כסא מנהלים נוח לקיץ מה דעתכם? - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כסא מנהלים נוח לקיץ מה דעתכם?

LessMore

Recommended Posts

תגידו לי, שמתי לב שיש מבצעים של כסאות שמתחילים ב-300 ש"ח,

מכל חנויות רהיטים כמו דיפו, איקאה ועוד'. מישהו כבר ניסה וקנה אחד?

אם אני יושב כל היום על המחשב בא לי כיסא איכותי וזה בא באחלה מחירים,

רק צריך לחפש אחד שנראה איכותי ונוח לישיבה וזהו. יש לכם המלצה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על כיסאות של אופיס דיפו? לא ראיתי שיש ב-IKEA, אלא רק באופיס דיפו. בד"כ כסאות שם נראים סבבה ולא משהוו אתה יודע,

במחירים כאלו אין סיכוי שתמצא משהו איכותי לדעתי. בד"כ כיסאות איכותיות, יפות ונוחות לישיבה ממושכות, עולות מעל 700 ש"ח.

אז אני לא הייתי מסתמך על מבצעים כאלו, אם אתה מחפש כיסא איכותי שיחזיק להרבה זמן. אם אתה מבין על מה אני מדבר,

אני ממליץ על אחד שאני מכיר פה http://www.pitaro.co.il/ArticleDetails.asp?id=91, תסתכל על קטלוג קניתי אחד על שם דגם: Aeron

זה כיסא ממש טוב אתה יודע, מתאים לכל עונות בגלל שיש מאחוריו. אני לא מזיע מאחור כמו שהייתי מזיע על כסא עור רגיל.

הייתי הולך על זה למרות שזה יקר לטעמי, אז לשיקולך ובהתאם לתקציב שלך. אתה יכול גם למצוא כסאות במחירים סבירים בין 400-600 בIKEA, צריך לחפש טוב טוב ואני חושב שיש להם כיסא כזה כמו שהראיתי לך בקישור, במחיר דיי סבבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כסא מנהלים פלצני יעלה כמה אלפים. כסא איכותי אכן יעלה כמעט 1000. כסא סביר, שבנוי מחומרים סיניים אך עדיין בעל ימידות ונוחות סבירים, אכן ניתן למצוא גם מתחת ל400.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צרעה.

מגוון רחב ,בנייה טובה, נוח, מחיר סביר וחשוב לא פחות כחול לבן.

נ.ב בזמן הזמנה בחירה לא רק.צבע הריפוד אלא גם סוג הריפוד וכו.

בקיצור ממליץ בחום אבל זה בסביבות 1k ומעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי לראות כבר כמה וכמה תרדים כאלו ובכולם תמיד אומרים את אותם דברים ושבישביל כסא נורמאלי צריך להוציא לפחות 1000 שקל +-

אני קניתי כסא ב350 שקל ואני אחד שיושב עליו מהבוקר עד הלילה ואני מבסוט ממנו עד השמיים..

יש אחלה כסאות במחירים טובים שיתנו לך אחלה תמורה...כמובן שאם התקציב מאפשר יותר למה לא...אבל יש גם כסאות בטווח מחירים נמוך שיתנו לך אחלה תמורה אם להוציא על כסא 1000 שקל זה קצת כבד לך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנשים שלשבת על המדרכה יגידו שזה נוח העיקר לא להוציא שקל.

בשביל לשמור על הגב וזרימת דם טובה צריך להשקיע בכיסא.

למה יש סוגים שונים של כיסאות שמתאימים לישיבה של עד 3 שעות עד 6 שעות וכו'.. כי משתמשים בחומרים שונים.

בבית יש לי כיסא צרעה סטודנט\מזכירה C3 שעה בסביבות 600-700 וכיסא ב400 ש"ח סיני זול.

אחרי ישיבה של שעה אחת על כיסא סיני אתה מרגיש את הפלסטיק בישבן כאילו אין ריפוד בכלל, ובכיסא של צרעה זה לא קורה אפילו אחרי 6 שעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יושב על הכסא הזה מהבוקר על הלילה שעות על גבי שעות על גבי שעות

http://www.usexport.co.il/product.asp?productid=372

לא פסלטיק ולא כאבים ולא כלום.. פשוט תענוג... וגם יש מנגנון נדנוד...כל היום בסטלבט...

אני לא יודע מה המשקל שלך אבל אולי במשקלים יותר גדולים {מעל 80-90 קילו} זה יהיה עניין אחר עם הכסא הזה וגם לא בטוח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשקל שלי 62 קילו, אז זה לא עניין של משקל.

אני לא מתכוון להתווכח מי שיודע מה ההבדל בין לשבת על כיסא איכותי לבין כיסא סיני מבין אותי ישר.

מי שלא יודע על ההבדל ידע בעתיד כשירצה להוריד לחץ מהחוליות\כאבי גב\בעיות זרימה בדם וכו'...

אני בטוח שזה נשמע בשבילך מונפץ ומנופח, הבעיה היא שסדר יום שלנו הפך להיות כזה שאנחנו מבלים הרבה מול מחשב בישיבה.

פעם כשהישיבה מול מחשב לא הייתה כזו אינטנסיבית וממושכת לא שמנו לב לנזקים.

אם אתה מחליט להתעלם מהעובדות תדע לך שהם לא יעלמו, ויגיע הזמן שתתחיל לשים לב לדברים האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...