רוצה להחליף כבל באוזניות וצריך הכוונה - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה להחליף כבל באוזניות וצריך הכוונה

BloodFist

Recommended Posts

יש לי אלסנדרו MS1 והכבל שלהם מאוד מעצבן אותי, הוא מסתובב סביב עצמו לפעמים והוא מרגיש "חלש"

ואני רוצה להחליף אותו (אין בעיה להלחים מן הסתם) אבל אני צריך הכוונה איפה אני קונה בכלל כבל איכותי שאני יהיה מרוצה ממנו,

יש לי מתאם שאנטולי מהפורום הכי לי בזמנו, מן ציפוי מחוספס כזה ואני מאוד מרוצה מזה הייתי שמח למשהו בסגנון.

אין בעיה לקנות גם מEBAY.

תודה מראש לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

הציפוי הפלסטיקי מהחוספס במתאם שאנטולי הכין לך זה כנראה Techflex.

כבלים של Canare / Mogami אתה יכול לרכוש באינטרנט (אני קונה מ Redco Audio) או אפילו פה בארץ בת"א. אולי אנטולי יוכל להכווין אותך כי לי לא יצא לקנות בארץ.

אותו הדבר לגבי קונקטורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כמה סוגים של ציפוי אפשריים. בחלק מהכבלים אני משתמש ב-Techflex ובאחרים בדברים שונים. זה תלוי בכבל הספציפי.

מבחינת איפה להשיג את הכבל, אפשר לרכוש בארץ כבלים של Canare אבל המחירים מאוד גבוהים. כשקונים מטר או שניים זה סביר, אבל מעל זה המחיר כבר פשוט יוצא גבוה מדיי. אם אתה רוצה L-4E6S של Canare אז דבר איתי בפרטי. כיוון שאני מאוד אוהב את הכבל הזה ומשתמש בו לא פעם הזמנתי לעצמי גליל של 100מטר, אז אין לי בעיה להיפרד מכמה מטרים.

קח בחשבון שלכבלים האלה יש בדר"כ מיקרופוניות גבוהה יותר משל כבלים סטנדרטיים (אם כי הכבלים של Grado פשוט על הפרצוף).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מנסיון, עם ה-SR80 (תאומות של ה-MS1) שלי ששוכבות בצד כבר איזה שנה, הכבל שלהן בהחלט על הפנים. הנוחות גרועה יותר והצליל... איפה שהוא באמצע. אני צריך להעיף אותן בלוחות בהזדמנות באיזה 200 (עצלן :-\ ).

עריכה: אם היה משתלם לי להכין להם "כוסות" הייתי זאת, אבל זה השקעה לא משתלמת ממש. בנוסף גם ריקייבל לא היה מזיק להם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...