שאלה לגביי מעבד במחשב HTPC - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגביי מעבד במחשב HTPC

gilhaba

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה טענת שלא ניתן לבצע - ואכן ניתן גם אם עי הוספת 100MHZ לתדר המעבד.

לגבי הצגת הסרטים -טענתי מקודם שהמעבד יחסית עובד אצלי טוב -יש לו את המגבלות שלו ולכן החלטתי לנסות להמהיר אותו וגם אם זה עי שיפור של 5% זה עדיין זה שיפור ותסכים איתי שלהזיק זה לא יכול אלא רק לשפר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שאתם כל כך מתעקשים. הלכתי לביוס, כיביתי HT ו2 ליבות

הבאתי את המעבד למצב שהוא רץ 2 ליבות בתדר 2200 מגה-הרץ (נמוך ב400 מגה-הרץ מתדר G620) והרצתי סרט ב-1080P

ממליץ לכם בחום להתחיל לבדוק את התוכנות שלכם כי השימוש היה בVLC בלבד בלי קודקים נוספים.

http://i.imgur.com/DwVl0.jpg

בחיאת, תעשו לי טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל טיפה והוא יעשה את העבודה.

שוב, משפט אבסורדי לחלוטין. כמו שהצגתי עובדתית, גם בתדר נמוך משמעותית הניצולת הממוצעת ללא קודקים עומדת על איזור 33%

אז תוספת ביצועים של 2.5% לא הולכת לשנות דבר. אמרת "בטח שלא מזיק", מדובר בשינוי תדר פעולת רכיבים נוספים כמו בקרי הPCIE, ההמלצה שלי היא להמנע מתוספת ה2.5 אחוזים המיותרים הללו ולהמנע באותה הזדמנות מסיכון לאי יציבות בפוטנציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק 100% זה באמת משפט אבסורדי..

שאני אבין, לצורך מה המשפט הזה נועד? "לרדת" עלי? אחרי מה? שהצגתי עובדות והוחכתי שאתם טועים? אם אתה מחפש להציק ולעקוץ הגעת למקום הלא נכון.

כאן הדיון בי ובעובדות שלי נגמר. אם לפותח הדיון יש מה להוסיף הוא מוזמן לשאול או להוסיף. כל תגובות אחרות שלא קשורות לנושא - מקומן בפח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה פה שני טרולים שקוראים להם ליאוניד וVBOX

שניהם מוציאים קשקוש אחר קשקוש מהודעה להודעה.

ליאוניד

אוברקלוק של באס למערכת SB הוא ממש ממש לא מומלץ כי הוא יכול ליצר תקלות בSATA ובעוד כמה בקרים.

אוברקלוק של 100MHZ לא נחשב אוברקלוק , אם אצלך הוא נחשב תחזור לFXP .

מסקנה : אוברקלוק לארכיטקטורת הגשר של אינטל למעבדים שהם לא K הוא לא אפשרי.

VBOX

אם אתה לא מצליח להריץ סרטים על המערכת שלך כנראה שאתה לא חכם כמו שנראה לך

מחשב שלי שמחובר לLCD 1080P בעל מעבד E2140 (תדר 1.6) וכרטיס מסך radeon X300 (שאינו תומך האצת חומרה לסרטים)

מריצים כל סרט HD בצורה חלקה בלי לעבור את ה80% שימוש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

GILOMAN - התעוררת מהשנ"צ שלך?

כמה שאני זוכר אתה מומחה בתחום הכדורגל..

זה שיש לך 9000 הודעות זה לא אומר שאתה מומחה לטרולים ובטח שלא למעבדים.

פעם הבאה שאתה רוצה תגובה עניינית לדברים שלך תלמד להתנסח בכבוד הראוי.

וליאור.. אתה לא צריך להביא אנשים יגבו אותך... כולנו בני אדם .. טעית .. ואני באמת סולח לך.

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...