שאלה TMS - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה TMS

ido147

Recommended Posts

עשיתי הזמנה ביום חמישי והיה כתוב לי בחשבון במצב שמרכיבים אותו.ועכשיו כתוב "מצב: ההזמנה נשלחה" מזאת אומרת?זאת אמרת שהם סיימו להרכיב או מה?כי מקודם היה כתוב שזה בהרכבה יש סיכוי שהם לא הרכיבו בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלת קיום נוספת... האם 1+1=2 ?

... פותח הדיון, כולנו הסכמנו על חוקי השפה הבסיסיים בעברית... כמוצר כלשהו "נשלח" זה אומר שהוא בדרך אליך, שאומר שמה ששילמת עליו יגיע אליך בקרוב, שבמקרה שלנו מדובר על מחשב שהרכיבו לך מאחר ואני מניח שילמת על הרכבה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלת קיום נוספת... האם 1+1=2 ?

... פותח הדיון, כולנו הסכמנו על חוקי השפה הבסיסיים בעברית... כמוצר כלשהו "נשלח" זה אומר שהוא בדרך אליך, שאומר שמה ששילמת עליו יגיע אליך בקרוב, שבמקרה שלנו מדובר על מחשב שהרכיבו לך מאחר ואני מניח שילמת על הרכבה...

איזה חכמים אתם!

הוא אמר שהוא יתקשר אליי מתי שיהיה מוכן והוא לא התקשר,וגם יכל להיות שהכוונה בההזמנה נשלחה הכוונה ההזמנה שביצעתי נשלחה לאתר יענו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה דואג? TMS חברה אמינה. הם לא יגנבו לך את המחשב.

:kopfpatsch: :kopfpatsch: :kopfpatsch:

מה הקשר דואג גבר?אני פשוט ראיתי את זה ורציתי לשאול כי אם זה אומר שהמחשב מוכן אז אני כבר יוכל לקבל אותו מחר(מה שמעולה).פשוט הם אמרו שזה בדר''כ לוקח עד 8 ימי עסקים ועברו רק 2 ימי עסקים(חמישי-יום ההזמנה והיום)יום ראשון לא נחשב יום עסקים בגלל החג..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע שהמוצר נשלח-

קיריל לא עולה על הטוסטוס ואלכס מעמיס לו את הקופסה בארגז מאחורה...

זה גם לא שליח של פיצה שאומר שיגיע תוך 40 דקות ומגיע חמש דקות לסוף המשחק עם פיצה קרה בתוך קרטון דרוס

ברגע שהם שלחו את ההזמנה שלך זה תלוי בחברת שליחויות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע שהמוצר נשלח-

קיריל לא עולה על הטוסטוס ואלכס מעמיס לו את הקופסה בארגז מאחורה...

זה גם לא שליח של פיצה שאומר שיגיע תוך 40 דקות ומגיע חמש דקות לסוף המשחק עם פיצה קרה בתוך קרטון דרוס

ברגע שהם שלחו את ההזמנה שלך זה תלוי בחברת שליחויות

אתה עושה את עצמך או מה?זה בכלל לא השאלה שלי פה!

השאלה שלי פה היא האם הכוונה ב"ההזמנה נשלחה" ל-ההזמנה שביצעתי של המפרט נשלחה לאתר כאשר שהם יקבלו אותה הם ירכיבו את המפרט.או-המחשב מוכן ונשלח.

ואני שואל פה למקרה שאולי מישהו שגם הזמין מTMS ויודע מה הכוונה ב"ההזמנה נשלחה"..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אומר שהיא נשלחה לחברת השליחויות ומחר או מחרתיים תקבל אתה. (קניתי מהם שני מחשבים)

סוף סוף תשובה!

תודה אחי.

ואגב הם יתקשרו אליי בשביל לברר מתיי להביא תמשלוח?יענו לקבוע שעה שאני נמצא בבית בשביל שיביאו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלו אותי באיזו שעה נוח לי (פחות או יותר זה לא טילים), חברת השליחויות הזאת עובדת גם עם שגרירות ארצות הברית, אז יש לי ניסיון ארוך איתם... בכל אופן במקרה שלי הם באו בצהריים (בין 12:30-13:30). הם התקשרו איזה 5 דקות לפני לשאול אם אני בבית. לא יודע יותר מזה, כמו שאמרו לך אתה יכול לשאול את קיריל כאן בפורום או לצלצל, יגידו לך את זה בלי בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עושה את עצמך או מה?זה בכלל לא השאלה שלי פה!

השאלה שלי פה היא האם הכוונה ב"ההזמנה נשלחה" ל-ההזמנה שביצעתי של המפרט נשלחה לאתר כאשר שהם יקבלו אותה הם ירכיבו את המפרט.או-המחשב מוכן ונשלח.

ואני שואל פה למקרה שאולי מישהו שגם הזמין מTMS ויודע מה הכוונה ב"ההזמנה נשלחה"..

אני חושש שיש לך כשל לוגי בסיסי בהבנת האינטרנטים והנקרא בכלליות

אמרת בעצמך שאחרי שעשית את ההזמנה הסטטוס שלה היה "ההזמנה בהרכבה" ואחר כך הסטטוס השתנה ל"ההזמנה נשלחה"

מה הם יכלו להרכיב אם לא את מה שהזמנת ?

פליימוביל ? לגו ?

ומה הם ישלחו לך אחרי שההזמנה הורכבה ? משלוח מנות ?

אני לא מבין את השאלות הבנאליות האלה באינטרנטים

באמת שלא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...