איזה ספק עדיף? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה ספק עדיף?

yoni_h

Recommended Posts

זה המפרט שבערך יהיה:

מעבד: INTEL 3550

לוח אם- GIGABYTE H77

כרטיס מסך- 7850 OC

דיסק קשיח- 1TB

זיכרון- 2X4GB

יש לי התלבטות בין BASIQ 550W לבין SEASONIC 530W S12II. (האנטק עולה כמאה ש"ח פחות, אבל אולי הסיסוניק איכותי יותר?)

מה עדיף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לומר, לפעמים סיסוניק מייצרים לאנטק אבל הBasiq כשמו יותר בסיסי יותר מה-S12II (שהוא 520 ולא 530)

סדרת ה-S12II היא סדרה עם שם מעולה ואמינות יוצאת דופן, הייתי הולך עליו בשביל האמינות (אנטק חברה מעולה, פשוט אין לי נסיון עם הנ"ל).

אני חושב שה"בייסיק" מגיע ללא כבל כוח (או שזה ה"ארת'וואטס"?) או ללא סליבינג.

תעשה את שיקוליך, אם אתה ממש לחוץ בתקציב אז בחר באנטק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, זה קישור לספק של אנטק: http://www.antec.com/Believe_it/product.php?id=NzA0NDQy

אתה יכול לבדוק אם הוא מגיע עם הכבלים שציינת? אני פשוט לא מבין בזה.. מה זה כבל כוח וסליבינג?

אתה לא חושב שהוא משתלם יותר? (הוא בהפרש של 100 שח פחות מהסיסוניק, והסיסוניק הוא 520W והאנטק 550W)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליבינג זה שרוולים שמכסים את הכבלים היוצאים מן הספק לחלקי המחשב, בשביל יופי, סדר וזרימה של אוויר במארז, לא קריטי אם המארז מאוורר כראוי ועם מערכת ניהול כבלים חכמה (ואם לא אכפת לך לראות את קשת הצבעים של כל חוט.

זה מוזר, לבייסיק יש שתי מסילות של 30 אמפר, דבר שלא הגיוני לספק 550W ככה שכנראה הן לא מסוגלות לספק את זה, זה יכול להיות חיסרון ויתרון, בגלל שיש שתי מסילות זה עלול קצת לסבך את העסק. לסיסוניק יש מסילה אחת, די אופטימלי במסגרת השימושים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...