GOOGLE DNS? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

GOOGLE DNS?

shlomo1441

Recommended Posts

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תשתמש בDNS שלהם, תקבל מיילים דרכם, תגלוש דרך הדפדפן שלהם, תבצע חיפוש שלהם, תחפש באפליקציית מפות את הדרך לאן שאתה רוצה ללכת..... זה לא ייאמן כמה מידע יש להם עלייך,

כאשר אתה מקליד במנוע חיפוש שלהם משהוא שאתה רוצה לחפש והמושג הנכון קופץ לך ושאתה נכנס לאתר הפרסומות שמעניינות אותך מופיעות אתה חושב שזה במקרה? יודעים עלייך הרבה!.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כאשר אתה מקליד במנוע חיפוש שלהם משהוא שאתה רוצה לחפש והמושג הנכון קופץ לך ושאתה נכנס לאתר הפרסומות שמעניינות אותך מופיעות

הו כמה נורא מצידם... :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה שאתה האדם הקטן לא מעניין אותם.

איך זה שהם מפרסמים לך פרסומות שרלוונטיות לערכים שחיפשת במנוע החיפוש שלהם?

יש דברים בגו.....גל (מצטער הייתי חייב :yelclap: )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הקשר? אתה עדיין לא מעניין אותם.

אף אחד לא עוקב אחרי "משה מעפולה" ומלשין לאישתו על זה שהוא גולש לאתרי פורנו, גם אם המנוע הממוחשב שלהם יודע את זה ולכן מציג לו פרסומות של מכוני ליווי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנשים שמחליטים לפרסם אצלהם, אני מאמין שיש להם איזשהו אינטרס לקדם את העניין. לא משנה אם זה משתמש פשוט או אירגון גדול. כך נראה לי.

אני לא טוען שזו המטרה העיקרית שלהם, אבל זה סוג של "על הדרך".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסופו של דבר, שממשלת ארה"ב תרצה לקבל מידע על משה מעפולה היא תעזר גם בגוגל(אם זה כבר לא קורה) וגוגל תספק להם הרבה מידע על משה.

Milford, אני לא מבין איך הגעת למסקנה ששרתי הDNS של הספקיות בארץ הם "חאפריות", אשמח לקבל הסבר,

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד הרבה עם רישום דומיינים חדשים/עדכון קיימים וכו' - במקרים רבים איטיות העדכון של שרתי ה-DNS הישראלים היא מביכה.

ברור לי שהגולש הסביר הממוצע לא ישים לב לזה. אני מניח שזה ברור גם להם ולכן הם זורקים זין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...