ביטול Page file על הSSD - למה? - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטול Page file על הSSD - למה?

FastJack

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כפי שציינתי, בחנתי בפועל את כל ההצעות שהמלצתי לכלל המשתמשים. אם יש לך טענות על "הצעות מגוחכות" אתה מוזמן לפרוס אותן בצורה אינטיליגנטית או לסתום את הפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך גיבוי לאותן הצעות?

את הטענות שלי (ושל שאר המשתשמים) פרסנו בצורה יפה פה בת'ראד. בנתיים את פה זה שסותם לכולם את הפיות ע"י

"Moderator tested and approved !!" BADGE

מבלי להציג את הביסוס לטיעונים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחיל מהנקודות שפורטו כאן בת'ראד.

יש עוד כמה דברים שצריך "לעבוד עליהם", כמו TRIM, אילוץ GC, ההשלכות של ביטול Hibernation:

לאפשר חזרה מהירה לעבודה לאחר כיבוי אבל היות שזמן טעינת המערכת עם קצר בהרבה מצב זה די מיותר

הטענה הזאת היא מגוכחת מכיוון שזוהי לא המטרה של היברנציה.

בנוסף הייתי ממליץ לשים "אזהרות" קצת יותר בולטות ומרתיעות. משתמש פשוט יכול בקלות לעבור על כל ה"טוויקים" האלו ולבטל System Restore ולהפעיל Write Cache Flush שבקלות יכול לגרום להשחתת מידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. "לעבוד עליהם"?

2. תקרא טוב את המשפט על ההיברנציה ותחשוב שוב.

3. המדריך נועד להיות מדריך להתקנה ראשונית של . בלי בלבולי מוח ומריחות. במקור אגב הוא היה אמור להיות מחולק ל3 חלקים כאשר החלק השלישי מיועד למשתמשים מתקדמים. כאשר ראיתי שרובן המוחלט של הטוויקים האלו מיותרים לחלוטין ביטלתי את החלק הזה במדריך והשארתי בדיוק 2 המלצות מתוכו עם האזהרות המתאימות.

הטיעונים שלך לגבי המדריך מסתכמים ב"למה לא הזהרת יותר משתמשים" ובנקודה אחת שבה אני עדיין חלוק עליך. מכאן עד לטעון שהמדריך מלא טעויות מגוחכות כהגדרתך הדרך רחוקה מאוד. תן קצת כבוד לעבודה של אנשים לפני שאתה מכפיש אותה באופן חסר ביסוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. כן, כמו פרטים חסרים / מטעים. לדוגמא - מתי ה TRIM עובד באמת או שלא (תבדוק מה DisableNotify עושה בתכלס).

ב. קראתי שוב, ודעתי לא השתנתה. שאלה: מה היית עושה אם היית רוצה לשמור את ה Worksation שלך AS-IS עם כל האפלקיציות שכרגע רצות ברקע וה State העכשווי שלהם? הפתרון שהיברנציה נותן הוא בהחלט לא "לאפשר חזרה מהירה יותר לאחר כיבוי" - בשביל זה יש Sleep!

ג. כל הכבוד על כך שכתבת את המדריך - אבל זה כמובן בא עם אחריות, והקלות ראש שבה אתה מציע לעשות טוויקים ששנויים במחלוקת ומערערים את בטחון המידע של המשתמש, ממש לא במקום. המינימום שאתה יכול לעשות זה לכתוב אזהרה בצורה מפורשת מראש. זה פשוט לא מקצועי.

לגבי החלק האחרון של ההודעה שלך - עד עכשיו לא ראיתי אותך נותן ביסוס לטענתיך (זכור, הטענות שלי ושל אחרים כבר מפורטות בעמ' 2!):

את הטענות שלי (ושל שאר המשתשמים) פרסנו בצורה יפה פה בת'ראד. בנתיים את פה זה שסותם לכולם את הפיות ע"י

"Moderator tested and approved !!" BADGE

מבלי להציג את הביסוס לטיעונים שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי על כל ההודעות שלך. חוץ מהעריכה שעשית אחרי שקראתי שתוכנה הוא "אתה מודרייטור אתה בטח מנצל את זה בדרך כלשהיא" .

א. אני יודע מצויין מה הפקודה הזו עושה. אתה יודע גם שזו האינדיקציה היחידה האם הTRIM עובד? מה אתה רוצה שאני אמציא אינדיקציה שתראה אם זה מאופשר בביוס?

ב. בשביל זה שלחתי אותך לעיין טוב בהגדרה. כל עוד אתה לא מועניין שהאפליקציה תחזור בדיוק לאותו מצב, הפעלה מחדש של המחשב יותר מהירה מHIBERNATION (לא SLEEP אם אתה באמת רוצה להתפס לקטנות). אני לא צריך להתחיל לכתוב פירוש מסורבל לכל משפט בדביל משתמש מתחכם.

ג. יש אזהרה. זה שאתה חושב שצריך לשפוך אש וגופרית בכל סעיף של המדריך - בעיה שלך. מי שמתעלם מהאזהרות בגוף הטקסט שום אזהרה קופצת עם באנרים לא תעזור לו.

ד. על איזה טענות אתה מדבר לכל הרוחות?

בל מקרה - מכל הודעותיך כרגע התלונה המקצועית היחידה על ההערות במדריך היא הניסוח שלי על השימוש בHIBERNATION. מכאן ועד הצעות מגוכחות המרחק רחוק מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. יש עוד אינדקציות כדוגמת ירידה בביצועים לאחר כזמן מסויים, אבל לא הייתי קורא לזו אופציה וודאית ולכן אני גם לא מצפה שתכלול אותה. מה אני מצפה שכן יהיה שמה? הערה לכך שכל שילוב אפשרי של RAID עם כונן (מסוג 0, 5, 10 וגם Cache) גורם לכך שה TRIM מבוטל.

בנוסף ציינתי על טוויק של אילוץ ה GC ע"י אי כיבוי ה ואי כניסת המערכת לסליפ (אופציות שניתן להגדיר ב Power Plan), השיטה הזאת מספקת מעין פתרון חלופי ל TRIM לכל אלו שמשתמשים ב RAID ומן הראוי שתיכלל.

ב. אז למה לא ציינת זאת?

ג. ה So-Called ה"הערות" שלך מתחבאות איפשהו בין הטקסט שבלתי ניתן להבחין בהן - בטח שלא ע"י המשתמש החדש שרץ בהתלהבות להגדיר את ה הנוצץ והטרי שלו.

ד. באמת שעוד לא הבנת? קשה לך רגע לעבור לעמוד 2? רמז: PF.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

losnir אני חושב שקצת הגזמת פה.

בתור משתמש חדש לרוב המושגים במדריך לא הייתה בעיה עם אף אחד מהם וההסברים היו טובים ובחרתי לבד מה חשוב לי ומה לא.

בנאדם בא והשקיע לא רק במכירה קבוצתית לכונן , גם במדריך שיקל על משתמשים חדשים לטכנולוגיה הזאת ואתה עוד בא אליו בטענות וכועס עליו?

זה נשמע לי קצת כפוי טובה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. יש עוד אינדקציות כדוגמת ירידה בביצועים לאחר כזמן מסויים, אבל לא הייתי קורא לזו אופציה וודאית ולכן אני גם לא מצפה שתכלול אותה. מה אני מצפה שכן יהיה שמה? הערה לכך שכל שילוב אפשרי של RAID עם כונן (מסוג 0, 5, 10 וגם Cache) גורם לכך שה TRIM מבוטל.

בנוסף ציינתי על טוויק של אילוץ ה GC ע"י אי כיבוי ה ואי כניסת המערכת לסליפ (אופציות שניתן להגדיר ב Power Plan), השיטה הזאת מספקת מעין פתרון חלופי ל TRIM לכל אלו שמשתמשים ב RAID ומן הראוי שתיכלל.

ב. אז למה לא ציינת זאת?

ג. ה So-Called ה"הערות" שלך מתחבאות איפשהו בין הטקסט שבלתי ניתן להבחין בהן - בטח שלא ע"י המשתמש החדש שרץ בהתלהבות להגדיר את ה הנוצץ והטרי שלו.

ד. באמת שעוד לא הבנת? קשה לך רגע לעבור לעמוד 2? רמז: PF.

א. טרחת בכלל לקרוא את המדריך? זה כתוב שחור על גבי לבן.

ב. כי זה מדריך הגדרות לSSD ולא שעת הגיגי מוח קודח? מה לא ברור בזה שזה כתוב כמדריך הגדרות ישר ולעניין?

ג. אתה נורמלי? אתה רואה שהטענה שלך פשוט לא נכונה אז אתה מתרץ אותה ב"אני לא קורא טוב"?

ד. אחד מאיתנו עיוור. וזה לא אני. בעמוד 2 לא כתובה מילה אחת עניינית לגבי תוכן המדריך. אתה מוכן לפרט לגבי ה"רמז"?

LOSNIR, אחד ההבדלים בין ילד לגבר הוא היכולת להודות בטעות. אתה השתלחת בי ובעבודה שעשיתי בגסות וכשאני מבקש טיעון ענייני אתה נתלה ברמזים מעורפלים ובדברים שאתה היית עושה אחרת ולא בשום טעות עניינית אחת. תעשה חשבון לבד מה בן אדם בוגר אמור לעשות במצב כזה.

עריכה:

הTWEAK שלך פשוט לא נכון למרבית הכוננים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

losnir אני חושב שקצת הגזמת פה.

בתור משתמש חדש לרוב המושגים במדריך לא הייתה בעיה עם אף אחד מהם וההסברים היו טובים ובחרתי לבד מה חשוב לי ומה לא.

בנאדם בא והשקיע לא רק במכירה קבוצתית לכונן , גם במדריך שיקל על משתמשים חדשים לטכנולוגיה הזאת ואתה עוד בא אליו בטענות וכועס עליו?

זה נשמע לי קצת כפוי טובה..

אף אחד לא כועס - גם ברגע שניהיה ספק הבהרתי שזה לא העניין. מה שכביכול לא אהבתי זו ההתלהמות של "אני מודר ואני מבין הכל" כשבבירור ניתן לראות שלפחות הצעה אחת מהמדריך היא שגויה מן היסוד (PF) ורק גורעת מן הביצועים של ה . כל שאר הדברים הוספתי לאחר מכן כש ag43 מה בדיוק לא בסדר במדריך שלו.

ביטול הפייגפייל הוא נושא שבמחלוקת.לא הייתי ממליץ באופן גורף לבטל אותו.יש תוכנות שצריכות אותו.

אם רוצים לחסוך בכמות הכתיבות על הSSD אז אפשר לשקול לבטל או להקטין אותו.לא הייתי שם אותו על הHD כי אז אתה מבטל את אחד מההיתרונות של הSSD

נ.ב. ההודעה שציינת אכן לא מדאיגה.היא הופיע גם אצלי כאשר הקטנתי אותו.

ביטול הפייגפייל הוא נושא שבמחלוקת.לא הייתי ממליץ באופן גורף לבטל אותו.יש תוכנות שצריכות אותו.

אם רוצים לחסוך בכמות הכתיבות על הSSD אז אפשר לשקול לבטל או להקטין אותו.לא הייתי שם אותו על הHD כי אז אתה מבטל את אחד מההיתרונות של הSSD

נ.ב. ההודעה שציינת אכן לא מדאיגה.היא הופיע גם אצלי כאשר הקטנתי אותו.

@ag43

א. קראתי את חלק ג' - חלק א' ו ב' לא רלוונטים ולכן 1. לא מעניינים אותי 2. אני לא מתייחס לתוכן שנכתב בהם.

ב. אז אולי פשוט תתן SS של כל מיני הגדרות ותסגור עניין? רק אני חושב שמדריך שכזה צריך להיות אינפורמטיבי ולא לגרום ליוזר לעקוב אחר הוראות א. ב. ג. כמו איזשהו רובוט?

ג. אני קורא בסדר גמור ואת ההערות האלו ראיתי בצורה ברורה בפעם הראשונה. אתה מסרב להבין שהטענה שלי היא שמתוך העשרות משתמשים שרכשו כונן במכירה הקבוצתית האחרונה שהייתה, חלק גדול מהם יבוא לפעול אחר המדריך בצורה עיוורית ולדעתי מן הראוי שאזהרות שכאלו יהיו כתובות באופן בולט הרבה יותר.

ד. O' Really? תחזור לראש הפוסט (ולגם מה שאני כתבתי בעמוד 2).

כשתעמיד אותי על טעותי אני אודה בה. לשאר הפוסט שלך אני לא אתייחס.

הTWEAK שלך פשוט לא נכון למרבית הכוננים.

אני יודע של M4 שלי הוא תקף (שעד כמה שידוע לי אלו הכוננים שנמכרו בקניה הקבוצתית, וזהו עיקר קהל יעד המדריך). אתה מוזמן לפרט למה אתה חושב שהוא לא - אם אותו הטריק לא תקף למרבית הכוננים אני אחזור בי ללא שום צל של ספק.

בנתיים, אני מוכן לספק ביצועים לאחר כמה ימים רצופים של עבודה, ותמונה נוספת לאחר כמה ימים של מנוחה (ו GC).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...