Deus Ex: Human Revolution - What happen if... (בתקווה שיהיו ספויילרים בפנים...) - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Deus Ex: Human Revolution - What happen if... (בתקווה שיהיו ספויילרים בפנים...)

MoRtZkInG

Recommended Posts

טוב, אז אחרי פחות או יותר 8 חודשים מאז שהתקנתי את המשחק ב- שלי, גם שיחקתי בו.

במילה אחת: :)

פשוט אחלה.

אחרי IW שהיה ממש טוב אבל אותי איכזב, HR הוא בהחלט משחק לפנתיאון האישי שלי.

היה כל כך כיף לראות שהם משלבים מלא רמזים על DX המקורי, וזה שהעלילה מתרחשת הרבה קודם נתן להם אחלה במה לזה.

עכשיו רק נשאר לחכות ל-Thief 4 ולשובו של גארט...

בכל מקרה, כמה שאלות.

(-=מפה יהיו ספויילרים אני מניח - אז מי שלא רוצה לקרוא - שלא יקרא=-)

(לא שיניתי צבע כי זה ברור מהכותרת שיש פה ספויילרים - וזה סתם מעצבן אם כל הדיון יהיה צהוב)

יש כמה נקודות בחירה במשחק, שמעניין אותי מה קורה אם אני בוחר אחרת.

מה קורה אם...

מה קורה אם אני בוחר להתקין את התיקון של השבב במרפאה אני מבין. סבבה. אחלה.

מה שמעניין אותי זה מה קורה אם אני מפליל את ביל טאגארט (Bill Taggart).

כשאני אמור לדבר איתו כדי לדעת איפה העוזר שלו מסתתר, במקום לדבר אפשר לפרוץ לו למחשב בלי שהוא ידע. ואז סריף מציע לי להפליל אותו ולשתול לו שקרים על המחשב. אני סרבתי, אבל מה קורה אם עושים את זה? הוא עדיין יהיה בסוף המשחק באנטרטיקה?

עוד שאלה זה מה קורה אם אני לא מציל את הטייסת שלי.

ראיתי באיזה מקום שאני יכול למצוא את הגופה שלה אם היא מתה - אחלה. אבל במשימה אחרי זה היא מגיעה להציל את מייגן ושאר המדענים. אם היא מתה... מה קורה איתם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה קורה אם...

...

מה שמעניין אותי זה מה קורה אם אני מפליל את ביל טאגארט (Bill Taggart).

...

עוד שאלה זה מה קורה אם אני לא מציל את הטייסת שלי.

מישהו ראה/יודע?

ראיתי פה בפורום שיש אנשים שכן בחרו לא להציל אותה למשל - אז מה קורה אז? מי מגיע להציל את מייגן?

בכל מקרה, ראיתי שיש הרבה ביקורת על הסוף.

אישית, אותי, זה לא כזה איכזב. בראשון אם כבר יותר התאכזבתי כי באמת חשבתי שכל סוף יהיה שונה לחלוטין ויהיה צריך לשחק מההתחלה אחרת בשביל זה. אז ל-HR הגעתי כשכבר ידעתי שלמרות ש"יש כמה סופים" זה יסתכם בלשחק מקסימום את השלב האחרון שוב...

אז הם שמו 4 כפתורים... לא נוראה.

(אגב, יש 12 סופים, לא 4. יש 4, ולכל אחד מהם יש גרסת Good, Bed, Natural - בהתאם לאיך ששיחתם במשחק [הרגתם חפים מפשע או לא, וכו'] - חפשו ב-YT את הסירטון עם כל ה-12 סופים...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפנית את כל הפורום לפה? :P

עריכה:

האמת שאני כבר לא זוכר יותר מדי ממהלך המשחק - חוץ מהסוף הגרוע כמובן שבקושי מושפע בכלל מרוב ההחלטות שאתה מקבל במהלכו.

מה שאני כן זוכר זה שאם אתה לא מתקין את ה-killswitch במרפאה אז בקרב עם נמיר, הטרוריסט הישראלי ואיש המשפחה החביב, אתה לא נהיה נכה ויכול להמשיך את הקרב כרגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, את זה ראיתי באינטרנט (אני לא התקנתי את השיפור לשבב. המשחק של הדמויות היה ממש שקוף ש"כדאי" לא להתקין).

רק אותי מעניין מה קורה אם אני מנסה להפליל את טאגרט... :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...