האם הטמפ' של המעבד i5 760 גבוהה מידי? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם הטמפ' של המעבד i5 760 גבוהה מידי?

natan805

Recommended Posts

קניתי את המארז Antec Eleven Hundred אתמול ואתמול גם חיברתי אותו,לפני החיבור בדקתי את הטמפ' של המעבד במארז הקודם שלי 6a19 והטמפ' היה פחות או יותר אותו דבר.

מדובר גם לפי הסיקורים (של hwzione) במארז מאד קריר עם מאוורר ענק בחלקו העליון ומאחורה ובחלקו הקידמי חיברתי את המאווררים של המארז הקודם שאחד מהם של זלמן שניהם מכוונים לכיוון הדיסקים הקשיחים זאת אומרת מכניסים אוויר ועוד ששאר המאווררים מוציאים אוויר ומחוברים כמו שקיבלתי.

אני לא מבין למה זה לא השפיע על המעבד כי על הכרטיס מסך זה כן השפיע באיזה 10 מעלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי את החיבור של המעבד ומסתבר שהוא לא היה מחובר טוב מארבע פינות אז חיזקתי אותם עד ששמעתי את הקליק שזה תפוס חזק ועכשיו יש שיפור ענק במנוחה 32-38 ובמאמץ 74-80 אבל בכל זאת התוכנה occt במאמץ מפסיקה לעבוד לאחר 5 דקות בתענה שהמעבד חם מידי(too hot כל היא כותבת).

וסתם שאלה יש סיכוי לאוברקלוק?

הנה במאמץ ובמנוחה >

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני קונה מאוורר למעבד באיזה 200-250 ש"ח, בעוד שנה שנתיים במידה ואני אקנה מעבד חדש של הדור הבא (גם לוח כמובן)האם אוכל לחבר אותו? או שלכל מעבד יש מאוורר משלו?

לגבי סטוק אני יודע שלכל מעבד יש גוף משלו אבל אולי במאווררים יקרים יש שיטה מסויימת שהוא מתאים לכל המעבדים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל יש את רשימת התאימות לסוקט שהוא מתאים להם ואפשר לראות את זה בפרטים שלו או באתר היצרן... יש כאלו שמתאימים לתושבות חדשות ויש כאלו שלא צריך ואפשר לבדוק את זה...שוב...בפרטים שלו... ברמת העיקרון לדעתי כל יכול להתאים לכל סוקט הדבר תלוי במייצרים שלו אם הם עושים לו גם מתאמים..זה כל הסרט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד בפורום אחר אמר לי שהטמפ' שלי במאמץ לא תקין כי שלו עם ל 3.6 עם מתחים יחסית גבוהים ורק ליבה אחת על 57, כל השאר 53-55

אבל יש לו קירור CoolerMaster V8 ,אבל בכל זאת הוא אומר שהוא עשה ולא אמור להיות כזה הבדל בינו לביני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...