מבקש לפתוח דיון על ייבוא אישי מחו"ל של חלקי המחשב האלה... - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מבקש לפתוח דיון על ייבוא אישי מחו"ל של חלקי המחשב האלה...

Scraniel

Recommended Posts

שלום,

אני רוצה לבנות מחשב בעצמי והחלטתי על המפרט הבא (פחות או יותר):

i5 2500k

Gigabyte Z77-D3H

G.Skill Ripjaws X 1600 MHz 2x4GB

GeForce GTX 560 Ti

Western Digital Caviar Black 1TB SATA3 64mb

Cooler Master Hyper 212+

PSU 550W (CoolerMaster or Corsair)

DVD-RW (any one will do)

זו פעם הראשונה שאני קונה מחשב בארץ ושמתי לב שההבדל במחיר לארה"ב (newegg.com) עבור החלקים האלה זה בערך 1,500 ש"ח! יש משפחה וחברים שכל הזמן מבקרים פה ויכולים להביא לי או יכולים לשלוח לי בדואר. זו לא הבעיה. השאלה היא האם כדאי לחסוך כסף ולייבא חלקים (אולי הקטנים יותר כמו , כרטיס גרפיקה, והמעבד) או פשוט לא כדאי כי יותר מדי כאבי ראש עם מע"מ וגם העניין של אחריות אם חס וחלילה צריך להחזיר רכיב מקולקל?

מחשבות ושיקולים? תודה. :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה דברים:

1. המחירים באתרים בארה"ב הם ללא המקבילה שלהם למע"מ לא פעם, וזה מצמצם במידת מה את ההפרשים.

2. מאחר ואתה עלול להזדקק לאחריות, לא בטוח בכלל שזה שווה את זה.

ישנם רכיבים שעושים יותר בעיות מאחרים: כמו קשיחים, ספקים ולוחות אם.

קירורים, אני לא יודע כמה זה זול יותר, אבל לא צריכה להיות בעיה.

מחיר של צורב, כמה כבר הפרש יכול להיות?

מעבדים הם רכיב אמין בדרך כלל, הייתי מעריך שהסיכוי לקבל מעבד DOA או להזדקק לאחריות עבורו הוא לא גדול, אם ההפרש בעלות ניכר, הייתי קונה בחו"ל. פחות נדיר לקבל דפקט בייצור, ובכל זאת גם בדרך כלל סביר.

GTX560TI אני לא משוכנע שככלל שווה לרכוש.

ספק הייתי בכל זאת קונה פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה רבה על דעתך, yz101!

בקשר למע"מ אמרקאי, זה תלוי באיזה state החנות (או המחסן שלהם או איפה שהחברה רשומה) נמצאת. באתר אין מע"מ למזלי וגם המשלוח לתוך ארה"ב הוא בחינם בתנאי שמזמינים הרבה דברים (מעל איזשהו סכום).

אני מסכים איתך שצריך לשקול את הדברים שפחות יתקלקלו (ובגדלים קטנים) כמו ומעבד. לגבי הGeForce 560 Ti, האם התכוונת שזה לא שווה לקנות בכלל או לא שווה לקנות בחו"ל? זה היה סתם דוגמא, אני לא החלטתי סופית על הכרטיס הזה. אני פתוח לעצות אחרות אבל. אם יהיה צורך להחזיר את כרטיס הגרפיקה, בכל מקרה יש GPU מובנה ב-2500k. :-)

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שים לב, מיותר היום להתקין כונן DVD\צורב, תשמש בכסף למשהו אחר או פשוט תחסוך קצת.

ממליץ לך על הלוח:

Z77X-UD3H

במקום הלוח שבחרת, זה לוח יותר טוב עם יותר פיצ'רים והוא יחסית לא יקר. הוא קצת לפני הדגמים היקרים באמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...