שאלה לגביי מעבד במחשב HTPC - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגביי מעבד במחשב HTPC

gilhaba

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אתם נהנים ממעבד כזה שיהיה לכם לבריאות חברה..העיקר שאתם צודקים ..הרי זה ברור שאתם מפחדים להודות שננתם עצה גרועה.אחרת זה יפגע לכם באגו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלטה של פותח הדיון אילו דעות לקחת :) אני לא מבין למה אתה רודף לכיוון הלא נכון. אתה חושב שכל מה שאנחנו עושים זה להכנס ולתת עצות אחיטופל? אתה מוזמן לחשוב כך, פותחי הדיונים והמשתמשים שזקוקים לעזרה יחליטו בעצמם מאיפה לקחת את העזרה כי אני מבין שהצגת עובדות כנראה לא תעזור, אתה כנראה תגיד שעשינו פוטושופ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתם נהנים ממעבד כזה שיהיה לכם לבריאות חברה..העיקר שאתם צודקים ..הרי זה ברור שאתם מפחדים להודות שננתם עצה גרועה.אחרת זה יפגע לכם באגו.

להיפך, זו דווקא עצה טובה. חבל לבזבז סתם כסף.

אני עם מעבד T6600 בנייד, מלפני 3 שנים, יחד עם איזה צ'יפסט חרטא כלשהו של , מריץ FHD בלי בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העניין הוא כזה רובי...זה שאתה מגדיר את עצמך מומחה ..אין לי בעיה עם זה..אבל יש לי בעייה עם הזלזול שלך. אם כי אם זה באופן סמוי.זה הבעיה שלי איתך.ודרך אגב זה שאין לי התיוג של מומחה על השם זה לא אומר שאני לא יודע ומבין יותר טוב ממך.

כמו כן נתייחס לעובדות זה מעבד בתכלס נחות עם ביצועים נמועים ורק על ידי אוברקלוק ניתן לעבוד איתו כמו שצריך.אני בטוח שכל מי שפה הגיב עשה אוברקלוק.

נתחיל בזה שאני לא הגדרתי את עצמי, זה נעשה ע"י צוות האתר.

זה לא זלזול אלא תיאור המציאות מניסיון, לי אישית יש G620 שכמובן מריץ(רק עם הכרטיס המובנה) FHD בלי בעיה(כמו שאמרו אי אפשר לעשות לו OC, רק לכרטיס המסך שלו אפשר עם לוחות בעלי ערכות שבבים מסוימות), ואחוזי השימוש נעים בין 0 ל 20.

אגב לקחתי אותו לסיבוב , הוא מריץ אבל מקרטע - אחוזי שימוש 90-100 אחוז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל-VBOX,

תראה כמה אנשים אומרים שמעבד G620 ומעבדים חלשים ממנו אמורים להסתדר ללא בעיה עם 1080P.

אתה זה שלא מוכן להודות בבעיה.

מבלי לזלזל, תעשה בדק בית, אולי יש במחשב שלך בעיה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

VBOX, אמרו לך שאתה צריך לעדכן קודקים. אם לא פועל יכול להיות סיבות גם אחרות כמו הארד דיסק איטי וישן מדי.

כשאתה מריץ את הסירטון, כמה אחוזי ניצול של המעבד רואים במנהל המשימות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום רב לכולכם.

אני גיל, פותח הדיון הזה, רציתי קודם להגיד תודה רבה לכולם על שמנסים לעזור.

דיברתי כרגע עם חבר שקנה את ה- i3 2120 והוא אומר שיצא לו להריץ בנתיים סרט ב- 720P וה-CPU היה ב 0% ולא הייתה שום בעייה (אומנם לא HD מלא) , כנראה בגלל שהוא משתמש במעבד הגרפי המובנה. דרך אגב הוא אמר שהוא התקין רק את HALI MEDIA SPLITTER וזהו, שום קודקים הוא לא התקין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי גיל,

אני מסכים איתך גם לי ב 720P עובד חלק.

הבעייה ב FHD וגם אני חשבתי בהתחלה שזה בעייה של תוכנה...

אז המשכתי לבצע בדיקות והבנתי בסוף שזה לא קשור לתוכנה.. בחיים יש רצוי ומצוי בכל דבר.. מה שקובע זה הנסיון המעשי והפרקטי..

נתוניים טכניים ה G20 יכול גם להריץ דברים יותר כבדים מסרטים..

אבל תעשה את השיקול שלך או שפשוט תלך תראה אצלו ב FHD בלוריי ותחליט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 2 מחשבים בבית אחד עם הG20 סהכ המעבד יחסית עובד טוב.

בדכ מנגן טוב בFHD אבל זה בגלל שהמהרתי אותו טיפה.. במהירות הסטוק קצת עבד חלש אבל עדיין ברמה הסבירה.

אם התקציב גדול יותר ממליץ ללכת על מעבד טיפה יותר חזק.

מקווה שעזרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...