בואו נשווה תוצאות ביצועים של SSD. - עמוד 16 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בואו נשווה תוצאות ביצועים של SSD.

Art Tatum

Recommended Posts

אם תחבר אותו למרוול אך עם הדרייבר של וינדוס תראה שהביצועים יעלו לרמה של SATA2 וטיפה מעל, מבחינת ציון כולל

ב SATA2 קריאה רציפה נמוכה יותר ואקראית גבוהה יותר ובחיבור למרוויל בדיוק הפוך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 312
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם תחבר אותו למרוול אך עם הדרייבר של וינדוס תראה שהביצועים יעלו לרמה של SATA2 וטיפה מעל, מבחינת ציון כולל

ב SATA2 קריאה רציפה נמוכה יותר ואקראית גבוהה יותר ובחיבור למרוויל בדיוק הפוך

שמת לב להבדל? או שעדיין מנסה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין מתעסק עם התקנה של תוכנות כשהכל יהיה לשביעות רצוני אריץ שבוע שבוע

"טיפה" התפרעתי וקניתי 4X4GB בכדי להוריד את העומס מה , ה PAGE FILE עליו

עוד עצות מה לעשות עם כל כך הרבה יתקבלו בברכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי ה PAGE FILE, חבר'ה תעשו אותו על אוטומטי. ניסיתי על 400 מ"ב ואז קרה כמו שמישהו אמר פה, קפצה לי איזה שגיאה מתוכנה\משחק שמשתמש בזה שאין מספיק "זכרון".

בקיצור system managed.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תמצא תוצאות שלי כאן בעץ ותראה שיצא אותו הדבר (620 וקצת)

השתמשת בכבל SATA3? אולי זה ישנה במשהו

OK אם כך אני במצב טוב.

לגבי כבל SATA3 ("יעודי") קראתי כתבות והשוואות והמסקנה היא שאין כל הבדל.

בכל מקרה, אני משתמש בכבל SATA3 מסט שהגיע עם לוח P9X79.

(הלוח כמובן אינו שלי).

כפי שציינתי, עדיין ב SATA2 התוצאות גבוהות יותר מ MARVELL

ובהתאם למה שאחרים קיבלו עם P55A-UD3 ו הצ'יפסט שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם .

אני רואה שפתחתם פה נושא לגבי הביצועים של כונני ה- השונים והשוואות.

אני אומנם בעבר כבר הצגתי את הביצועים של ה-M4 128GB שלי , אבל אם כבר , אז אני אציג עוד פעם .

דרך אגב , גם לי אז בהתחלה היו בעיות עם ה- שלי , יותר נכון עם הביצועים שלו ובסוף אני סידרתי את זה בעזרת התוכנה המצויינת Paragon Alignment Tool , לא צריך שום פירמוטים מחדש , התקנות של מערכות הפעלה מחדש , פשוט אחרי שהתקנתי את המערכת הפעלה עם כל העדכונים שרק אפשר , ואחרי זמן קצר גיליתי שיש בעיה בביצועי הכונן שלי , קראתי המון פורומים ובסוף זה הביא אותי לתוכנה שעליה רשמתי קודם , פשוט צריך להתקין אותה , להפעיל ולהמשיך לפעול לפי ההוראות של התוכנה עד שהיא לא מסיימת את הקסם שלה ומתקנת את בעיית הביצועים הירודים של הכונן שלכם .

הנה התוצאה של ה-M4 128GB שלי כיום :

asssdbenchm4ct128m4ssd2z.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר מדוע אני מקבל את התוצאות העלובות הנ"ל?

הכונן הוא OCZ Vertex 3, שמחובר לSATA 3.

לוח אם GA-Z68MA-D2H-B3 עם צ'יפסט Z68.

מה אני יכול לשנות בהגדרות בשביל לשפר את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם .

אני רואה שפתחתם פה נושא לגבי הביצועים של כונני ה- השונים והשוואות.

אני אומנם בעבר כבר הצגתי את הביצועים של ה-M4 128GB שלי , אבל אם כבר , אז אני אציג עוד פעם .

דרך אגב , גם לי אז בהתחלה היו בעיות עם ה- שלי , יותר נכון עם הביצועים שלו ובסוף אני סידרתי את זה בעזרת התוכנה המצויינת Paragon Alignment Tool , לא צריך שום פירמוטים מחדש , התקנות של מערכות הפעלה מחדש , פשוט אחרי שהתקנתי את המערכת הפעלה עם כל העדכונים שרק אפשר , ואחרי זמן קצר גיליתי שיש בעיה בביצועי הכונן שלי , קראתי המון פורומים ובסוף זה הביא אותי לתוכנה שעליה רשמתי קודם , פשוט צריך להתקין אותה , להפעיל ולהמשיך לפעול לפי ההוראות של התוכנה עד שהיא לא מסיימת את הקסם שלה ומתקנת את בעיית הביצועים הירודים של הכונן שלכם .

הנה התוצאה של ה-M4 128GB שלי כיום :

asssdbenchm4ct128m4ssd2z.png

הורדתי את התוכנה אבל היא לא נותנת אופציה ליישור של כונן הSSD שלי הוא מסומן באפור מדוע? אולי צריך להריץ את התוכנה במצב דוס שלה ולא דרך הוינדוס?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר מדוע אני מקבל את התוצאות העלובות הנ"ל?

הכונן הוא OCZ Vertex 3, שמחובר לSATA 3.

לוח אם GA-Z68MA-D2H-B3 עם צ'יפסט Z68.

מה אני יכול לשנות בהגדרות בשביל לשפר את זה.

כלום. בקרי SF לא אוהבים את AS SSD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

A regular hard drive usually starts its first partition after 63 empty blocks, while SSDs require 64 blocks of data for optimal performance. This means that sometimes, if your SSD was formatted by something other than Windows' installer, it can be aligned incorrectly and will transfer data much slower than intended.
To see if your partitions are aligned correctly, hit the Start menu and type in msinfo32. Enter Msinfo32 and go to Components > Storage > Disks. Look for your SSD on the list and find the "Partition Starting Offset" item. If this number is divisible by 4096 (that is, if dividing it by 4096 equals a whole number and not a decimal), your partition is correctly aligned. If not, you need to realign it. Luckily, this is pretty easy to do with the Gparted live CD. If you have an Ubuntu live CD lying around, that will work too, since it has Gparted available under System > Administration.

http://lifehacker.com/5837769/make-sure-your-partitions-are-correctly-aligned-for-optimal-solid-state-drive-performance

שורה תחתונה, אם זה לא מקולקל אל תתקנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...