חדש בפורום-צריך עזרה בהרכבת מפרט למחשב נייח עד 4000 ש"ח - עמוד 3 - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חדש בפורום-צריך עזרה בהרכבת מפרט למחשב נייח עד 4000 ש"ח

IdoBurla

Recommended Posts

זה מה שאני יעשה ביום שישי אני מתפנה ללכת ל2 חנויות לקבל הצעת מחיר שתיהם באשדוד מקווה שיהיה את כל הרכיבים במלאי וככה אני יוכל לבצע כבר הזמנה בשישי...

שאלה נוספת בנוגע לחיבור לאינטרנט..לאחי יש בחבר חיבור לאינטרנט מה הדרכים להתחבר לאינטרנט שבבית? אלחוטי? יש מן כמו דיסק או קי כזה עם אנטנה שבאמצעותו אפשר להתחבר לאינטרנט? שפכו לי קצת אור בנושא..

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זאת אומרת שצריך להכניס למפרט גם כרטיס אלחוטי? זה לא משהו שהוא מובנה על הלוח?

יש לנו אלחוטית בבית אבל יתחבר דרכה..

היריה של 5% בין המעבדים משהו שהוא קריטי בשביל הדרישות שלי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוטי זה בעייתי כל המודם והחיבורים יושבים בחדר אח של אחי..

נראה לי שהאופציה היחידה זה להוסיף כרטיס רשת ,נכון?

ומלבד הכרטיס רשת אני יצטרך גם או לחילופים הדיסק או קי עם האנטנה,ששאלתי עליו מקודם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה הבנתי..חשבתי שהכרטיס רשמת זה כרטיס שיושב על הלוח...

אוקיי אז אני יסתפק כרטיס הזה (הדיסק או קין)..מקווה שפה ייגמרו לי ההוצעות הנוספות...בגדול עכבר ומקלדת אני לא צריך אז עם המפרט של גיל כולל מערכת ההפעלה והכרטיס אני עומד בתקציב פחות או יותר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יום שישי אני אלך ל2 החנויות באשדוד מקווה שהכל יהיה במלאי כדי שאני יוכל לעשות הזמנה..

רק לפני שאני הולך ביום שישי אני רוצה להיות סגור על הדבר האחרון..

אני רוצה שוב להבין את ההבדל בין הCORE 3450 לבין הCORE 2400 שהצעתם לי בסופו של דבר להרכיב.

המחשב נכון להיום משמש אותי באופן תדיר עד כבד בתקופות מסוימות אבל לפחות כרגע לא לפרנסה.

ההבדל בינהם מבחינת המחיר יכול להיות לטובתי השאלה מבחינת הביצועים והדרישות הירידה קריטית?

תודה וסליחה על החפירה.:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההבדל לא גדול, כמו שאמרתי 5% אחוז בממוצע. לפי דעתי אם ההפרש במחיר גדול מ-10 ש"ח, זה לא שווה ועדיף את ה-2400. אפשר לדעת לאילו חנויות? יש כאלו שידחפו לך זבל ואל תאמין לאף מילה של אחד המוכרים על המפרט, אם הוא אומר שמשהו לא טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעולה אחי תודה..אני מתכוון ללכת לKSP ולIQPC..אני מתכוון להשתמש אך ורק במפרט שהוצע לי פה אם לא יהיה רכיב אחד במלאי ויציעו לי חליפי אני יתייעץ פה שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לקניית מחשב במיוחד לשמוש בנוני + עריכה משחקים תמיד טוב ליבדוק ובמיוחד שעכשוו קייץ והטמפרטורה של המחשב יותר חם ב 10 15 מעלות מאשר בחורף רק שמדלקים אז שיעשו בדיקה מאמץ למחשב ושהחלקים לא יתחממו יותר מ 70 מעלות מעבד כרטיס מסך וטמפרטורה כלילת בתוך המארז ושהחישנים השונים לא מזיפים וגם סידור כבלים נורמלי שלא יפזרו את הכבלים סתם במארז והם המחשב תקין והם רושמים שבדקו והטמפרטורה טובה ואין בעיה של התחממות אז תקנה אחרת זה בעיה ואם אין להם פתרון לבעיית החום לא להוסיף יותר כסף ולא לקנות מהם עדיף לבדוק בחנות לפני שמזמנים ולפני שהייה מאוחר מדיי בחנייות לא ממלצות מיפרטים לא מומלצים חלקים גנריים ואין סידור כבלים נורמלי יש מלה בעיות כאלה במיוחד שעוד לא התחיל הקייץ חום יולי אוגוסט החמים והיו ימים של 36 מעלות ולא רק באלת במרכז קיץ בישראל זה סיוט למחשבים ולמשתמשים ואל זה לא מתפשרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...