מפעילה סלולרית חדשה - גולן טלקום - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפעילה סלולרית חדשה - גולן טלקום

Yoav

Recommended Posts

היום עולה לאויר מפעילה סלולרית חדשה, החמישית במספר - גולן טלקום, שתעניק לנו אלטרנטיבה לשלושת הגדולות ולמירס.

מירס, שתשנה את שמה להוט מובייל, גם צפויה להשיק בקרוב בתעריפים דומים לאלו שמציעה גולן:

1. חבילה ללא שום מגבלה (יתכן שתהיה הגבלת מהירות גלישה אחרי 2 ג'יגה, אבל לא ב-100% בשלב זה) ב-99 שקלים לחודש, כולל שיחות ל29 יעדים בחו"ל (נייחים), בעיקר אירופה, ארה"ב וקנדה, ותעריפים מאוד נוחים בשיחות לחו"ל ובחו"ל (עד כמה שראיתי סביב ה-75 אגורות עד שקל בנדידה).

2. חבילה הכוללת 60 דקות, 60 מסרונים ו-10 מגה גלישה ב9.99 שקלים לחודש (!!), עלות חריגה: 18 אג' לדקה, 9 אג' למגה גלישה ואגורה בודדת למסרון.

בשלב זה ישווקו כרטיסי SIM בלבד, למיטב הבנתי ניתן יהיה להזמין מהאתר שלהם החל משעות אחר הצהריים (הזמנה, אקטיבציה וניתוק ישירות דרך אתר האינטרנט שלהם, עם 0 נציגים פרונטליים בדרך). מי שירצה לקנות מכשיר, יוכל לעשות זאת בחנויות רשת באג או רשת בסט מובייל שאיתם הם חתמו על הסכם שיתוף פעולה.

כמו כן, הרשת שלהם תפעל בתדר 2100 מג"ה, אבל בשלב זה, עד שתהיה פריסה מלאה, תהיה נדידה פנימית על האנטנות של חברת סלקום (מבחינת הלקוח לא יהיה שום הבדל), עם זאת לא ברור לי האם ללקוחות תהיה גישה לרשת הדור השני של סלקום בשלב זה.

אני חושב שאנחנו עומדים בפני מהפכה. בשביל לשמור על התחרות החברות הקיימות, והחברה שתצטרף בקרוב (מירס בשמה החדש הוט מובייל) יהיו חייבות לכל הפחות ליישר קו בתעריפים הפנים ארציים.

מקורות:

http://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3571035,00.html

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4228559,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם לא היה לי ולהורים דיל הרבה (הרבה!) יותר טוב בסלקום, הייתי עובר אליהם תוך שעה

אני חושב שתבדוק את העניין של החברה שמארחת אותם עד שהם יפרסו אנטנות

לפי מה שאני מכיר , זו ולא פלאפון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החבילה הכי אטרקטיבית שיש היום בשוק ליצור הרחב. אחלה תחרות :jump:

אם לא היה לי ולהורים דיל הרבה (הרבה!) יותר טוב בסלקום, הייתי עובר אליהם תוך שעה

אני חושב שתבדוק את העניין של החברה שמארחת אותם עד שהם יפרסו אנטנות

לפי מה שאני מכיר , זו ולא פלאפון

איזו חבילה יש לך?

תע"ש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתפלא לא פעם יצא לי לראות לקוחות שנהנים מטעויות של החברה.

כמובן לקוחות כאלו לא עושים רעש וצלצולים לכן גם לא שומעים הרבה עליהם.

לדוגמא: לקוח עם חבילה 1500 דקות לכל הרשתות אותה כמות סמסים גלישה חופשית במהירות 7.2MB ועוד איזה 5000 דקות בתוך הרשת משלם 30 שקל בחודש. איך זה קרה? כי לבן אדם יש בערך 10 שורות של זיכויים והטבות שהוא מקבל ואמור לקבל בפועל רק 3.

אבל מה? בגלל טעות מחשב ממשיך להנות מכולם באותו הזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יודע באיזו רשת משתמשת הוט מובייל בשביל הנדידה ובאיזה תדר? למיטב ידיעתי זו פלאפון אבל לא ברור איזה תדר.

אני שואל את זה כדי להבין האם אס (תדרים 2100 ו-900) יקלוט טוב ברשת הזו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעתי שהוט רכשו את מירס, לכן זאת תשתית של מירס בעצם. כתוב באתר שלהם שהם עובדים עם מכשירים דור 3.

אצלי יש 3 מכשירים דור 2, אז לעבור אליהם עכשיו זה יהיה כרוך בהוצאות רציניות. :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה בעיה לכל בעלי מכשירים עם תדרים 2100 ו -900 (כמו I9000) ברשת של מובייל: למיטב ידיעתי התדר של 850 פרוס בכל הארץ ו-2100 לא, לכן יכולים להיות מלא מקומות עם 0 קליטה.

:(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...