המלצה לכונן קשיח חיצוני - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לכונן קשיח חיצוני

Adun

Recommended Posts

^^^^^

שאלה אליך -

מה מצב צבירת האבק במארז של הקשיח ?

אם בכלל .

:xyxthumbs:

אם יש לו אז מועטה ביותר. אם אין אז אפסית, כי לא נכנס אבק. רק מבחוץ נצבר אבק ומעבירים מטלית עליו.

עם אתה ממש עם הכונן ולוקח אותו ממקום למקום..אז בכלל אבק לא קיים (כי הוא בתנועה מידי פעם).

הקיצר הרחבתי ממש על דבר שבכלל לא שמים לב אליו וכמאט ולא קיים ;D אין מה לדאוג מיזה כמו שאתה קונה כונן סגור ולא דואג לאבק שנצבר בו בפנים! אוהב להתעסק ולהיות פדנט בכל זאת..פתח את המארז כל חודשיים ותעשה אוויר עם הפה בפנים :la:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו אנשים זה גאוני, במקום לקנות כונן קשיח חיצוני מוכן, אתם למעשה אומרים שאפשר לקנות כונן קשיח פנימי, איזה שמתאים לכם, לקנות מארז קטן, להכניס את הכונן הקשיח לתוך המארז ולהישתמש בזה כאילו קנית כונן קשיח חיצוני מוכן?

אז למעשה אפשר לקנות Black Caviar 3GB ולהשתמש בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמעו אנשים זה גאוני, במקום לקנות חיצוני מוכן, אתם למעשה אומרים שאפשר לקנות פנימי, איזה שמתאים לכם, לקנות מארז קטן, להכניס את הכונן הקשיח לתוך המארז ולהישתמש בזה כאילו קנית חיצוני מוכן?

אז למעשה אפשר לקנות Black Caviar 3GB ולהשתמש בזה?

:yelclap: הבנת נכון. אתה חופשי לבחור מה שתרצה! הכנתי כבר שלושה כאלו, הביצועים עולים לאין שיעור מול כונן סגור שתקנה!

בעוד שפעם זה גם היה משתלם הרבה יותר..היום לפחות תהנה מאמינות וביצועים ומחיר זהה לכל היותר.

מניסיון שלי הכי טוב זה מארז עם ESATA אם יש לך חיבור כזה במחשב. הסיבה היא כי מארז כזה פשוט עושה צימוד ישיר בין ה- SATA של הכונן ל- ESATA בלי בקר בדרך כי זה אותו חיבור בעיקרון! אז זה כאילו חיברתה בתוך המחשב עם SATA והביצועים מוגבלים אך ורק לפי הכונן שתבחר (כאמור לי F3 של מעביר על מינימום 90M/S רציף). אבל גם אם תקנה מארז עם USB3 של חברה טובה..מובטח לך בקר איכותי יותר מרוב הניידים שהם!

אגב בחירה בכונן טוב..הוא קריר ושקט.

עריכה:

אם תרוצה ESATA במחשב ואין לך..יש דבר כזה במחיר אפס (ובטו שיותר זול אפילו באיביי..אם בא לך לחפש):

http://www.dealextreme.com/p/dual-7-pin-port-esata-sata-cable-adapter-28cm-9281?item=52

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצויין נישמע טוב, אז דבר ראשון תודה על עזרתך שלך ושל כולם :xyxthumbs::yelclap:

דבר שני לצערי אין לי ESATA רק USB3, ואם אם כבר עשית 3 כאלה אשמח אם תענה לי על כמה שאלות..

1. מה הגודל של המארז עצמו? הוא ממש גדול או שהוא דיי דומה בגודלו לכונן הקשיח עצמו?

2. לגבי החיבורים, אז בתוך המארז יש חיבורי SATA שמתחברים לכונן עצמו, ומקשרים אותו לחיבורי סטנדרטים?

3. אחרי שהכל הורכב וחובר, זה פשוט plug & play? מחבר את זה בUSB למחשב שלי ומעביר קבצים?

4. זה דורש מסויים או שאין צורך?

5. וזה משנה עם בחיבורים יהיו חיבורי SATA3?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן קראתי את התגובות, זה החשש שלי, שאת כל המידע שאל אאבד בגלל שהכונן הקשיח תקול.

אלה שטויות ותיזהר. כל קשיח עלול למות באופן פתאומי שאתה עלול לאבד את כל המידע. גם אם תקנה קשיח שנחשב אמין ביותר, הוא

עלול למות תוך יומיים.

מסקנה: כל מידע חשוב שיש לך, חובה שיהיה מגובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים איתך גיל ולכן עדיף תמיד ללכת על הדבר באיכותי ביותר כדי לצמצם את הסיכוי שזה אכן יקרה.

אז איפה אפשר להשיג את המארזים האלה? אפשר להשיג אותם ברשתות הגדולות כמו KSP ואייבורי? כי לא זכור לי שניתקלתי בכאלה דברים שם...

בכל מיקרה ארצה לנצל את ה USB3 שבמחשב לטובת העברת קבצים מהירה, אז אני חייב מאז שתומך בחיבור USB3?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...