לוג'טיק תמיד היו כאלה זבל סיני? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוג'טיק תמיד היו כאלה זבל סיני?

DXM

Recommended Posts

שלום לכולם,

יש לי שאלה לא מזמן קניתי עכבר ומקלדות של לוג'טיק אלחוטיים MX520 ורמקולים Z535 במבצע יצא לי סה"כ 450 או חמש מאות שקל.

אבל וואלה אם לומר לכם את הרמת הם זבל!!! היו לי מקלדת ועכבר חוטיים שתפקדו טוב יותר והם בערך 80 שקל ביחד.

הרמקולים נשמעים כמו טרנזיסטור מקום המדינה והתחת שלי מפליץ צליל איכותי יותר.

הכל תחושה של פלסטיק סיני זול, אני זוכר שפעם היו אומרים עליהם מילים טובות מה קרה פתאום?

גם לכם קרה הדבר הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט בחרת מוצרים לא מוצלחים (במיוחד עבורך).אכן במוצרי לוגיטק זולים איכות החומרים לא משהו.ברמקולים לדעתי הם לעולם לא הצטיינו במיוחד, אבל בעכברים ומקלדות דווקא כן.החלפתי את הG5 הישן שלי שעבד כ5 שנים (ועדיין עובד) בG500 שהיה הכי דומה וזה בכלל לא מרגיש כמו זבל.גם לא מקלדת המדייה שלהם (ב170 שקל) ששימשה אותי נאמנה 4 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתחום הרמקולים צודקים מעלי באמת החברה לא משהו יצא לי להתנסות עם כמה סוגים היו על הפנים.

החלפתי את הפליפס שלי לאחרונה לharman kardon לפני כן הפיליפס היו ב5 רמות לפחות מעל לוגטיק והharman ב5 רמותצ מעליו.

מרוצה מעל הראש ,יקר אבל הכי איכותי בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש עכבר G5 שהוא העכבר (לטעמי) העכבר הכי נוח, עם איכות בנייה לא רעה בכלל.

יש לי גם X540 שהם איתי גם 5-6 שנים, וחוץ מבעיה שהווליום לפעמים קופץ שזה כבר משגע אותי, הכל בסדר גמור ומבחינתי שומעים לא רע בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון כניראה קניתה את המוצרים הזולים שלהם

לי יש ניסיון מאוד טוב איתם וחוץ מגימפאדים לPS2 שנידפקו מהר

כל יתר הציוד שלהם פעל מצוין והחזיק המון זמן

לוגיטק ניכנסה גם לשוק הזול יותר ואולי שם נפלתה על מוצרי חירבונה

בגלל זה קוראים ביקורות לפני הקניה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי עכבר לוג'טק VX Revolution שעלה בזמנו 350 ש"ח- לאחר שנה וחצי שני לחצני הקודם\הבא הפסיקו לפעול, לפעמים העכבר נכבה מעצמו גם כשהסוללה מלאה. קניתי באמצע 2009, יש איתו מלא בעיות.

לעומתו יש לי מקלדת מדיה שלהם, עלתה 180 ש"ח, נקנתה בתחילת 2006. 6 שנים אצלי וחוץ מניקוי שעשיתי לה, מעולם לא עשתה בעיות.

יש לי גם סט יקר MX5500 עם עכבר ה MX Revolution והמקלדת עם המסך. מתפקדים מעולה אבל התקלקל דונגל ה-BT והוחלף במסגרת האחריות. הסט עלה 1000 ש"ח, בנוי ומתפקד מצויין.

מה שבעצם כתבתי פה- יש מוצרים מוצלחים ויש כאלו שפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מהניסיון שלי, הרמה באמת לא משהו אבל יש פה ושם דגמים מוצלחים.

באופן עקרוני כדאי לקחת מוצרים שלהם שבאים עם 4-5 שנים אחריות.

היה לי סט מקלדת שקניתי באיזה 450 שקל ואחרי 4 שנים שליש מהאותיות נמחקו והעכבר הפסיק לתפקד. למזלי, עדיין הייתה אחריות ובגלל שלא היה דגם חלופי "הולם" פשוט קיבלתי זיכוי (בחנות) על מלוא הסכום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...