מפעילה סלולרית חדשה - גולן טלקום - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפעילה סלולרית חדשה - גולן טלקום

Yoav

Recommended Posts

הזמנתי סים מהוט דרך האינטרנט, יגיע ביום רביעי. הרבה יותר זול מרמי לוי עם חבילת גלישה (70 שקל רק על דמי שימוש +חבילת 5 ג'יגה)

בשביל 89 שקל בחודש אני מוכן להיות שפן נסיונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עדיין אין נתונים, בטח עניין של מספר ימים. עם זאת, סביר להניח, וזה לא מבוסס על שום בדיקה בשטח אלא רק על פרסומים כאלו ואחרים, שהרשת של , לפחות בשלב הראשון, תהיה יותר מהירה כיוון שרובה בעצם מבוססת על התשתית הנפלאה של פלאפון ואילו גולן עובדת על זו של , שנחשבת לפחות מהירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצוב לראות שכל חברה רוצה אנטנות משלה רק כדי לא להיות תלויים בתשתית של מישהו אחר. אם מסתכלים טוב כבר היום ניתן לראות כל 100 מטר אנטנה תקועה באיזה מקום, ועכשיו כשעוד ועוד מפעילות נכנסות לשוק, מה יהיה הסוף?

במדינה קטנה כמו גוף אחד צריך להחזיק את כל האנטנות והתשתית בזמן שכל המפעילות יהיו וירטואליות.

ובקשר למפעילות החדשות - רק לי חסרה חבילה של "לא דיברת - לא שילמת" + חבילת גלישה במחיר סביר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת מהירות .

לאיזה חברה עדיף להצטרף גולן או הוט?

כרגע ,לפחות על הנייר בהוט יש מהירות של עד 42MB שזה הרבה יותר מהיר.

צריך לראות מה יהיה בפועל מבחינת כיסוי+קליטה ונצילות הרשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובקשר למפעילות החדשות - רק לי חסרה חבילה של "לא דיברת - לא שילמת" + חבילת גלישה במחיר סביר?

.

חסר, בטח חסר, אבל הם יודעים שככה אנשים יוכלו להשתמש בחבילת גלישה שביל שיחות וסמסים ובפועל לשלם עלות אפסית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שיווק, לכן יש למי שמדבר קצת חבילות שהן ללא חבילות גלישה רק שיחות וסמס וגלישה מזדמנת צרכנים שהם בימושים שלהם כבדיםיותר אז כנראה משתלמת החבילה הכוללת ב89/99 שח. שזה בעצם הרעיון השיווקי להגדיל הכנסות ואין רע בזה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה יש לי שאלה חשובה:

לאחר השינוים המבורכים בתחום הסלולר, מאוד אהבתי את חבילת גולן/הוד מובייל החדשות שהן ללא הגבלה+חבילת גלישה

אז חשבתי לקחת קו ולנתק את הטלפון של בזק בבית +ספק ותשתית האינטרנט (כ250 ש"ח לחודש למרות שמנסים לדבר פחות ככל האפשר)

מצאתי שיש ראוטרים של 3G שנותנים גם WIFI+ יציאה לקו טלפון הקווי הרגיל של הבית

http://www.ebay.com/itm/HUAWEI-E960-Wireless-WIFI-Router-HSDPA-7-2Mbps-3G-5V-2A-/140628285472?pt=COMP_EN_Routers&hash=item20be195820#ht_1177wt_1164

השאלה שלי היא- האם גם הראוטר הזה ניחשב כ""הוט ספוט" ולכן יהיה מוגבל בקצב הגלישה או הוא יעניק לי גלישה רגילה כמו מהסלולר?

http://tech.walla.co.il/?w=/4/2533284

אין לי בעיה עם הגבלת 3GB לחודש, אני רק גולש ולא מוריד תכנים וחבל על כמעט 200 ש"ח שהולכים לפח כל חודש וכעת יהיה ניתן לדבר חופשי.

מה אומרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר'ה יש לי שאלה חשובה:

לאחר השינוים המבורכים בתחום הסלולר, מאוד אהבתי את חבילת גולן/הוד מובייל החדשות שהן ללא הגבלה+חבילת גלישה

אז חשבתי לקחת קו ולנתק את הטלפון של בזק בבית +ספק ותשתית האינטרנט (כ250 ש"ח לחודש למרות שמנסים לדבר פחות ככל האפשר)

מצאתי שיש ראוטרים של 3G שנותנים גם WIFI+ יציאה לקו טלפון הקווי הרגיל של הבית

http://www.ebay.com/itm/HUAWEI-E960-Wireless-WIFI-Router-HSDPA-7-2Mbps-3G-5V-2A-/140628285472?pt=COMP_EN_Routers&hash=item20be195820#ht_1177wt_1164

השאלה שלי היא- האם גם הראוטר הזה ניחשב כ""הוט ספוט" ולכן יהיה מוגבל בקצב הגלישה או הוא יעניק לי גלישה רגילה כמו מהסלולר?

http://tech.walla.co.il/?w=/4/2533284

אין לי בעיה עם הגבלת 3GB לחודש, אני רק גולש ולא מוריד תכנים וחבל על כמעט 200 ש"ח שהולכים לפח כל חודש וכעת יהיה ניתן לדבר חופשי.

מה אומרים?

לא חושב שילך..... אני עם סלולארי דרך המכשיר שעושה נקודה חמה לנייד שלי, גולש רק בערבים כשאני בבית ומנצל בערך 75% מהחבילה של 2.5 ג'יגה שיש לי.

אתה רואה סרטונים ביוטיוב? אם כן אז אתה מוריד תכנים ועוד איך.... מנסיון, סרטון יוטיוב באורך של 20 דקות באיכות של 720 לוקח בערך 300-400 מגה. בגלל זה אני, בגלישה הסלולארית, נמנע מסרטונים כאלו. גם כל מיני כתבות באתרים לוקחות נפח גלישה. בקיצור, לא בטוח שיספיק לך ולא בטוח שהחברות יאפשרו לך להתשמש בראוטר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת התעבורה לא תיהיה בעיה,

העניין שאני רוצה לבטל את הבזק, ולהשתמש בטלפונים הרגילים בבית, כיצד חברת הסלולר יודעת כיצד הסים מנוצל?

אני לא מבין מה הבעיה - זה ניחשב שימוש הוגן של עד 1000 דקות שיחה בחודש (כרגע כ600)+ קצת גלישה.

איזה פיתרונות אחרים יעזרו לי לנצל זאת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניתן לראות את זה במערכת, אם אני לא טועה גם פורסם כי ברגע שתיהיה גלישת אינטרננט דרך מודם סלולרי הגלשיה מהרגע הראשון תיהיה במהירות 64KB אם זה משהו שאתה יכול להסתדר איתו בהצלחה:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניתן לראות את זה במערכת, אם אני לא טועה גם פורסם כי ברגע שתיהיה גלישת אינטרננט דרך מודם סלולרי הגלשיה מהרגע הראשון תיהיה במהירות 64KB אם זה משהו שאתה יכול להסתדר איתו בהצלחה:)

טוב- גולן פירסמו שלא יגבילו את המהירות בניגוד להוט מובייל.

איזה כיף!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם יודעים עם החברה יכולה לעלות את המחיר פתאום או שאסור להם?

מותר חוקית

טוב- גולן פירסמו שלא יגבילו את המהירות בניגוד להוט מובייל.

איזה כיף!!!

לא מדוייק, אולי לא יגבילו אותך מההתחלה אבל אחרי 2\3 GB המהירות תירד לכיוון ה0.5MB שזה קצת מאוד.

הרעיון של לחסוך עוד כמה לירות על ביתי לא יצא לפעול.

אלא אם אתה מעוניין לגלוש כמו באזרבגאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...