בעיית מהירות חמורה בבזק - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיית מהירות חמורה בבזק

nati086

Recommended Posts

שלום לכולם,

לפני כשבועיים הגדלתי את מהירות האינטרנט בתשתית ל-50 מגה (רציתי 100 אך טענו שאין באפשרותי להתחבר למהירות גבוהה יותר).

השאלתי מבזק מודם נטגייר VVG 2000 ומאז שהגדלתי את המהירות אני לא מקבל מהירות יותר גבוהה מ-10 מגה.

אז הגדרתי את המודם לבאמת מודם במצב ברידג' כי לא עשו את זה וחיברתי אותו לראוטר טיפילינק 1043 אבל המהירות היא אותה מהירות.

במשך השבועיים האלה ניהלתי עם השירות הטכני של בסביבות ה-10 שיחות והיו אצלי בבית 3 טכנאים.

היום היה אצלי שוב טכנאי שבדק משהו בתשתית ואז עשה בדיקת מהירות באתר של בזק שם הופיע מהירות של 30 מגה כנ"ל גם באתר של נטויז'ן אבל בספיד טסט המהירות לא עוברת את ה-10 מגה.

דרך אגב הטכנאי טען שאני סתם אומר שטויות שאני מעודכן במערכת למהירות 50 מגה אני מעודכן רק ל-30 (השיחה שלי עם בזק שאני מנוי למהירות 50 מגה מוקלטת כמו כל השיחות עם נותני שירותי התקשורת).

מה ניתן לעשות בקשר למהירות ואיך אפשר לסדר את הבעיה.

חוץ מזה 100 שקל על 30/50 מגה זה לא יקר?

תודה לכל העוזרים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התחברות על התשתית של בלבד.

אחרי שם המשתמש שלך יש INetvision@ או 013net@, נכון? אתה מוחק את מה שיש אחרי ה @ ושם 1, מתחבר ככה עם הנטגיר כשהוא מחובר ישירות באמצעות כבל למחשבש'ך ומבצע המחשת מהירות בכתובת 147.235.246.92. קיבלת את המהירות התקינה? הכל בסדר מבחינת התשתית ואתה מקבל את מה שאתה אמור לקבל מבזק. עכשיו תתחיל לצעוק על נטוויז'ן, או שתפסיק לנסות לבדוק מהירות בגלישה אלחוטית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך הבעיה בספקית אם בבדיקת @1 הוא מקבל 30 הבדיקה @1 היא בדיקת תשתית בלבד

המהירות שהוא משלם עליה היא של 50מגה והוא מקבל 30 בבדיקת תשתית.

יכולות להיות לכך מספר סיבות:

1. התשתית לא מתאימה ל-50מגה.

2. לא מוגדר במערכות ניהול של 50מגה וכנראה אתה על מהירות זמנית עד שיסדרו את התשתית.

אם הטכנאי לא רואה 50מגה אצלך בבית אז מן הסתם שיש בעיה.

תציק להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתוך הממשק של ה VVG2000, תחת Status ב Maintenance ניתן לראות את המהירות בה הראוטר מסונכרן לתשתית. השערה שלי, 33 וקצת (30 בפועל, כולל Overhead) על 1600 וככה (שזה 1.5 בפועל, כולל ה oh).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...