תערוכת E3 - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תערוכת E3

RAZIEL98

Recommended Posts

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מאכזב מאכזב מאכזב

כל השלוש השנה היה נפילה אחת גדולה

מנינטנדו השנה ציפיתי הרבה יותר בגלל הWIIU ועוד הם פיצלו לשנים ויראו את ה3DS מחר

אבל בפועל לא היה אף איזה פצצה גדולה

אז יופי אני מת לשחק בפיקמין 3 ונחמד שיש תמיכה טובה של צד שלישי

אבל ציפיתי להרבה יותר בילעדים

גם לא קיבלנו תאריך השקה ומחיר לWIIU

על MS אין בכלל מה לדבר מרחו אותנו ביותר מידי זמן למישחקי מולטיפלטפורם ויותר מידי זמן לשרותים הנוספים ופה ושם זרקו עצם דוגמת הילו 4

גם היה מאוד חלש בלי הורדת מחיר לויטה ובלי הרבה בשר

אני אפילו לא יחשוב מי "ניצחה" בתערוכה כי מבחינתי כולן הפסידו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן מאכזב.

בקשר למיקרוסופט וסוני, אני חושב שזה סימפטום לזה שאנחנו כבר בסוף של הדור הנוכחי. מי שרצה לקנות קונסולה בשביל משחקים כבר קנה אותה, אף אחד לא יטרח עכשיו להוציא משחק חדש ומדהים לקונסולה בשנה האחרונה לחייה, ולכן מה שנשאר זה להמציא כל מיני גימיקים שונים ומשונים כדי למכור את הקונסולות בתור צעצועי מולטימדיה אוניברסליים. כמובן אף מילה על הדור החדש כדי שהקונסולות ימכרו עוד שנה.

לגבי נינטנדו - מהם באמת התאכזבתי. חשבתי שאם הם מוכרים קונסולה עם חומרה משופרת הם ינסו להכנס לשוק המשחקים הרציניים. לצערי כל מה שהם הציגו היו פורטים של משחקים שיצאו מזמן, ואפילו הם נראו די גרוע (היה משחק אחד או שניים אקסקלוסיביים, אבל לא ראיתי את התערוכה ואין לי מה להגיד עליהם). הספקתי לראות את הקטע עם באטמן, וממש לא התרשמתי מהבקר החדש. אני אצטט את עצמי:

לא אהבתי את הבקר החדש. זה מאוד מעייף ומוציא מריכוז כל הזמן להרים ולהוריד את העיינים מהבקר לטלוויזיה ולהיפך. את כל האפשרויות שהציגו בשביל באטמן אפשר היה להשיג באמצעות מיפוי אינטואיטיבי של כפתורים בבקר קלאסי.

היה עדיף להשקיע את הכסף בחומרה טובה יותר לקונסולה עצמה. היא יוצאת 7 שנים אחרי הקונסולות האחרות, אבל אין שום שיפור בגראפיקה לעומתן. בנוסף, מי שאוהב משחקים ילדותיים כבר קנה את הראשון, לכן מי שהכי התעניין בקונסולה הזו הם הגיימרים הרציניים.

לדעתי הזדמנות שפוספסה על גימיק.

בקיצור, אני די רציתי לקנות את הקונסולה הזאת, אבל אחרי מה שהם הציגו אני אוותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Nyromith

עם המיפרט שדלף נכון הWIIU הרבה יותר חזקה מהדור הקיים אבל חלשלושה לאומת מישחקים חדיש

הפורטים לא ניראו טוב יותר כי הם פורטים ,ואלו מישחקי דור ראשון

הבעיה שלא הציגו מספיק בילעדים חזקים ,זה מה שכל כך עיצבן אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל WIIU יש גם שלט רגיל (דומה מאוד לזה של ה XBOX360) אבל הוא לא מגיע עם הקונסולה, צריך לקנות בנפרד. אפשר גם להשתמש בכל השלטים השונים והמשונים של ה הישן.

החומרה של ה WIIU לא הרבה יותר חזרה, הם משתמשים בחומרה חדשה יותר אבל ברכיבים פשוטים יותר. אז במקום שיהיה שם HD4850 יש שם כרטיס מקביל מסדרת HD6000 (שזול בהרבה אבל ההבדל בביצועים קטן).

את האמת חשבתי שהם יראו יותר משחקים, כנראה שיש להם עוד הרבה משחקי 3RD PARTY שלא שמענו עליהם. הראו דיי הרבה דברים נחמדים.

MS היה דיי ברור שהם לא יראו שום דבר, בדיוק כמו שהיה שנה שעברה ולפני שנתיים. לא מעניין אותם יותר משחקי 1ST PARTY, במקום לנסות להיות טובים יותר הם מנסים לדפוק את כל החברות האחרות. משלמים מאות מיליוני דולרים לפתחים בשביל שידפקו את גירסאות המחשב וה PS3 או לא יוציאו אותם בכלל.

סוני תמיד מדברים הרבה, זה בעיה ידועה איתם. הם גם בזבזו הרבה יותר מידי זמן על הספר המפגר הזה ולא מספיק זמן על המשחקים האחרים. אם בודקים את המשחקים שהוצגו שם מגלים שמדובר בתצוגה דיי מרשימה. לא מבין איך אפשר להגיד שהם לא מוציאים משחקים חדשים ומדהימים, הם בדיוק הראו את THE LAST OF US ו Beyond: Two Souls.

זה יותר ממה ש ו MS הראו (ביחד) ב 4 שנים האחרונות :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החומרה של ה WIIU לא הרבה יותר חזרה, הם משתמשים בחומרה חדשה יותר אבל ברכיבים פשוטים יותר. אז במקום שיהיה שם HD4850 יש שם כרטיס מקביל מסדרת HD6000 (שזול בהרבה אבל ההבדל בביצועים קטן).

לפי המיפרט שדלף במיקרה והוא נכון (אין לי מושג)

הWIIU כן הרבה יותר חזקה מה360\PS4

שים לב

2 גיגה ראשי (1וחצי יהיה זמין למפתחים ה512 מגה למערכת ההפעלה )

לשם השווה לPS3\360 יש כולל הכרטיס הגרפי 512 מגה ראשי

בPS3 זה מפוצל ל256 וב360 זה מאוחד בכל זאת

המעבד של הWIIU דומה למעבד ב360 רק סידרה מיתקדמת יותר ,חומרתית מעל 50% יותר חזק אבל בגלל הטכנולוגיה החדישה יותר אפילו יותר

הכרטיס מסך תומך בדברים מסוימים חומרתית שהכרטיסים בPS3\360 לא תומכים בהם

הוא כניראה דגם בינוני -נמוך של הכרטיסים היום זה אומר DX11 (ישתמשו באופן GL בקונסולה אבל רק שתבין )

אז כן זה קונסולה הרבה יותר חזקה וכניראה ניראה את ההבדל הגרפי לראשונה באלינס מארינס שיוצא מולטיפלטפורם

אז נכון שלא מדובר בקפיצה ענקית ,ונכון שזה קונסולה חלשלושה יחסית לPC וכניראה תפגר חומרתית הרבה מאחורי PS4\XBOX3

אבל הם יצאו לפחות שנה אחרי הWIIU עם לא יותר ,או לפחות לא הוכרז בינתים כלום אליהן

בנוגע לסוני ? נו באמת

במיספרים לא הכריזו על הרבה בילעדים

אתה אולי אוהב את הסדרות שלהם יותר ,וזה בסדר

אבל גם MS גם וגם סוי לא הכריזו על הרבה בילעדים

ורק לדוגמה לנינטנדו פיקמין3\מאריו חדש \רימן בילעדי חדש וזומבי U

בנוסף 3 מישחקי 3DS בילעדים חדשים

קצת אחרי התערוכה הוכרז עוד בילעדי שניראה טוב אבל לא נחשיב אותו וזה אחרי שנינטנדו פיצלו את התערוכה והיום ידברו על ה3DS

וזה אני חושב הבעיה שלהם השנה ,פיצול התערוכה לWIIU ו3DS בימקום פיצול לקור ואז קזואל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כגודל הציפייה כך גודל האכזבה.

צריך לשים דברים בcontext של כל אחת מהחברות (הכל כמובן דיעה אישית :) ) -

Sony

בקשיים כלכליים מטורפים בכל הגזרות, מלקקים את הפצעים לאחר השקה קטסטרופאלית של הויטה והMOVE אבל עם מומנט מכירות לא רע (סופסוף) עם הPS3 על בסיס IPים אקסלוסיבים ומקוריים. כמו כן, לפי השמועות כבר עובדים על הדור הבא של הPS ולכן מבחינתם הדגש צריך להיות על צמצום נזקים על ידי עידוד מכירות ושמירה על קהל השחקנים שלהם לסיבוב הבא במינימום מאמץ כספי.

בתכל'ס קיבלנו -

1) מעט מאוד משחקים חדשים בויטה / MOVE שמצדיקים קנייה ולא הייתה שום הורדת מחירים

2) כמה IPים חדשים בחזית הPS3 אבל בלי שום תאריכים ותכל'ס, לא משהו מיוחד (איפה last guardian, agent וכ'ו)

3) פיצ'פקסים והפתעות - שיפורים בחנות הדיגיטלית, Plus, וה- Wonderbook (?!)

סה"כ הצגה חלשה, שלא תתרום הרבה ליעדי החברה ושיפור מכירות המוצרים המקרטעים אבל לפחות שומרת על המוניטין היחסי של הPS3 בקהל הגיימרים.

ציון כללי : 5/10

Microsoft

כרגע במצב כספי מצוין, אחרי השקה מוצלחת של הקינקט שעדיין מספק מכירות לא רעות וכאשר הרבה מהכנסות מגיעות משירותי תוכן נלווים. הצליחה לפנות לקהל יעד די רחב הכולל גם וגם משפחות ו-casual. מחזיקה מספר מצומצם של IPים מקוריים שמוכרים מצוין בלי הרבה מאמץ ושוקדים על הדור הבא. במאקרו, החברה כבר זיהתה מזמן את הכסף הרב שיש בשירותי תוכן ומדיות נילוות ובתחום הזה, רוצים לנגוס בפלח השוק של אפל/גוגל וכו. היעדים צריכים להיות - המשך פריצה לשוק הhome entertainment והcasual ושמירה על הסטטוס-קוו מול הגיימרים הרציניים כהכנה לדור הבא.

בתכל'ס קיבלנו -

1) מול הCasual - המשך תמיכה בקינקט עם משחקים חדשים (dance central 3, שיתוף פעולה עם NIKE וWreakateer) ושיפורים במשחקי Multiplatform, הוספת ערוצים ואפליקציות לשירותי המדיה (שת"פים עם NBA, NHL וכו), Music, שיפורים בBING ועוד

2) מול הcore - משחקים חדשים בכל האקסלוסיבים של החברה (halo, forza, splinter cell, gears וכו). בלי הרבה חידושים, אבל יספק את הfanboiz. כמו כן, כמה משחקים חדשים של arcade לא ברורים (ascent, המשחק של twisted וכו)

3) פיצ'פקסים והפתעות - Smart Glass שממשק את עולם התוכן האינטרנטי אל הXBOX בלי עלות נוספת למשתמש. בתכל'ס מוצר מעניין שאי אפשר לדעת לאיזה כיוון הוא יילך אבל האפשרויות די בלתי מוגבלות.

סה"כ הצגה לא רעה מאחר ולא היו יותר מידי ציפיות. התקדמות טובה בכל החזיתות אבל שום דבר היסטרי, מותיר מספיק זמן וכסף על מנת לקדם את הדור הבא.

ציון כללי : 7/10

Nintendo

מכירות WII כמעט לא נספרות כבר אבל 3DS במצב מצוין. מחזיקים קהל מעריצים גדול עם כוח קניה בעיקר בתחום הcasual שממתין לחידוש של הדור הבא - WIIU. המטרות של החברה הם כמובן, יצירת באז על הקונסולה החדשה מול המעריצים וגם מול קהל היעד החדש באמצעות משחקי . המשך תמיכה במומנטום המכירתי של ה3DS.

1) מול הcasual - המשך תמיכה טובה ב3DS (אני מניח, לא ראינו עדיין תכלס), WIIU - מעבר לכל הרגילים (Mario, Wiifit וכו) מספר בילעדים מעניינים קטן. עדיין הרגשה של גימיק נחמד ולא יותר.

2) מול הcore - אומנם גרפיקה לא רעה לדור הזה אבל עבור קונסולה שעתידה להתחרות עם הדור הבא של MS וSONY, מאכזב. מעבר ל3rd party שכבר יצאו וכמה צדיקים מUbisoft, לא ממש ראינו אקלוסיבים מעניינים. שום מילה על ZELDA חדש!

3) פיצ'פקסים והפתעות - הממ, כלום? מעבר לתאריך יציאה "מתישהו בתקופת החגים" ובלי שום התחייבות למחיר ואיזה משחקים יהיו בrelease, מאכזב זה understatement..

סה"כ די על הפנים. אם לפני הכנס למישהו היה חצי עניין בWIIU, אחרי הכנס זה ירד לשואף ל0. נראה גימיקי ומיותר. זה לא אומר שהם לא ימכרו טונות, אבל להשיג את המטרה המרכזית של פנייה לקהל נרחב יותר לפי דעתי הם פספסו לגמרי.

ציון כללי - 3/10

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Spacecowboy

ספלינטר סל הבא כניראה בכלל לא בילעדי

לפי השמועות הוא מולטיפלטפורם מאוד יכול להיות שלכולם PC\PS3\WIIU ו360

בנוגע ל3 לנינטנדו יש גבר דומה שהוצג לפני התערוכה בקדם תערוכה

אפליקציה לסמארטפונים וטאבלטים שמקשרת לנינטנדו נטאורק שכניראה תיתמוך גם ב3DS וגם בWIIU

הראו הדגמה קטנה וזה ניראה חביב

יותר בעניין של קישור בין שחקנים ולא משהו לגימפלי עצמו

עוד דבר בנוכע לשלוש ,נינטנדו אמרו שיש להם הרבה שיתופי פעולה שלא יוצגו היום

כבר בWII הנכה חומרתית היו להם כל מיני שרותים ,ככה שזה לא חדש להם

ובפועל אני לא חושב שיהיה יתרון גדול בעתיד לאחת היצרניות בתחום הזה כי בהרבה מאוד מיקרים אין שום צורך לשלם לתמיכה בהם

חוץ מפיתוח קטן וזהו

יוטיוב\פיסבוק \טוויטר\ערוצי שמיתבססים על פירסומות\ערוצי וסרטים שאתה משלם מנוי אליהם

ככה שאני לא מבין את הציון שלך לMS ,הם מרחו המון זמן במישחקי מולטיפלטפורם ולא הראו הרבה בילעדים כי ספלינטר סל לא בילעדי

וגירס הבא הראו רק סירטון CG קטן ודרך אגב ככל הידוע לי אין הסכם בילעדיות על גירס

3 הראשונים היו בילעדים כי אפיק החליטה

אולי הבא יהיה בילעדי אולי לא ,אני מעריך שהם יבקשו מMS כסף על בילעדיות שהזיכיון אפך לרב מכר

מבחינתי כל השלושה היו חלשות מאוד השנה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

בנוגע ל splinter cell, אתה כנראה צודק. הוא יהיה לPC/XBOX/PS3 ואני בעד, כן ירבו :)

בקשר לנינטנדו, הmini review הזה דיבר בקשר לתצוגה שלהם בE3 ולכן זה לא משנה אם הם אומרים שיש שיתופי פעולה אבל לא יוצגו. קל מאוד לדבר אבל תכל'ס, הם לא הכריזו על שום דבר קונקרטי. הכל הרגיש כהתחלות של דברים וגימיקים ועל בסיס זה לא מבססים הייפ ובטוח שלא משכנעים מפתחים לעבוד איתם.

בקשר לMS, אף אחד מהחברות הגדולות לא מגיעה לקרסוליים של MS בנוגע לכתיבת שירותים והתממשקויות מול חברות אחרות. לא יעזור בית דין. MS הם בראש ובראשונה חברת תוכנה והם יודעים את העבודה. יקח שנים עד שסוני / יצליחו לחקות את ההצלחה של הLIVE.

אתה גם ממעיט בערכו של הsmartglass, יש לזה פוטנציאל מטורף, אפילו להאפיל על הWIIU כי תכלס, הם יכולים לעשות עם זה מה שהם רוצים (והם יכולים) מבלי שאנשים ישלמו אקסטרה על בקר חדש / קונסולה חדשה כי כבר יש להם סמארטפון / בבית ממילא.

בקשר לגירס, אני די בטוח שזה ישאר אקסלוסיבי אבל בסדר, נגיד שלא. אתם נתקעים יותר מידי על משחקים בלעדיים ופחות על התמונה המלאה. MS עושים מלא כסף לא רק ממכירת וGEARS אלא מכל השירותים הנלוויים. בניגוד למה שאתם חושבים, קהל הצרכנים המרכזי (והסיבה שWII הצליח כל כך בהתחלה) הוא לא רק אלא גם אנשים רגילים ומשפחות. הנקודה שלי היא שMS הבינה את זה ובגלל זה הם מצליחים כל כך, ונינטנדו כנראה שלא ממש.

דרך אגב, נראה שאתרי החדשות הטכניים מסכימים איתי -

http://www.engadget.com/2012/06/06/editorial-engadget-on-microsoft-sony-and-nintendos-e3-keynote/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NINTENDO מוגבלים, יש להם ב עוד איזה 4 משחקים שיצאו רק ל WIIU שהם לא הציגו בכלל! ואלה משחקים הרבה יותר רציניים מהחרא שהיה על הבמה... משחקים ממפתחות מצויינות כמו PLATINUM GAMES! חוץ מזה איפה כל המפתחים שלהם? את רוב המשחקים הם העבירו לחברות חיצוניות ובכל זאת המפתחים שלהם הראו בקושי משחק אחד. את כל הדברים הטובים שהם יכלו להראות הם בחרו רק להציג במהלך הארוע אבל לא להראות על הבמה.

התצוגה שלהם הייתה כל כך גרועה שהרבה אנשים נרדמו שם ובסוף אף אחד לא קם כי הם חשבו שהולכים להראות עוד משהו :screwy:

לא מבין איך אפשר להגיד שמה ש MS עשו היה יותר טוב משל סוני. MS לא הראו שום דבר! ה GEARS החדש לא מפותח על ידי EPIC ויהיה מאוד דומה לGEARS הראשון. 4 מפותח על ידי מפתחת חדשה ונראה נחמד אבל לא יותר מזה, FORZA החדש זה בכלל NFS :screwy:

חצי מהזמן הם בכלל הראו דברים שלא עניינו אף אחד. היחס שלהם היה לא רציני והתגובות מצד האנשים בארוע (והצופים באינטרנט) היו מאוד שליליות.

SONY היו יחסית מאוזנים, תגידו כמה דברים רעים שאתם רוצים הם היו יותר מאוזנים מהאחרים. הם היו צריכים להוריד חלק מהפתיח הארוך והמוזר, לדבר טיפה פחות ולהוריד איזה 10 דקות מהתצוגה של הספר המפגר הזה אבל חוץ מזה הם הציגו דברים מעניינים יותר ופזרו אותם בצורה טובה יותר במהלך השעה וחצי.

בסופו של דבר הם היחידים שהיה להם IP חדש להראות (Beyond) וזה בנוסף ל IP חדש אחר שראינו בסוף שנה שעברה וסוף סוף הראו GAMEPLAY שלו (TLOA), ה IP החדש האחרון של MS יצא לפני יותר מ 4 שנים, בכלל לא הראו משהו חדש בשנים האחרונות.

הם גם הראו GOD OF WAR חדש ואנחנו יודעים שיש להם עוד משחקים אמורים לצאת השנה והם בחרו לא להראות אותם (SLY).

בסופו של דבר לסוני יש הכי הרבה משחקים וזה לא משנה אם הם יצאו ב 2012 או 2013/2014. הם היחידים שעוד מתיחסים ברצינות לכל הנושא הזה ובאמת מנסים להוציא משהו חדש.

AGENT או מת או ש בטלו את החוזה עם , מראש לא היה מדובר במשחק כל כך מיוחד.

last guardian בפיתוח ויצא כשהוא מוכן :nixweiss:

Beyond אמור לצאת ב H1 2013 (יותר נכון Q1 אבל הם בדרך כלל מפספסים את התאריך הראשון).

TLOA כנראה בסוף 2013.

GOW בתחילת 2013.

The Unfinished Swan גם משחק מאוד מעניין שכנראה יוצא השנה (הוזכר אבל לא הוצג ב E3).

Guerrilla גם עובדים על KILLZONE 4 שכנראה יצא ל PS3 ו IP חדש שכנראה יצא בדור הבא.

תחברו עכשיו את כל המשחקים שאנחנו יודעים שאמורים להגיע ל WIIU ו XBOX360 (בלעדיים) ותגידו לי אם מישהו מהם מתקרב בכלל, שלא לדבר על זה שאצל רוב המשחקים הם לא משחקי המשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NINTENDO מוגבלים, יש להם ב עוד איזה 4 משחקים שיצאו רק ל WIIU שהם לא הציגו בכלל! ואלה משחקים הרבה יותר רציניים מהחרא שהיה על הבמה... משחקים ממפתחות מצויינות כמו PLATINUM GAMES! חוץ מזה איפה כל המפתחים שלהם? את רוב המשחקים הם העבירו לחברות חיצוניות ובכל זאת המפתחים שלהם הראו בקושי משחק אחד. את כל הדברים הטובים שהם יכלו להראות הם בחרו רק להציג במהלך הארוע אבל לא להראות על הבמה.

התצוגה שלהם הייתה כל כך גרועה שהרבה אנשים נרדמו שם ובסוף אף אחד לא קם כי הם חשבו שהולכים להראות עוד משהו

נינטנדו אמרו שהם לא הציגו צד שלישי יפני כי הם רוצים להציג במועד מאוחר יותר

יכול להיות שזה חלק מהדברים שדפקו את התצוגה שלהם

חוץ מההפרדה המטומטמת בין הWIIU ל3DS

בעניין סוני TLG כניראה סבל מבעיות פיתוח רציניות

ידוע שהיה בעיה לפחות עם 2 בכירים שעבדו אליו ,אין לי מושג מה קרה שם

הם עובדים אליו שנים כבר ולא רואים אפילו גימפלי

לשם השווה לPS2 הם הוציאו 2 מישחקים

בסופו של דבר לסוני יש הכי הרבה משחקים וזה לא משנה אם הם יצאו ב 2012 או 2013/2014. הם היחידים שעוד מתיחסים ברצינות לכל הנושא הזה ובאמת מנסים להוציא משהו חדש.

AGENT או מת או ש ROCKSTAR בטלו את החוזה עם סוני, מראש לא היה מדובר במשחק כל כך מיוחד.

אולי אתה מדבר על זיכיונות חדשים

אבל אתה גם שוכח שבקושי הציגו משהו לויטה וגם לא הורידו לה מחיר למרות שה3DS צובר פער גדול כל שבוע

עם לא יעשו מהלך שיגדיל מכירות זה רק עניין עד שצד שלישי ינטשו

כרגע לויטה יש תמיכה טובה צד שלישי אבל הרבה מזה זה פורטים שעדיף לשחק בניחות

אבל ככה היה בPSP בהתחלה פורטים וסיפורי צד שהרגישו כמו פורטים

וזה אחת הסיבות שהPSP נפל

בדור הזה זה יכול להיות גרוע יותר ,כי אולי ה3DS רחוקה מלהיות מיפלצת

היא לפחות יכולה להריץ מישחקים מסוימים בצורה נורמלית ולא בגרפיקת N64 כמו ה3DS

ככה שהיא יכולה לקבל מישחקים שדור קודם רק הPSP הריצה סביר ,וכבר קיבלה כמה דוגמת RE-R

הויטה אומנם הרבה יותר חזקה ויותר קל לה לקבל פורטים מהקונסולות HD -אבל בלי מכירות יעברו ל3DS

ככה שהחוסר תמיכה של סוני עצמה ניראה לי מוזר

בקשר לנינטנדו, הmini review הזה דיבר בקשר לתצוגה שלהם בE3 ולכן זה לא משנה אם הם אומרים שיש שיתופי פעולה אבל לא יוצגו. קל מאוד לדבר אבל תכל'ס, הם לא הכריזו על שום דבר קונקרטי. הכל הרגיש כהתחלות של דברים וגימיקים ועל בסיס זה לא מבססים הייפ ובטוח שלא משכנעים מפתחים לעבוד איתם.

תבין שלWII הרגיל יש כבר כמה שרותים וזה קונסולה נכה חומרתית

יש דפדפן (סוג ז אבל קיים ) יש נטלפילקס \ויש עוד כל מיני שרותים שלא מענינים אותי אבל קימים

כמובן אין יותר מידי בגלל כל מיני הגבלות חומרתיות ותוכנתיות ואין לנינטנדו אינטרסט להשקיע בWII הישן

אבל כל השטויות של כל מיני ערוצים \טוויטר וחבריו וכו כניראה יצאו גם לWIIU

גם לPS3 דרך אגב יש כל מיני דברים

ולא יודע עם יצא או יצא אבל מתוכננים דברים כאלו ל3DS וויטה

ולחלק מהסטרימרים ,וכמובן זה קים במחשבים \טאבלטים\סמארטפונים ואפילו בחלק מהסלולרים הטיפשים

אז נכון MS מיקצועית בזה-זה אומר סיכוי לממשק טוב יותר פחות באגים יותר אפשרויות וכו אבל זה לא אומר שזה בילעדי כי כבר היום זה לא בילעדי היום לMS פשוט יש יותר ערוצים\אתרים כאלו לאומת הקונסולות המיתחרות אבל אין בילעדיות על דברים כאלו -לפחות לא ידוע על דבר כזה

אתה גם ממעיט בערכו של הsmartglass, יש לזה פוטנציאל מטורף, אפילו להאפיל על הWIIU כי תכלס, הם יכולים לעשות עם זה מה שהם רוצים (והם יכולים) מבלי שאנשים ישלמו אקסטרה על בקר חדש / קונסולה חדשה כי כבר יש להם סמארטפון / טאבלט בבית ממילא.

זה לא סטנדרט ב360 ולא יהיה סטנדרט

בנוסף לזה לא באמת בילעדי עם תיצפה בהקדמה לתערוכה של נינטנדו

וגם אז אין לזה כפתורים פיזים אז השימושיות יורדת מאוד

בקשר לגירס, אני די בטוח שזה ישאר אקסלוסיבי אבל בסדר, נגיד שלא. אתם נתקעים יותר מידי על משחקים בלעדיים ופחות על התמונה המלאה. MS עושים מלא כסף לא רק ממכירת וGEARS אלא מכל השירותים הנלוויים. בניגוד למה שאתם חושבים, קהל הצרכנים המרכזי (והסיבה שWII הצליח כל כך בהתחלה) הוא לא רק אלא גם אנשים רגילים ומשפחות. הנקודה שלי היא שMS הבינה את זה ובגלל זה הם מצליחים כל כך, ונינטנדו כנראה שלא ממש.

ריבעון אחרות בקונסולות כל היצרניות המרכזיות הפסידו

וMS הפסידה כמה מילירדים על הXBOX1 ובהשקת ה360 הפסידה כמה מילירדים

היא התחילה להרוויח אחרי זה ,אבל ריבעון אחרון הפסידה ,פחות מהמיתחרות אבל בכל זאת

גירס הבא אולי יהיה בילעדי אבל הזיכיון שיך לאפיק ולא לMS

זה אומר שכל עוד MS לא עושה הסכם כזה או אחר אפיק יכולה לשחרר אותו לאיזה פלטפורמה שהיא רוצה

בגדול MS הציגה טיפונת בילעדים והרוב היה מולטיפלטפורם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...