האם קירור מעבד עם חיבור 3 פינים לא ניתן לשליטה? - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם קירור מעבד עם חיבור 3 פינים לא ניתן לשליטה?

yanivnn

Recommended Posts

הלוח הוא כמו שיש במפרט בצד המאוורר מחובר לCPU FAN

בביוס אין יותר מידי אפשרויות רק למאוורים חכמים או לא {ואותו דבר ללוח אם}

חיפשתי גם קצת בדלתא אקסטרים באייבי עדיין לא יצא לי ולא ממש מצאתי מאוורר 10...כנראה שהוא לא רגיל...בכל אופן האופציה הבאה שאני חושב עליה היא לקנות בקר מאוורים ולגמור תסרט...ראיתי גם כבל 3 פינים שמוכרים שמוריד את המתח וככה הופך אותו ליותר שקט ואיטי אבל נראה לי אני ילך כבר על הבקר... אם למישהו יצא לראות בקר טוב בזול אני פתוח להצעות

תודה לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוורר 3/4 פינים ניתנים לשליטה מלוח האם..פשוט 4 פינים מאפשר שליטה יעילה יותר..

תאפשר את אופציית הQ FAN בלוח האם ויש לך בסטיקי הסבר מפורט לגבי SPEED FAN..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה ישנם לוחות..כל מאפשר שליטה על חיבור 3/4 פינים, כמו שציינתי כבר חיבור 3 פינים מאפשר שליטה ברמה פחות יעילה ועל ידי שינוי מתח בלבד, כאשר 4 פינים מאפשר שליטה יעילה יותר הן מבחינת ניהול המערכת וצריכת החשמל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה ישנם לוחות..כל מאפשר שליטה על חיבור 3/4 פינים, כמו שציינתי כבר חיבור 3 פינים מאפשר שליטה ברמה פחות יעילה ועל ידי שינוי מתח בלבד, כאשר 4 פינים מאפשר שליטה יעילה יותר הן מבחינת ניהול המערכת וצריכת החשמל.

עם כל הכבוד לדעתי אתה טועה פה בגדול... עובדה ששינתי בביוס לכל האפשרויות וזה תמיד אותו דבר... עם קצת חפירה שלי בנושא מה שאני הבנתי זה שחיבור 3 פינים פשוט לא מאפשר שליטה...ורק 4 כן. וזה דבר שגם אפשר לראות בביקורות על הקירור {buffalo}...חיפוש קטן בגוגל ואפשר לראות את זה וגם אמר את זה QTTP בהודעה הראשונה בתרד והביא סימוכין...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^מה שהוא אמר.

יש ברשותי לוח אחד שלא מאפשר שינוי מהירות ב3פינים, ושני לוחות שכן. גם מקריאה ברשת (כולל כמה מדריכים של לוחות) הגעתי למסקנה דומה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לרוב בלוחות של באמת אין שליטה וזה גם מה שציינו בתחילת התרד, הסיכוי שבלוח אם כמו שלך, לא תהיה שליטה קצת מוזרה לי.

בכל מקרה חוזר בי, אןכ ישנם לוחות שמאפשרים וכאלו שלא (למרות שאלו שלא מאוד "נדירים") :) אני עדיין לא נתקלתי באחד שלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...