צריך להפס את המודם ולנסות לקבל כתובת תקינה ונכונה לא עוזר יש כלי מובנה במערכת ההפעלה שאמורה לתקן את בעית השגיעה של הIP תיקון הרשת ולהפס את הכרטיס מה שיש בתקון המובנה של מערכת ההפעלה אמור לעזור לא עוזר לכבות את המודם ולחקות כמה דקות ואז זה אמור לחזור תקין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממליץ להגדיר שרת DNS ידני כמו שהמלצו פה שרת DNS של כי חברה כמו HOTNET חוסמים כתבות ידניות ואז הרבה אתרים וביכלל זה סיוט לגלוש אם אפשר עדיף אוטמטי ולא לחפש קומבינה וכול פעם שיש בעיה ההגדרות של הרשת כול הזמן משתנות כי אצל השרת של החברות הכול על דנמי כי היא אפשר לתת לכול אחד כתובת פרטית משלו לכן זה משתנה כול הזמן לא סתם יש לחברות שני שרתי DNS אחד ראשי ואחד משני גבויי במיקרה שיש בעיה אבל ששניים לא עובדים יש נפילה ברשת אין מה לעשות אלה לחקות שהם יחזרו וזה יכול לקחת דקה ועד חצי שעה ויותר ואז אני ממליץ לכבות את המודם ולליכת לשחק כדורגל כדורסל מה שאתה אוהב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיכנס ל-cmd

תרשום שם: ping 192.118.82.140

* אם מופיע reply from 192.118.82.140 זה תקין (תמשיך למטה ב-*)

אם רשום request timed out תנסה לבצע הפעלה מחדש לכרטיס disable/enable או הפעלה מחדש למחשב

אם רשום destination host unreachable תנסה לבדוק ש-LAC/WNC לא על disable כרגע בטעות

אם רשום משהו אחר, ואני לא מאמין שיהיה משהו אחר, תרשום פה בתגובה.

* תמשיך פה:

תרשום עכשיו ping walla.co.li

אם רשום reply from 192.118.82.140 תבדוק גלישה - אמור לעבוד.

אם רשום ping could not find the host walla.co.il תגדיר DNS ידני:איפה שהגדרת במחשב IP/SM/DG יש לך למטה להגדיר גם DNS, תגדיר אותו ידני...

ראשי - 8.8.8.8

משני - 8.8.4.4

ללחוץ OK במסך הקיים וגם במסך אחריו ולבדוק גלישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעצם אני יקצר לך...

אם עכשיו זה רושם בעיית DNS פשוט תיגש לשלב האחרון שרשמתי.

לפני כן לא גלש כי לא משכת כתובת אייפי, אחרי הגדרה של אייפי סטטי לא גולש כי לא מושך DNS, תגדיר ידני ואתה מסודר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...