ביטול Page file על הSSD - למה? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטול Page file על הSSD - למה?

FastJack

Recommended Posts

לא כל כך הבנתי למה כדאי להוריד את הPage file על הSSD.

הרי אם אין צורך הOS לא סתם ימלא את הSSD, אלא רק כאשר נגמר לו הזכרון, לא?

ובנוסף, כאשר אני כן מנסה להוריד את הPage file הוא אומר לי שזה יגרום לשגיאות ו"שאר ירקות".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זו ההודעה שאני מקבל

9rrv3q.jpg

וזה מה שרשום במדריך שפורסם באתר לSSD:

העברת מיקום קובץ ההחלפה – קובץ ההחלפה הינו קובץ שמבצע קריאותכתיבות רבות לכונן שעלולות לקצר את חיי ה-. מומלץ להעביר את הקובץ לכונן מכני משני. משתמשים מתקדמים בעלי כמות זיכרון גדולה (8 גיגה ומעלה) יכולים לשקול את ביטול קובץ ההחלפה לחלוטין. העברתביטול קובץ ההחלפה גם חוסכת מקום אחסון יקר ב-.

נפתח את תפריט התחל -> כפתור ימני על "מחשב"->מאפיינים->"הגדרות מערכת מתקדמות"->מתקדם->כפתור "הגדרות" העליון->מתקדם->שינוי. נוריד את ה-V מ"נהל אוטומטית את גודל קבצי...". נבחר את כונן ה- ונסמן "ללא קובץ החלפה" ו"קבע". לא נשכח לבחור את הכונן המכני ולאפשר לו "גודל מנוהל ע"י המערכת" ו"קבע".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעקרון הדברים האמורים לגבי הפייג' פייל על גבי נכונים, אלא שההודעה שאתה מקבל כלל לא אומרת את מה שאמרת: בסה"כ נאמר שם שאם מתרחשת שגיאת מערכת במצב זה (שגיאה שכלל לא קשורה לקיומו, העדרו או גודלו של הפייג' פייל), פרטי השגיאה לא יישמרו ולא תוכל להשתמש בהם לזיהוי הבעיה.

בקיצור, לפני שנכנסים לפאניקה, כדאי ללמוד קצת הבנת הנקרא (גם באנגלית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המדריך הזה מלא בשגיאות. בכלל לא מומלץ לבטל את ה PF רק בגלל שמדובר ב - הכוננים המודרניים היום מסתדרים בסדר גמור עם כתיבות / קריאות ל PF, והבלאי הוא זניח. זה סתם מיתוס שנשאר מתחילת עידן ה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביטול הפייגפייל הוא נושא שבמחלוקת.לא הייתי ממליץ באופן גורף לבטל אותו.יש תוכנות שצריכות אותו.

אם רוצים לחסוך בכמות הכתיבות על הSSD אז אפשר לשקול לבטל או להקטין אותו.לא הייתי שם אותו על הHD כי אז אתה מבטל את אחד מההיתרונות של הSSD

נ.ב. ההודעה שציינת אכן לא מדאיגה.היא הופיע גם אצלי כאשר הקטנתי אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המדריך שפורסם באתר מבוסס על מדריכים אחרים שמבוססים על מדריכים ישנים שמבוססים על דורות ישנים ונפחים קטנים של SSD, ששנויים במחלוקים אם לא לגמרי טועים בחלק מהדברים.

קרא את המדריך הזה שנכתב כמדריך ביקורת למדריכים נפוצים.

http://forums.anandtech.com/showthread.php?t=2072259

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תכלס אין ממש צורך בשום דבר.

איך ההוא במדריך ביקורת כתב:

So here are the steps for optimizing your SSD for windows 7:

1. Enable AHCI in the before installing .

2. Install 7.

:nixweiss:

הדברים היחידים במדריך שעליו הוא כתב ביקורת שיש בהם טעם הם:

לבטל את הSYSTEM RESTORE, כי זה לא ממש פותר בעיות ברוב המקרים, זה גן עדן לרושעות שמתחבאות שם, וזה סתם תופס מקום.

לבטל את הHIBERNATION למי שחשוב לו לגרד כמה שיותר מקום פנוי.

ולבטל את מסך הפידבק לטעינת הוינדוס בכדי לקצר את העלאת הוינדוס באולי שניה.

לבטל את הSYSTEM RESTORE לא הייתי ממליץ למי שלא עושה גיבוי לוינדוס.

כי גם אם נדיר, זה יכול לעזור במקרה הצורך.

אני ביטלתי את זה, ואם יהיה צורך אני ישחזר מגיבוי מלא או יתקין מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי הקניה דיברו על זה שאנשים רוצים לחסוך כתיבות מהכונן אבל חלק טענו שאין ממש סיבה וזה נכון. היום אולי הכונן עולה הרבה כסף אבל בעוד 3 שנים רוב הסיכויים שהוא יעלה הרבה פחות. לכוננן יש MTBF של 1.2 מיליון שעות (136 שנים ) ואפשר לכתוב עליו 72TB שהם 40GB ליום למשך 5 שנים . כל זה מגיע מהtech spec הרשמי (PDF) . בשביל להגיע ל40GB ליום צריך בערך להיות עורך גראפי או להשתמש בכונן להורדות גדולות כמו 3-4 סרטי HD ביום ולמחוק אותם כל יום ולהוריד חדשים .

מה שיקרה בסוף חיי הדיסק הוא שחלק גדול ממנו יהפוך לבלתי ניתן לכתיבה. במקרה הזה פשוט קונים חדש ומעתיקים את תוכן הדיסק הישן לחדש. בHDD יש לרוב בעיה אחרת. כשהHDD הולך לעולמו המידע הולך לרוב איתו אלא אם כן יש לכם הרבה כסף חופשי לשיחזור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...