אז איפה מחפשים עבודה בימינו? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז איפה מחפשים עבודה בימינו?

Googleness

Recommended Posts

אני אקפיץ כי זה רלוונטי לדיון ועדיין לא מצאתי עבודה.

מסתבר שהמצב קשה ובהרבה אתרי דרושים יש לשיטה מוחלטת של חברות תקשורת לעבודת פרך וחברות השמה עם מודעות פיקטיביות אז לא נותרה לי ברירה אלא לצרף את הפיסקה הבאה לכל מודעה אליה אני מעביר את הקו"ח שלי:

שלום רב, במידה ומדובר בחברת השמה\כח אדם או מרכז הערכה\"יום היכרות" אינני מעוניין.

במידה ומדובר בראיון בלבד אשמח אם תיצרו עימי קשר.

:xyxthumbs:

בכל מקרה אני מחפש מקום עבודה ובדרך אני רואה את המודעה הבאה:

מנהל/ת תחום פיתוח לינקים

תחומים: » מומחה SEO

אינטרנט » תפקידים נוספים

מיקום המשרה: חיפה והכרמל

סוג משרה: משרה מלאה, משרה חלקית, עבודה מהבית, דוברי שפות, מתאים לאמהות, שעות גמישות

מתאים לתושבי: תל אביב, פתח תקווה, בקעת אונו וג. שמואל, ראשון לציון ונס ציונה, חולון ובת ים, רמת גן וגבעתיים, הרצליה ורמת השרון, נתניה ועמק חפר, חדרה וזכרון יעקב, ראש העין, חיפה והכרמל, קריות יקנעם וע. זבולון, עכו נהריה וגליל מערבי, רעננה כפ"ס והוד השרון

שכר: לא צויין

תיאור:

לחברה בתחום שיווק באינטרנט דרוש /ה מנהל /ת

פיתוח לינקים נכנסים וקידום אתרים. שעות גמישות,

עצמאות רבה ומשכורת אטרקטיבית הם רק חלק

מההטבות המחכות למתאימים /ות.

העבודה כוללת ניהול צוות העוסק ב: Press

releases, blog & directory submissions,

social bookmarking, קניית לינקים ועוד.

התפקיד דורש ראש גדול, יכולת התוויית אסטרטגיה

לטווח בינוני וקצר וניהול צוות עובדים מרחוק. העבודה

ב- 75% משרה.

דרישות:

התפקיד דורש ראש גדול, יכולת התוויית אסטרטגיה

לטווח בינוני וקצר וניהול צוות עובדים מרחוק.

* חובה- ניסיון קודם בפיתוח לינקים.

* חובה- אנגלית ברמת שפת אם.

* יתרון- שליטה בשפות אירופאיות: גרמנית, איטלקית,

צרפתית.

* יתרון- ניסיון בגיוס וניהול עובדי מיקור חוץ מחו"ל.

הם רציניים? מנהל פיתוח לינקים? זה לא משהו שעושים ילדים מתלהבים עם משחקי כדי לקבל תורות\חיילים חינם? בפעם האחרונה שקידמתי אתר זה היה קצת *שיעול* הרבה *שיעול* יותר מלינקים... :nixweiss:

ממשיכים לחפש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מרכזי הערכה ימות העולם אני לא אלך לשם שוב פעם אחרי מה שעברתי בחברת פלאפון...

איזה משרה? בדוגרי לא משנה לי העיקר שלא יהיה משהו פיזי (אני עם פריצת דיסק בגב + ורטיגו) ושלא יהיה מוקד טלפוני כלשהו מכיוון שבאחרון שבהם נפגעה לי השמיעה מהאוזנייה אז אני מוותר על התענוג.

מה שכן חשוב שיהיה משרה מלאה ואזור חיפה והקריות. עדיף משהו בשעות קבועות ולא משמרות רנדומליות אבל לא חיים ומוות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאחר הרעה במצב השמיעה באוזן שעליה הייתה מונחת האוזנייה ניגשתי לבדיקת שמיעה במכון בהפניית רופא אף-אוזן-גרון ואכן מהבדיקה עולה כי נפגעה לי השמיעה ובמידה ובאחוזים בודדים היא הייתה נפגעת יותר הייתי צריך להרכיב מכשיר שמיעה. :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה שזה לא עוזר כי עד שלא תתחיל בשיחה לא תוכל לכוון את העוצמה יש אנשים שמדברים על ספיקר ואתה שומע ממש חלש אז צריך להגביר את העוצמה ויש אנשים שמחוברים לטלפון וקורעים לך את האוזן אם לא הספקת להנמיך ואם נתחשב בעובדה שבממוצע אתה עושה 7 שיחות בשעה אין פוקוס על העוצמה והיא תיהיה בערך 75% עד 100% עוצמה רוב הזמן.

וכמובן יש את הגורם הישראלי שהוא לקוחות עצבניים ברמות שפשוט צורחים כמו פסיכים בטלפון (אין לי שום טענה מוכללת וכל מקרה לגופו וסביר להניח שהם צודקים) אבל האוזן שלי רחמנות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסיפור שלך קצת (הרבה) מוזר

יכולת להגיד משהו\לפנות למנהל, להתייעץ עם שאר העובדים

לא יכול להיות שנפגעה לך השמיעה בגלל אוזניה מסכנה ועוד בגלל שהיית תומך טכני או נציג בחברת פלאפון... זה פשוט הזוי

בנוסף, אם זה נזק בלתי הפיך, תתייעץ עם איזה עורך דין טוב ויכול להיות שלא תצטרך לחפש עבודה או לעבוד בשנים הקרובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במיוחד בשבילך יש את הפרסומות ברדיו...

"חלית ? נפצעת ? אודי עבד כרוקח בבית מרקחת שכונתי כשבמהלך העבודה נפל עליו כדור אופטלגין וכתוצאה מכך הוא משותק בכל חלקי גופו ! אודי לא צריך לשלם יותר מס הכנסה וביטוח וזכה לפיצויים של 30 אלף ש"ח !!!"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בנוסף, אם זה נזק בלתי הפיך, תתייעץ עם איזה עורך דין טוב ויכול להיות שלא תצטרך לחפש עבודה או לעבוד בשנים הקרובות

:xyxthumbs:

ואז יש את העינוי של מרכז הערכה ושיט.

למי ששכח:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=511562.0

זה יותר מתאים לת'רד הישן שעכשיו קראתי בו, אבל ההוא כבר לא פעיל חצי שנה.

עברנו את פרעה אבל נפלנו אצל סיגי

- סיגי, רכזת כח אדם: סיגי היא ילדה בת 20 שרק לפני יומיים קיבלה את תעודת השיחרור בבקו"ם. בצבא היא היתה שלישה או מאבחנת פסיכוטכנית והיא עדיין בשלב בו היא צריכה להוכיח את כישוריה בעולם האזרחי. היא לוקחת את עצמה מאד ברצינות ולא מפקפקת ביעילותן של שיטות צה"ליות לקביעת מידת התאמה של מועמד, כמו למשל לשאול מהנדס בן 35 איזה תחביבים יש לו או מה הוא רוצה לעשות בחיים כשיהיה גדול, כאילו והיה מדובר במלש"ב בן 16 שטרם למד כיצד לאונן כהלכה. היא מאמינה באמת ובתמים שמפיה יוצאים פסקי דין של צדק ואמת. בהיחבא, סיגי נהנית להיות המסנן הראשון של החברות בהן היא עובדת. מין פטישיזם של קביעת גורלות על סמך שיחה של עשר דקות. את סיגי לא מעניין הנסיון שלך, או הפרוייקטים שביצעת, הרווחים שהבאת, האנשים שניהלת ואפילו לא חוות הדעת שקיבלת בהמלצות שלא לדבר על הידע הטכני שלך. כל אלו לא חשובים. מה שכן חשוב הוא השניים שלושה שאלות מפתח שהיא אוהבת לשאול וכמו קוראת בכדור בדולח, היא לא זקוקה ליותר כדי למפות במדוייק את המועמד העומד המולה ולשפוט אותו לכאן או לכאן. מספר גופים בישראל מציעים "קורסי סיגי" כדי לדעת מה לענות לשאלות כמו: "מה התכונות הרעות שלך?" או "איפה אתה רואה עצמך עוד חמש שנים" או כדי לדעת איזו תנוחת גוף סיגי מפרשת כפוטנציאל להצלחה או מועדות לכישלון. 800 ש"ח ואתה מקבל את כל הידע הטקטי כיצד להביס את סיגי ממאבחנים פסיכוטכניים שערקו לצידך.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL סיגי...

הבעיה עם מרכזי הערכה זה לא המשחק המפגר או הטמטום של השאלות אלא שזה שורף יום שלם שיכולתי לנצל בשביל ראיון עבודה נורמלי או מספר מהם ובדיעבד שרפתי יום שלם והוצאתי כסף על נסיעות\אוכל וכיו"ב שאני לא מקבל עליו החזר מאף אחד.

ובקשר לאוזניה אין על מה לדבר זה פשיזם טהור במרכז טלפוני של חברות למעשה אסור ללכת להשתין בלי לקבל אישור מהאחמשייה ולנעול את המערכת על הפסקה קצרה אשר פגה תוך 5 דקות, במידה וחלילה תפסו אותך מנצל את ה5 דקות האלו למשהו אחר חוץ משירותים זה עילה להפרת חוזה מבחינתם. ככה שלעניין האוזנייה אין על מה לדבר בכלל :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עבדתי בפלאפון עבדתי במוקד אחר שלא אזכיר את שמו כי הם "יתחממו" בגלל סעיף שחתמתי בחוזר ואין לי סבלנות שיבואו אליי באיומים כמו שהם עשו כבר פעם פעמיים בעבר עם השטות הזאת... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...