מחשב נייד חדש מחק לי קבצים מהכרטיס של המצלמה? - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחשב נייד חדש מחק לי קבצים מהכרטיס של המצלמה?

aerosmith

Recommended Posts

שלום.

לסיכום: נמחקו לי כל הקבצים בכרטיס של המצלמה הדיגיטלית, זה קרה איכשהו כשחיברתי את הכרטיס למחשב הנייד החדש שקניתי וזה עבד לאט אז הוצאתי אותו וחיברתי למחשב הרגיל של הבית שלי ופתאום כל הקבצים נמחקו, האם המחשב הנייד החדש הרס לי הכל? הפירוט הוא כזה:

קניתי לפני כמה ימים מחשב נייד חדש של G6 PAVILION I3 4GB.

היום צילמתי משהו תמונות ווידאויים ממש חשובים באירוע ממש חשוב.

הגעתי הביתה והדלקתי את המצלמה ראיתי שהתמונות והסרטים שם עברתי עליהם קצת וכיביתי את המצלמה.

הוצאתי את הכרטיס מהמצלמה כרטיס של 8 ג'יגה, הכנסתי אותו למקום שאפשר להכניס במחשב הנייד את הכרטיסים של המצלמה.

ראיתי שהתמונות עולות ובאתי להעתיק את הכל אבל זה עבד ממש לאט אז החלטתי לנסות להעביר את זה דרך הכבל של המצלמה בלי להשתגע, אלא מה שהמחשב שלי לא קרא את הכבל של המצלמה הייתי צריך להתקין תוכנה אז דילגתי על זה והכנסתי את הכרטיס למתאם של כרטיסים וחיברתי למחשב הרגיל שלי בבית ופתאום אני רואה שנמחקו לי כל התמונות והוידאויים אני לא רואה שם כלום. עכשיו הורדתי תוכנה של שחזור וזה מנסה לשחזר לי את הקבצים, אבל מה שחשוב פה זה האם יכול להיות שהמחשב הנייד מחק לי את התמונות והסרטונים איכשהו? אני חושב אולי בגלל שיש לי 64 ביט זה קשור אולי זה הרס עם השינויים וזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל 64 ביט זה בטוח לא קשור

מה שנראה לי הכי מציאותי : הכרטיס עבד לאט ממשהוא אחר שלא קשור, כשהוצאת אותו לא עשית הוצאת חומרה בטוחה ומזה הוא נמחק. תמיד תעשה הוצאת חומרה בטוחה כשאתה מוציא משהוא כזה

לבדיקה מה קרה, תיקח כרטיס ותצלם כל מיני דברים לא קשורים ותנסה לחזור בדיוק על מה שעשית שגרם למחיקה, בדיוק כמו שעשית את זה עכשו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש מצב שזה האנטיוירוס או כל תוכנה אחרת שיכולה למחוק/לבודד גורמים "בעייתיים".

אח שלי איבד ככה עבודת גמר של שנה, נכנס ללחץ סתם. תבדוק בתוכנות האלה היסטוריה ורשימת איומים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...