בעיה בכיבוי המחשב, שמסמנים כיבוי ב WIN7 הוא עושה ריסט - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בכיבוי המחשב, שמסמנים כיבוי ב WIN7 הוא עושה ריסט

ithamar21

Recommended Posts

שלום לכולם.אז כמו שהבנתם מהכותרת יש לי בעיה, הרכבתי מערכת חדשה והכל עובד פצצה.אבל משהו קטן מציק כשאני ב WIN7 לוחץ על כיבוי המחשב במקום לכבות הוא עושה ריסט מה יכולה להיות הבעיה?

חשוב לציין אם אני מכבה דרך הכפתור במארז נכבה המחשב ואם אני עושה ריסט הוא עושה ככה שהבעיה היא מערכתית.

שאלתי בפורום חומרה ואמרו לי להפנות את זה לכאן כי הבעיה היא בווינדוס או משהו כזה, אמרו לי משהו בקשר לרג'סטרי.

תודה לעוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה המהירה והחיפוש אבל אני קצת חלש באנגלית וזה לא ממש עוזר לי אם תוכל להכווין אותי יותר זה היה טוב.

חיפשתי כבר תשובות בגוגל אבל לא מצאתי משהו ברור לזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין תשובה חד משמעית בלינק שהבאת, חשבתי לעשות אותו הדבר, אבל שחיפשתי את זה היו הרבה תוצאות שונות (מבחינת פתרונות). היה על זה פעם ת'רד בפורום וזו היית בעיה ברגיסטרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה מה שכולם עושים, מחפשים פתרונות בגוגל.

קרוב לוודאי שאם יש לך בעיה אתה לא הראשון שנתקל בה, וכנראה הפתרון מופיע בפורום כלשהו, כאן או במקום אחר.

אלא אם כן יש כאן מישהו שכבר ניתקל בבעיה ופתר אותה, סביר שמי שיעזור לך יעשה בדיוק את מה שהצענו - יחפש פתרון באינטרנט.

כמו שאמרתי אני אשתדל לעבור על השרשורים שקישרתי אליהם, ואם אמצא פתרון אני אעדכן כאן.

אתה יכול גם לנסות לשאול בפורום תמיכה של , ואולי אפילו להתקשר לתמיכה הטלפונית שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי את שתי האופציות זה לא עבד.

אני עושה כיבוי זה מפעיל מחדש את המחשב ואז המחשב עולה ואז המסך נכבה והמחשב עובד וצריך ללחוץ כיבוי, מה עוד אפשר לנסות<?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...