דגלי אש''ף בחיפה - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דגלי אש''ף בחיפה

תינוק22

Recommended Posts

א. לא חסר מקרים מתועדים

ב. לא מאמין שחברים שלי יספרו את השטויות האלה רק כדי לצאת מגיבים כי רובם בסך הכל מודעים לעובדה שזה לא נורמטיבי.

ג. יש מצב, אבל שערביה עם צירים מחכה לבדיקות במחסום ובנתיים יולדת שם, אני יכול להבין למה הבן הגדול שלה יהיה עצבני. זה שהתחילו לבדוק נשים בהריון רק אחרי שאחת כזאת נסתה לפוצץ מחסום? זה לא מעניין אף אחד חוץ מאת הישראלים (עוד לא דיברנו על צביעות בדיון הזה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה שהתחילו לבדוק נשים בהריון רק אחרי שאחת כזאת נסתה לפוצץ מחסום? זה לא מעניין אף אחד חוץ מאת הישראלים (עוד לא דיברנו על צביעות בדיון הזה)

איזו צביעות? כמו שאמרת, הם הביאו את זה על עצמם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד אדם שלא עשה מימו (?) או מחסומים מדבר..

הייתי בעופרת והייתי בלבנון וכמובן שעשיתי מחסומים.

התגייססתי בתור ימין-מרכז ובצבא נהפכתי לימין-ימין לא בגלל שטיפת מוח מכוונת (נהפוך הוא, הרבה מקרים אמרו לנו עדיף שיירו בכם לפני שתגיבו באש ועוד יותר טוב אם ימות חייל וא רק אז תתחילו לירות, נהלים שהם לא אנושיים כלפי חיילים ונהלים יותר קלים כלפי הפלישתים)

אגב אני זוכר שכאשר הפריטו את המחסומים, היו משדרים בטלוויזיה בהם פלישתנאים אמרו שהעדיפו חיילים כי הם היו יותר קלים איתם..

לפלשתינאי עם תסריך מעבר יש יותר כח מלכל חעעל במחסום אז חאלס עם זה. אומנם המחסומים מפריעים להם ללא ספק אבל הם שם מסיבה וזה לא התחיל מחסומים ואז שינאתם כלפינו. אלא שינאתם כלפיינו ופיגועים ורק אז מחסומים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד אדם שלא עשה מימו (?) או מחסומים מדבר..

הייתי בעופרת והייתי בלבנון וכמובן שעשיתי מחסומים.

התגייססתי בתור ימין-מרכז ובצבא נהפכתי לימין-ימין לא בגלל שטיפת מוח מכוונת (נהפוך הוא, הרבה מקרים אמרו לנו עדיף שיירו בכם לפני שתגיבו באש ועוד יותר טוב אם ימות חייל וא רק אז תתחילו לירות, נהלים שהם לא אנושיים כלפי חיילים ונהלים יותר קלים כלפי הפלישתים)

אגב אני זוכר שכאשר הפריטו את המחסומים, היו משדרים בטלוויזיה בהם פלישתנאים אמרו שהעדיפו חיילים כי הם היו יותר קלים איתם..

לפלשתינאי עם תסריך מעבר יש יותר כח מלכל חעעל במחסום אז חאלס עם זה. אומנם המחסומים מפריעים להם ללא ספק אבל הם שם מסיבה וזה לא התחיל מחסומים ואז שינאתם כלפינו. אלא שינאתם כלפיינו ופיגועים ורק אז מחסומים

1.הצביעות היא של העולם ולא של ישראל

2. עשיתי 3 שנים בתפקיד קרבי שדרש יותר מידי זמן עיסוק יעודי כדי שליחידה שלי יהיה זמן לקווים "של החיילים הפשוטים"

3. זה לא משנה שאתה צודקת היסטורית, את הילד שהיה בן 10 שהתחילו המחסומים לא ממש מעניין מה היה לפני, ולמען האמת גם ההורים שלו לא ממש טורחים לספר לו שהיה יותר טוב לפני.

4. היית בעופרת ובלבנון? כל הכבוד לך, רק חבל שזה חסר משמעות לגמרי לנושא הדיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבר הבנו את המסר - איסלאם דת לוחמית כל השאר אחלה צחוקים וסוכריות. זה עדיין לא הופך כל ערבי למוסלמי הדוק וזה עדיין לא הופך כל מוסלמי הדוק לרוצח. תאמין לי שלנוער הערבי היום מפריע הרבה יותר זה שחייל אתמול במחסום היה שבוז אז הוא קצת התעלל בסבא שלו מאשר זה שמוחמד אמר להרוג את הכופרים.

החברה הפלסטינית נוטה בשנים האחרונות לכיוון האסלאם הפונדמנטליסטי. ב-2010, יותר מ-98% מהפלסטינים שנשאלו בסקר אמרו כי הדת מהווה חלק חשוב בחייהם, בעוד פחות מאחוז אחד לא מחשיבים את הדת כדבר חשוב [על פי מרכז רמאללה ללימודי זכויות אדם (RCHRS)]. ב-2005, 68% מהפלסטינים הצהירו כי הם מעדיפים מערכת משפטית המבוססת על החוק האסלאמי (שריעה), ו-11% נוספים אמרו כי הם רוצים שהחוק האסלאמי ישולב במערכת החקיקה ברשות הפלסטינית [המרכז הפלסטיני למחקר ודיאלוג תרבותי, מרץ 2005]. על פי סקר מ-2003, 80% מהפלסטינים תומכים בכריתת ידיים כעונש על גניבה. 50% חשבו כי יש לבצע צורת ענישה זו באופן מיידי, ו-30% התנו זאת בהליך משפטי משופר [אוניברסיטת ביר-זית, התוכנית ללימודי התפתחות, סקר מס' 14, 2003].

תהליך האסלאמיזציה הפלסטיני כולל את התפיסה כי האסלאם מצוי במלחמה עם היהודים וישראל. נטען כי היהודים הם אויבי אללה, ואנשי דת וחינוך מהרשות הפלסטינית (פת"ח) וחמאס, חזרו פעמים רבות על המסורת האסלאמית לפיה תחיית המתים מותנית בהשמדת היהודים. אחת הדוגמאות האחרונות לכך היא דברי המופתי הפלסטיני מינואר 2012. כך למעשה, רצח יהודים הופך לתנאי מקדים להגשמת האידיאל האסלאמי. בסקר מ-2011 (שנערך על ידי "פרויקט ,") 73% מהפלסטינים אמרו כי הם "מאמינים" בחדית' (מסורת אסלאמית) שלפיו זהו ייעוד אסלאמי להרוג יהודים באשר הם.

בדומה לכך, הסכסוך עם מוצג כריבאט- מחויבות אסלאמית נטולת פשרות לשחרר או להגן על אדמה אסלאמית קדושה. הטענה היא שישראל הוקמה על אדמת וקף אסלאמית קדושה, שיש לשחררה למען אללה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרתי שהייתי שם בגלל שראיתי איך חיים ואיך הם מתנהגים מקרוב לא בשביל לקבל הוקרה ממך.

ושלא נתחיל בטקטיקות הלוחמה שלהם, כן?

לצערי היחידה שלי הוקמה בשביל מטרה ספציפית ביותר בבלבנון ולמעט לבנון ועופרת, הייתי או באימונים או במחסומים.

גם כאשר היחידה שלי איבדיה את הלגיטימציה שלה, היו זורקים אותנו מחור לחור אז ראיתי הרבה. להגיד שהמתנלחים יותר טובים? כן. בהרבה? לא תמיד, תלוי באיזו גיזרה. אך הפלשתינאים היו אותם פלשתינים עם אותם התחבולות. לא הצבא ולא המחסומים אשמים בשינאה שלהם כלפינו.

בנוגע להערה אחרת שלך, לא יהיה קל לנהל מלחמה עם מדינה פלשיתינית, כי הלוחמה שלהם תישאר לוחמת גרילה וצה"ל ישאר הצבא הכי הומאני בעולם. למען האמת הבעיה של זה לא הפלשתינאים אלא האו"ם.

אני מזכיר לך לארה"ב לא הפריע לפתוח מלחמות בשביל למגר את הטרור היכן ששבא לה ומתי שבא לה, לרוסיה לא הפריע לשחוט את הגרוזינים. אז גם אם תהיה מדינה הלוחמה תהיה זהה, אלא אם כן אתה רוהצ שגם נחמש אותם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(...)

וכרגיל, השמאלני בא עם הרבה כוונות טובות וwishful thinking, הימני בא לעומתו עם עובדות קצת פחות נעימות מגובות בראיות, ובתגובה (אם לשפוט לפי נסיון העבר) השמאלני יתעלם לחלוטין מהעובדות ויטען שהwishful thinking שלו "הגיוני יותר".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3. זה לא משנה שאתה צודקת היסטורית, את הילד שהיה בן 10 שהתחילו המחסומים לא ממש מעניין מה היה לפני, ולמען האמת גם ההורים שלו לא ממש טורחים לספר לו שהיה יותר טוב לפני.

צודק, מעכשיו נשאל את מי מעניין מה היה לפני. מי שלא מעניין אותו יעבור חופשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Born To Be Dead הגישה שלך לגביי המחסומים מזכירה ארגון שנקרא "נשות ווטש"

מבחינתי שיתעללו ב1000 נשים הרות פלסטיניות כדי שה1001 לא תחביא מטען במקום עובר.

בסופו של דבר אם בתחילת שנות ה90 רוב העם תמך בשלום היום רוב העם מבין ששלום לא יהיה והמוסלמים מבינים רק כח.

מעוז השמאלנות הגדול היחיד שנשאר הוא תל אביב שמנותקת מרוב העם במדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Born To Be Dead הגישה שלך לגביי המחסומים מזכירה ארגון שנקרא "נשות ווטש"

מבחינתי שיתעללו ב1000 נשים הרות פלסטיניות כדי שה1001 לא תחביא מטען במקום עובר.

מסכים איתך לגמרי, דם ישראלי הרבה יותר חשוב לי וצריך להיות חשוב לכל ישראלי באשר הוא מאשר דם פלסטינאי.

ובקשר לזה שהבעיה היא לא הפלסטינים אלא האו"ם זאת בידיוק הייתה הכוונה שלי.

הדבר היחיד שאני טוען הוא שכולכם יושבים כל כך רחוק ימינה שאני ניראה לכם שמאלני, את הדעות של הרוב הגדול של השמאלנים אני לא סובל ואני חושב שהם תמימים שחיים בסרט.

הדבר היחיד שאני טוען לכל הגישה הפוליטית שלי (בנושא הזה) הוא חס וחלילה לא שהפלסטינאים מסכנים או מקופחים או כל השטויות האלה (כאילו הם כן אבל

א. הם הביאו את זה על עצמם

ב. בהרבה דברים גם יהודים או\ו ישראלים מקופחים אז למה שגם הפלסטינאים לא יהיו?)

הטענה היחידה שלי היא שאתם (רובכם) מסתכל על "איך אני בסדר והאחר לא", רובכם הגדול לא מנסה אפילו להבין מה הוא עושה לא בסדר ומה הוא כן יכול לעשות כדי אולי להגיע לפתרון.

רק כדי להיות ברור על ההשקפת עולם שלי, אני חושב שהדבר הנכון לעשות הוא לצאת גם מאיו"ש ולתת להם מדינה, ברגע שזה קורה כל הלגיטימציה הבינלאומית שלהם מתרסקת וכל אקט אלים מצדם נחשב לאקט מלחמתי ופולשני, ואז כבר אפשר להכריז רשמית מלחמה לעשות מה שרוצים.

ואם ניהיה מאוד אופטימים לרגע (אני לא באמת מאמין בזה אבל אולי אני יופתע) אז אולי הם יחליט שיאה אללה איזה כיף יש להם מדינה וירדו מהעץ שהם חיים עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להזכיר לך זה לא מספיק להביא להם מדינה.

הם רוצים מדינה בגבולות 67. כל מדינה שהיא קטנה יותר מזה יגרור סנקציות.

להביא להם מדינה לא לפי הגבולות שלהם, יתן להם רק כח להמשיך ולהלחם בשביל להגיע לגבולת 67

לא תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מר נולד בשביל למות (מעניין הקשר בין השם לנושא הדיון...), אם אתה בעד לסגת מהשטחים גם מבלי שהערבים ירדו מעניין "שיבת" הפליטים, מתביעתם על כל שטחי ארץ , ומחינוכם את ילדיהם לשנאה ולרצח - אני שמח לבשר לך שאתה לא ימני. אתה בסה"כ איש שמאל מתון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק כדי להיות ברור על ההשקפת עולם שלי, אני חושב שהדבר הנכון לעשות הוא לצאת גם מאיו"ש ולתת להם מדינה, ברגע שזה קורה כל הלגיטימציה הבינלאומית שלהם מתרסקת וכל אקט אלים מצדם נחשב לאקט מלחמתי ופולשני, ואז כבר אפשר להכריז רשמית מלחמה לעשות מה שרוצים.

ואם ניהיה מאוד אופטימים לרגע (אני לא באמת מאמין בזה אבל אולי אני יופתע) אז אולי הם יחליט שיאה אללה איזה כיף יש להם מדינה וירדו מהעץ שהם חיים עליו.

תמיד יהיו להם סיבות.

למה ללבנון מדינה ריבונית מישהו אומר משהו?

גדודי כסאח אל איטבח עושים מה שהם רוצים מתוך שטחה, והעולם שותק.

אתה משלה את עצמך קשות אם אתה חושב שמדינה משלהם תעזור לנו במשהו.

היא רק תעזור להם לעשות את מה שהם רוצים.

ובמקרה(ממש מפתיע) הם רוצים להשמיד אותנו על פי מסורת האיסלם.

לא נותנים מדינה עם כל זכויותיה לעם שמחנך ילדים קטנים לזוועות עולם.

הפלסטינים צודקים בטענה שלהם שאנחנו מדכאים אותם.

אנחנו מדכאים התפרצויות אלימות המוניות מהסוג הגרוע ביותר.

אם הם לא היו מסוכנים לנו ברמה של פסיכופתיות קלינית, הם לא היו מדוכאים.

וכל עוד הם מחנכים את ילדיהם לפסיכופתיות, זה לא יהיה אחראי לתת להם עצמאות מוחלטת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. עם שמאלני מתון אין לי שום בעיה (בד"כ)

ב. לתת להם מדינה סביר מאוד להניח שלא ירגיע אותם אבל זה כבר לא יהיה בעיה שלנו, ושוב כל אקט אלים מצד מדינה שכנה נותן לך לגיטימציה לפתוח מלחמה.

לא באמת אכפת לי מהחינוך שלהם או מכמה אנשים הם מגדלים בבית, אכפת לי מהצד של הישראלים בסיפור הזה, כרגע יש לישראל צד בסיפור, השאיפה שלי היא להפסיק עם הצד הישראלי בסיפור הזה, אז כל הבעיות שלהם זה בעיות שלהם, אז כל אלימות זה מלחמה, ואז אולי הם יתחילו לשלם על חשמל ומים.

תפסיקו לחשוב רק על אני צודק ובגלל זה אני צודק. כבר שנים שהם אונסים אותנו בדה-לגיטימציה והתגובה של אנשים זה "אוי האנטישמים האלה" רדו מזה, אתם לא יודעים איך מצטיירת בעולם וזה הכל אשמת , אין פה שום גוף\אדם אחר להאשים לא משנה מי צודק ולמה הוא צודק.

אה, ואם תבינו שלא כל העולם שונא אותכם ו\או מנסה להרוג אותכם מצבכם רק ישתפר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מאיפה צץ לך הרעיון שאם תהיה להם מדינה, כבר לא תהיה לנו בעייה.

הדיכוי שנעשה כרגע הוא במניעת הקמת מאורגן, התחמשות והתפתחות צבאית שמטרת העל שלה היא לכבוש את כל הארץ.

כשתהיה להם מדינה, לא יהיה לך שום פיקוח שכזה (ולהזכירך, בכל תוואי טריטוריאלי יהיה להם גבולות עם מדינות ערביות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...