אז מה צריך לדעת כאשר שוכרים דירה לבד, ואיפה כדי במרכז? - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז מה צריך לדעת כאשר שוכרים דירה לבד, ואיפה כדי במרכז?

MasterDK

Recommended Posts

Runny

אתה צודק, אני אתחיל שלב שלב.

אני אכן מודע לכל התשלומים מעבר לשכר דירה, אני עוד צריך לשבת לחשב כמה בערך זה יצא.

לגבי שותף, לא נראה לי שזה אופציה.

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרט נוסף - דירות בבתים טרומים

חלק מהדירות שתראה, וודאי בבניינים שאינם בנייני פאר יהיו דירות בבתים טרומים.

ניתן לגור בדירות אלא אבל לדעתי אין סיבה לשלם עליהן שכ"ד השווה לזה דירה המשולם על דירה דומה באותו אזור על דירה הבנויה בלוקים.

כמה סיבות:

בתים טרומים פחות מבודדים - קר יותר בחורף, חם יותר בקיץ (המזגן אם יהיה יעבוד יותר וזה יעלה לך יותר).

הם גם פחות מבודדים פנימית - אתה שומע טוב יותר (מבתי בלוקים) את הרעשים שעושה השכן שלך.

כל תיקון בהם בעייתי - כולל קידוח חור בקיר לשם תליית תמונה כבדה.

גם בעל הבית שילם על קנית הדירה מחיר נמוך מזה שהיה משלם על דירה זהה הבנויה בלוקים. אמנם זכותו לנסות להרוויח כמה שהוא רוצה אבל תוכל לומר לו גם את זה כנימוק להורדת שכ"ד

לכן רצוי לברר אם מדובר על בניין טרומי.

אשמח אם תאירי את עיני, איפה ראית בניינים שלמים שנבנו בבנייה טרומית?

בונים מזה קראווילות במקרה הטוב, איך אפשר לבנות ככה בניין?

בכל מקרה, אשמח גם לדעת איך אפשר לבדוק את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי ויקיפדיה

"בעליות הגדולות במהלך ההיסטוריה של מדינת ישראל נעשה שימוש רב בבנייה טרומית לבניית שיכונים ..."

ספציפית נתקלתי בעניין היות והכרתי מישהו שתקופה מסויימת גר בדירה בבנין טרומי ביפו.

מדובר היה על אזור שחלק מהבניינים בו (3 או 4 קומות) היה בנוי בניה טרומית.

את כל החסרונות שמניתי אני יודעת מסיפוריו של אותו אדם. טרם לכך כלל לא הייתי מודעת לנושא.

מיותר לציין שברור שאם שם בנו בבניה טרומית ובהתחשב בכתוב בויקיפדיה, אין כל סיבה להאמין שלא עשו כך גם בערים נוספות.

איך לדעת, אם יש חשד הייתי מתחילה בלשאול את בעלי הבית או השוכר הנכחי. בהרבה מקרים, במיוחד אם הם ניסו לשפץ משהו בדירה - כאמור אפילו קידוח לשם תליה תמונה כבדה, או התקנת מזגן דורש פרוצדורה שונה ומסובכת יותר -הם ידעו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...