"הוכנסת לפרופיל זמני" - עמוד 3 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"הוכנסת לפרופיל זמני"

***אלירז***

Recommended Posts

http://social.technet.microsoft.com/Forums/en/w7itprogeneral/thread/5ec0b949-effa-4e30-ba09-dc948a4c7a8b

להרבה היו אותה בעיה כמו שלך

וכנראה יש פיתרון:

What happened to me was that I deleted my own profile just to get a new clean one and all of a sudden 7 complains about Temporary Profile. It didn´t matter if i Rebooted or anything. I alway got a Temporary Profile.

I solved my problem by going into the registry and delete the effected profile's subfolder under HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\ProfileList

After that all was well again!

אם אתה רוצה להתעסק עם הרג'יסטרי עוד פעם אז בבקשה :)

למחוק את התיקייה הזאת? HKLM\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\ProfileList

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נסה משהו אחר

חפש אחרי קבצי lnk ז"א קיצורי דרך של התוכנות שאתה משתמש בהם

ושים אותם על שולחן העבודה וראה אם זה עובד לך

אם זה יעבוד לך אז סבבה אבל זה לא מבטיח שהבעיה שלך תחזור עוד פעם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4 עמודים של תגובות ואף אחד לא שם לב לפרטים החשובים, מההודעה הראשונה:

וכל מה שהיה על שולחן העבודה נעלם!!!

אבל שמתי לב ששום דבר לא נמחק, בגלל:

1. השטח פנוי בדיסק נשאר אותו דבר.

2. כשאני עושה חיפוש לאיזשהו קובץ הוא מוצא אותו, אבל המיקום שלו במקום מוזר. לדוגמא: C:\found.007\dir0000.chk\Desktop\XXXX

אם אתה מוצא קובץ שלך שהיה תחת הפרופיל שלך ב- C:\found.007\dir0000.chk זה אומר שבאיזה שהוא שלב כשעשית reboot, בוצע chkdsk על הדיסק שלך, וה-dierctory של הפרופיל הושמד בגלל בעיה בדיסק. כל הקבצים שהיו שם הועברו ל-directory זמני.

בשורה התחתונה: אם לא איבדת קבצים חשובים שלך, תגיד תודה - תגבה את כל הקבצים החשובים שלך על דיסק חיצוני, ואני במקומך הייתי מפרמט ומתקין מחדש. אם מצב הדיסק שלך היה עד כדי כך חמור שאיבדת directories, לך תדע מה עוד איבדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4 עמודים של תגובות ואף אחד לא שם לב לפרטים החשובים, מההודעה הראשונה:

אם אתה מוצא קובץ שלך שהיה תחת הפרופיל שלך ב- C:\found.007\dir0000.chk זה אומר שבאיזה שהוא שלב כשעשית reboot, בוצע chkdsk על הדיסק שלך, וה-dierctory של הפרופיל הושמד בגלל בעיה בדיסק. כל הקבצים שהיו שם הועברו ל-directory זמני.

בשורה התחתונה: אם לא איבדת קבצים חשובים שלך, תגיד תודה - תגבה את כל הקבצים החשובים שלך על דיסק חיצוני, ואני במקומך הייתי מפרמט ומתקין מחדש. אם מצב הדיסק שלך היה עד כדי כך חמור שאיבדת directories, לך תדע מה עוד איבדת.

מה זה dierctory?

איך אני יודע מה איבדתי?

אבל שמתי לב ששום דבר לא נמחק, בגלל שהשטח הפנוי בדיסק נשאר אותו דבר.

אז פשוט לגבות הכל ולפרמט ולהתקין מחדש, אתה אומר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי הייתה את הבעיה הזאת ולא הצלחתי לפתור אותה בשום דרך שמצאתי ברשת, התעסקתי עם הרג'יסטרי וניסיתי עוד מלא פתרונות אבל שום דבר לא עבד, ולא היה מנוס ליצור את המשתמש מחדש.

קודם כל צור משתמש אדימינסטרטור חדש (תמיד טוב שיהיה עוד משתמש כזה).

מחק את הפרופיל הישן מהמשתמש החדש וצור אותו מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי הייתה את הבעיה הזאת ולא הצלחתי לפתור אותה בשום דרך שמצאתי ברשת, התעסקתי עם הרג'יסטרי וניסיתי עוד מלא פתרונות אבל שום דבר לא עבד, ולא היה מנוס ליצור את המשתמש מחדש.

קודם כל צור משתמש אדימינסטרטור חדש (תמיד טוב שיהיה עוד משתמש כזה).

מחק את הפרופיל הישן מהמשתמש החדש וצור אותו מחדש.

אבל מה עם כל מה שהיה לי בשולחן העבודה ממקודם?

ויש לי מלא סימניות חשובים בפיירפוקס ואין לי גיבוי שלהם, ולאחר התקלה אני לא רואה את הסימניות האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...