החלפת מודם-נתב של בזק - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

החלפת מודם-נתב של בזק

Animor

Recommended Posts

שלום,

אנחנו מחוברים לאינטרנט בתשתית עם מודם-נתב TNN Siemens S12-141. הקליטה האלחוטית של הנתב הזה ממש גרועה, מקבלים קו אחד בקושי, ולפעמים גם זה מתנתק.

בזק אמרו לנו שהם יכולים להחליף לנתב עם תקן חדש, אבל זה יעלה כסף. או לחילופין, לתת לנו מודם-נתב דומה/זהה תמורת 60 ש"ח.

מה אתם ממליצים לעשות?

האם יש מודם-נתב מומלץ?

האם כדאי "לפרק את החבילה" ולרכוש מודם בנפרד ונתב בנפרד?

האם לקנות אצל או בחנות פרטית?

הדרישות:

- קליטה טובה מהחדר לסלון (כמה מטרים, לא ממ"ד או משהו כזה)

- עלות מינימלית.

- אין צורך בהתאמה לאינטרנט בקצבים של 100Mbps, זה כנראה לא יהיה בקרוב.

תודה מראש לעונים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה!

אני אקח מודם בחינם מבזק ואקנה בעצמי את הנתב.

אני רואה שדגם TP-Link TL-WR841N עולה כ-40-50 ש"ח פחות מדגם TP-Link TL-WR841ND. הבנתי שההבדל הוא רק אנטנות מתברגות, האם זה חשוב?

עריכה: עכשיו ראיתי שזה לא כל ההבדל ביניהם (http://www.shopping.com/xSBS-TP-Link-TP-Link-TL-WR841ND-802-11n-Draft-Wireless-N-Router-4-port-switch-Firewall-300Mbps-TP-Link-TP-LINK-TP-LINK-NETWORK-TL-WR841N-300MBPS-WIRELESS-N-ROUTER-2XFIXED-ANTENNAS-RETAIL-TL-WR841N-TL-W~PRDLT-56238155-95722498) אז אני אקנה את היקר יותר שהמלצת לי עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד אופציה שכדאי לחשוב עליה (ולברר אם היא אפשרית)

כשאני רציתי להחליף את הסימנס, שכבר נגמרה לו האחריות

הטכנאי הציע לי להצטרף למסלול התמיכה של הרשת האלחוטית (7 שקל לחודש)

וכך אפשר יהיה לי להחליף לנתב חדש יותר (נדמה לי שזה היה D-Link 2650U או D-Link 2760u) בלי להכנס למסלול חיוב-זיכוי חדש

אני חושב שהייתה התחייבות לחצי שנה למסלול הזה, ואז ניתן לבטל

לא הייתי מחליף לנתב זהה בחיים

אבל אם אפשר לשדרג במחיר מינימלי

לא הייתי נכנס להוצאות על חדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוף, היה לי עכשיו סיפור עם ...

התקשרתי שוב לוודא מה האפשרויות דרכם. הם הציעו מודם- חדש רק אם אני אשדרג את החבילה וגם אז אצטרך לשלם 10 ש"ח ל-24 חודשים. אמרתי להם שאני לא רוצה שום התחייבות, והם אמרו שאני יכול לקבל מודם בהשאלה ולקנות בעצמי את הנתב. אבא שלי קפץ לבזקסטור (זה מיועד לבית של ההורים שלי), ושם הם לא רצו לתת לו את המודם, למרות שהנתב של סימנס כבר מזמן לא בהתחייבות וכבר סיימנו לשלם עליו. בקיצור, התקשרנו, דיברנו, התעצבנו, הלכנו, חזרנו פעם שנייה... עד שבסוף נתנו לו את המודם "למרות שלא מגיע לך". גועל נפש של שירות, בהתחשב בכך שבהוט החליפו לי בדירה מודם ונתב על חשבונם מבלי לעשות צרות.

קניתי מ-KSP את ה-TL-WR841ND, עלה שם 158 ש"ח במקום 180, אולי איזה . אגב, לפי הלינק שנתתי קודם, נראה שיש עוד הבדלים חוץ מאנטנות פריקות, אבל אולי הם טעו באתר הזה. למה שיעשו דגם מיוחד שכל ההבדל זה אנטנות פריקות? איך זה עוזר למישהו?

בכל אופן, תודה על העצות והעזרה

:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...