דגלי אש''ף בחיפה - עמוד 5 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

דגלי אש''ף בחיפה

תינוק22

Recommended Posts

אתם מערבבים בעיות וזה כבר ניהיה יותר מידי להתדיין עליו.

אישית אני חייב להודות שאין לי בעיה עם זה שאנשים מראים תמיכה בארגון טרור, מצד שני בשניה שהם מעיזים לעשות עם התמיכה הזאת משהו אקטיבי צריך במקרה הטוב לשים להם כדור בראש. בשום פנים ואופן יכול להתקיים מצב שמישהו משתמש בזכויות שהם מקבל כאזרח מדינה דמוקרטית ע"מ להחריב או להזיק למדינה בה הוא חי.

דבר שני שמפריע לי הוא ההסכמה שיש פה לגבי האופי הערבי וההכללה של הציבור הערבי. זה מדהים איך דברים שנאמרים בישראל על בסיס יום יומי בכל מדינה מפותחת אחרת (אני יודע זה קריטיון שלא תקף לישראל, אבל עדיין יש רצון לחשוב ככה) נחשבים לגזענות.

נכון שיש לא מעט ערבים שהיו מעדיפים שלא ניהיה פה אבל גם לא חסר כאלה שבגלוי יותר או פחות אנחנו לא ממש מפריעים להם כל עוד הם יקבלו אמנציפציה וקצת שטחים.

אתם שוכחים שאולי הכסף לטרור מגיע מאיראן וערב הסעודית אבל אם יש לך מלא דלק אבל אין לך מכונית, הדלק שלך לא שווה כלום. הכוונה היא שיש גם סיבות בשטח לזה ששונאים את והישראלים. תחשבו על האדם הקטן, איך אתם הייתם מרגישים אם במשך דורות מישהו אחר שולט על השטחים שלכם ודי עושה איתם מה שבא לו, ועוד יותר גרוע מזה הממשלה העלובה שאמורה להגן עליו ולדאוג לו או שעסוקה בלהלחם בעצמה או שדואגת להגיע למטרות בידיוק הפוכות (כי ככה הבכירים שלה יקבלו יותר 'טיפים').

לשמחתי הרבה יוצא לי להפגש מידי פעם עם אנשים שבישראל נחשבים לאויב רק בגלל המוצא שלהם, אני חייב להגיד שאני כל פעם נהנה מחדש לשמוע שהתגובה שלהם זה לא "מה?! יהודי! גיאהד!" אלא "מה? ישראל? מגניב, שמעתי שיש אחלה מסיבות בת"א".

לסיכום - הקם להורגך השכם להורגו אבל בנוגע לכל השאר אין שום סיבה לשנוא, לקפח או כל דבר אחר כלפיהם.

ובטח שאני לא רואה סיבה להתרגש מכל אידיוט ששם דגל כזה או אחר (כל עוד זה אקט פסיבי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 101
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שיש בארץ הרבה אנשים שתומכים בארגוני טרור למיניהם, חלק מהם רק בראש וחלק בצורה אקטיבית. צורה אקטיבית למשל, היא אותם מי שבמלחמת לבנון השניה דיווח לאוייב בפלאפון איפה הטילים נופלים וכיוון אותו

מי שלא חושב יותר מידי יניח שכל מי שמניף את הדגל הוא אותו מי שמראה תמיכה

במציאות, אני חושב שיש כאן מצב מעניין יותר : האנשים "החשובים" יישבו בשקט בלי אמצעי זיהוי כמו דגל, כדיי שאף אחד אפילו לא יחשוב עליהם. הם גם יחלקו דגלים לאחרים, גם בתור הסחה מסויימת וגם כדיי "להפגין נוכחות" רק לא בעצמם. ויש את מי שמקבל את הדגל כ "חבר מועדון" או שהדגל מופץ דרך חברים. מה _מבחינתו_ הסיבה לתלות את בדגל ? לחץ חברתי ? רוצה שהמשפחה שלו תחזור ?

עכשו, עד כמה מה שחושב ישראלי "נאמן" שרואה את הדגל, ואותו אחד שתלה את הדגל, חופף אחד אם השני ? כלומר עד כמה רחוק מי שרואה את הדגל יכול להבין (ובאיזה רמת ודאות) מה הולך מאחוריו ?

כמה מההנחות מאחורי איסור להניף את הדגל דיי הגיוניות : למשל שמי שמניף את הדגל היה אמור להשיג דגל כזה מאיפה שהוא, וככל הנראה הוא במרחק היכרו לא גדול ממי שמשתתף בטרור בצורה פעילה. ולמה הוא הניף את הדגל, אוליי זה לא האקט היחיד שלו. אם זאת כן יש כאן כמה הנחות שלא מבוססות לכל מקרה ספציפי ולכן יש בעייתיות אם לצאת להנחות רק בגלל דגל. עכשו אותו "ראש" שחילק את הדגלים, כן מחפש שהם יהיו תלויים. זה כן נותן סיבה למה לאסור את הצגת הדגל. מה שאני אומר ה שצריך לפרט ולשקול כל אחד מהפקטורים בעד ונגד הצגת הדגל

עכשו עוד משהוא. אם אנחנו מניחים שאל ידיי מעצר וחקירה למי שתלה אאת הדגל, ניתן להגיע ל "ראש" - האם זה הנחה סבירה ? (למשל, דיי סביר שה "ראש" עשה את שלו כדיי למנוע מזה לקרות - בין אל ידיי חלוקת הדגלים דרך שורה של "פרוקסים" או דרך איומים בנקמה. ולמשטרה אין רקורד טוב במיוחד של טיפול באיומי נקמה בצורה שאכן תבטיח שהנקמה לא תקרה

עד כמה ניתן להכניס סמלים נורמליים לקטוריית "ארגון טרור" ? כמה דוגמאות למחשבה : חולצה שמודפס עליה A של אנארכיה (אנארכיה היא בעיקרון שלילה של קיום של ארגון כך שיש בכלל עיה להגדיר אותה כארגון, אבל מבחינת רשויות החוק אנארכיה = בהכרח פשע), סמל ההאקרים.....

האם ניתן (או שיש מי שרוצה לאפשר) לעשות בעיות על כל דגל שמייצג או עלול לייצג לקיחה של החוק לידיים ? למשל דגל פריצת ה (פסים ב 5 צבעים +C0)

הציבור הערבי הוא כמה ציבורים, אני רוצה להתמקד בציבור הערבי המוסלמי שחי בתוך תחומי הקו הירוק

ככלל רוב האנשים בציבור (כלשהוא) הם לא טרוריסטים מעצמם. זה נכון לקבוצה הזאת, לתושבי רמאללה, ולגרמנים בגרמניה בתקופה הנאצית

אבל יש להם מערכת כפייה חמורה, שעושה עבודה קשה להפוך את כל האוכלוסיה לרשת טרור ואת זה צריך להביא בחשבון : כל מי שנמצא בתחום ההשפעה של המערכת הזאת יכול להיות שותף לטרור בין אם בהחלטה שלו או לא. וההשואה המיידית הנוספת לגרמניה הנאצית : מה אתה מצפה מילדים שמלמדים אותם בבית ספר את התורה הנאצית, דוחפים להם את זה גם דרך המשפחה והמעגל החברתי, לא מאפשרים להם לתקשר אם מי שלא נמצא מחוץ למערכת וכדומה

מכיוון שהם נמצאים בתוך , תפקידה של לשבור את כל המערכת הכפייתית שנבנתה שם, ואם צריך אז בכוח

ועכשו בנפרד ממנו לגמרי, הציבור הפלסטיני שחי מחוץ לתחומי הקו הירוק. גם הם ערבים ומוסלמים רק שהסטטוס הפוליטי שלהם שונה לגמרי.....

בדומה לערבים בתוך , הם נולדו לתוך מציאות מתוכננת אל ידיי "ראש" - אותו ראש שאמר להם לעוף מכאן ב 48 כדיי לקבל את כל מה שהם ירצו "בדור הבא". הם פונקציות בתוכנית שנוצרה כדיי למחוק את ישראל

הצעירים שאתה מכיר הם דוגמה למי שמתוך המערכת שם נחשב ל "מורדים". בישראל, מי שרוצה לראות רחוק יותר ורואה דרך (מוצלחת או לא) לפתור את הבעיה בלי שימוש בנשק נקרא "שמאלנים". אל תלך רחוק מידי - תעבור קצת קדימה ואחורה בדיון הזה. בכל אחד מהצדדים, חלק גדול מהאוכלוסיה לא אוהב אותם - בצורה הכללית ביותר הוא חושב אותם oussy. וזה נכון גם לגבי הצעירים שאתה מכיר. מהצד שלהם יש מי שלדעתו הם מתונים מידי. אם תיתן שטחים, לא הצעירים האלה יגורו שם. הראש הכפייתי ומי שנאמן לו יגיעו לשם וישימו שם משגרי קסאמים. כדיי להצליח צריך לטפל בראש הזה. יש כמה דברים שישראל יכולה לעשות פשוט כדיי לעזור לעם הפלסטיני שמחוץ לישראל (שאני מניח שלחלק גדול ממנו נשבר כבר ממה שקורה שם) - ובתור התחלה לא בתור שטחים או סיוע הומניטרי אלא סיוע פוליטי וחברתי. ניתן לחשוב מה ואיך לעשות שם אבל זה לא פתרון שיימצא בפוסט הזה, אוליי בהמשך הדיון הזה ואוליי לא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אש"ף הוא ארגון מוכר על ידי ממשלת , היא חתמה אותו על מספר הסכמים, הסכמים שתקפים עד היום.....

אין לכם שום סיבה בעולם לכעוס על דגלי אש"ף...הם גם מזמן עזבו את ההתנגדות האלימה...

בתור ערבי ישראלי, אני יודע שאנשים נושאים את הדגלים האלה או תולים אותם כהזדהות עם העם הפלסטיני, אין מה לעשות פה, זה סכסוך של הרבה שנים, אנשים לא יפסיקו להזדהות פתאום רק כי זה מכעיס או לא נראה לכם טוב, תלמדו לקבל ותנסו להבין, להתחיל לאיים ולהפחיד לא יתרום למצב הקיים, אני בטוח שפיצוץ מערכת היחסים עם ערבי לא תתרום לאף אחד....אוליי בטווח הרחוק (אחרי עוד עשרות שנים של סבל ) אם תצליחו לסלק את כולנו זה יתרום לכם :ס (אני מקווא שזה לא יקרא בקרוב....)

למי שטען שכל הרע ואחותו במדינה מגיע מערביי :ם אחוזי פשיעה גבוהים וכו, זה קל לבוא ולהאשים אבל הנפגעים העיקרים מזה הם ערביי עצמם וכל זה לפי דעתי הוא תוצא ישירה של הזנחה שנים על לגבי שנים של כל מוסדות החינוך של ערביי ישראל וכו...כמובן מצד שני זה גם קל להפיל את הכל על המדינה, מה שבטוח שיש בעיה פה שצריך לטפל בה, בנתיים למדינה לא אכפת...

(כל עוד הנפגע העיקרי הוא אנחנו, ולא נעשה יותר מדיי רעש...למי אכפת....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערביי לא רוצים לעזור לעצמם.

כמיעוט יש כמה אנשים נורמטיבים שכן מאמצים גישה חיובית.

הבעיה היא שכמעט כולם כולל אותם "נורמטיבים" לא מעיזים להרים את הגישה למרחב הציבורי.

האמת, אתם מפחדים מעצמכם יותר מכל דבר אחר.

אתם לא מעיזים להתנגד בגלוי למסע השנאה והנקמה.

בתוך כל ערבי ישראלי מסתתר הפוטנציאל החזק להיסחף אחרי גל התפרצות אלימה של שינאה מטופחת.

ולכן היה ועדיין קשה מאוד לסייע לכם לבנות עתיד טוב.

כי אתם לא מוכנים לקבל עתיד טוב.

מבחינתכם העתיד הטוב יגיע רק אחרי הרבה רע, שאתם מתעקשים לייצר.

בחינוך, בתרבות, במסגדים, בפוליטיקה.

אתם לא שואפים לנורמליזציה.

אין בסיס אמיתי שעליו אפשר לבנות שלום בין עמים איתכם.

בסיס אישי יכול להיות, אבל רק במנותק מהחברה אליה אתם מתעקשים לשייך את עצמכם, ערבים מוסלמים.

איך יכול ערבי מוסלמי לעשות שלום אמיתי עם בן דת אחרת?

תראה את המפה ותבין שהאיסלם יותר חזק מכמה ערבים ישראלים שמוכנים לחיות בשלום.

ערבי מוסלמי בסופו של דבר יצטרף לזרם האיסלמי שרוצח ואונס את כל מי שמתנגד לו.

Muslim_Distribution_map.jpg

כל עוד האיסלם ישלוט בערביי , הם לא יוכלו להתפתח לעם חיובי שמקדם חופש ושוויון לכל בני האדם.

וכל הדיבורים שלכם על שוויון וזכויות ואנושיות אינם שווים כלום אם אתם מקדמים במקביל את המלחמה האיסלמית הבאה.

האיסלם יותר גדול ממך ומהחברים שלך.

אתם תחיו כמוסלמים, תחנכו את הילדים שלכם להיות מוסלמים, ותעבירו להם בדיוק את אותם המסרים שהופכים אותם לחיות צמאות דם בהתפרצות האיסלם הבאה, בדיוק כמו שקרה בכל ההיסטוריה מאז שנוסד האיסלם.

ולכן היהודים חייבים להיזהר ממכם, ולחשוד בכם, למרות שהם מאוד רוצים שיהיה לכם טוב.

ועד שלא תפנימו ותחצינו שינוי אמיתי כחברה בארץ(בשונה מהערבים במדינות השכנות) יהיה קשה מאוד לשנות את המציאות שלכם לטובה, לא משנה כמה ירצו לעזור לכם.

הדרך היחידה שיהיה שלום ביננו זה אם יהיו מספיק חילונים/מסורתיים לא אדוקים, שימנעו מהדת וההיסטוריה לשלוט בעתידנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה פסימי מדיי :ם בסך הכל, כל בן אדם רוצה לחיות חיים נורמטיבים ושקטים, אני מאמין שזה טבעו של אדם, לזה הרוב ישאף...

לגבי האסלם, זו לא דת "רעה" , אולם אנשי דת נוטים לשנות ולאמץ רק את מה שבא להם, ולסחוף אחריהם אנשים למטרות כאלה ואחרות...

בגלל זה אני אומר שהכל מתחיל בחינוך, אם המדינה תתחיל להשקיע בדור הצעיר, זה כבר לא יהיה כלכך קל "לסחוף" אותו לדברי הבל ומלחמות קודש כמו שאתה מתאר כלכך בקלות.

שאין מוסדות חינוך כמו שצריך בכפרים אין פעלויות חברתיות (אין מתנסים אין מגרשים אין כלום...) אז או שאתה הולך לרחוב ונהפך את את לערס -.- או שאתה הולך לקבל שטיפות מוח מכמה גורמים בעלי אינטרסים....

עכשיו שאני חושב על זה, זה סתם בזבוז זמן להתווכח פה, הנושא הזה הוא כלכך רחב, זה פשוט יקח אין סוף זמן להציג את העמדות שלי לגבי כל נושא, ובסוף בשבל מה? לשכנע את הבן אדם או שניים שנמצאים פה ? גם כך (בעיני הרוב) אני תמיד אשאר איום בטחוני בשבלכם, "בעיה", או "איום אסטרטגי"...

זה תמיד ישאר מעגל קסמים שכולם יאשימו את כולם, אני בנתיים רק אנסה לשרוד את זה למשך איזה 30-40 שנה, בגיל 66 אני כבר בטח אמצה את החיים :ם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין כזה דבר איסלם טוב.

מוחמד היה כובש אלים, ומאז ועד היום במשך בערך 1400 שנה האיסלם ממשיך את דרכו.

האיסלם נוסדה כדת מלחמתית, המשיכה כדת מלחמתית, ועדיין דת מלחמתית.

בכל העולם מטיפים לג'יהאד.

כל הזמן משתמשים במילה הזאת.

גם אתה כמוסלמי משתמש במילה הזאת.

ואתה יודע טוב מאוד למה הכוונה.

זה לא משהו חדש.

טבעו של האיסלם לכבוש.

המוסלמים מעוצבנים רצח שיש מדינה קטנה פיצפונת מלאה ביהודים באמצע אימפריה איסלמית ענקית.

וזה שורש הבעיה ביננו.

מצד אחד אתה רוצה לנהל חיים נורמלים.

ומצד שני אתה חלק מאימפריה לוחמנית ששאיפותיה לאסלם את העולם רק התחזקו במהלך 1400 שנים של כיבוש.

בכל העולם האיסלמי קולות הג'יהאד נשמעים כמו שהרבה זמן לא נשמעו.

העולם האיסלמי על סף התפרצות אלימה.

כמו במחזוריות צפויה מראש של הר געש פעיל.

וכולם מתנהגים כאילו היהודים יושבים להם על האף.

באמת היהודים שיושבים כאן הם הבעיה של העולם האיסלמי?

הגאווה האיסלמית היא הבעיה של העולם האיסלמי.

דורות על גבי דורות על גבי דורות של דוקטורינה מסוכנת, שעיצבה באלימות יבשות שלמות בדמותה.

תאוות האיסלם לא תדע שובע.

שינאת הכופרים לא תדע שובע.

אבות רוצחים את בנותם כשנדמה להם שפגעו בכבודם.

בהינתן הזדמנות מה אתה חושב הם יעשו ל"כופרים" השנואים?

יש טירוף בDNA של האיסלם.

כמו חבורת זאבים מוכי כלבת הם לא ינוחו עד שישפילו את כולם.

והעם הפלסטיני חולה יותר מכל אומות האיסלם.

כי בו יש שינאה כפולה.

אילו מעשים יצמחו מזה?

http://www.palwatch.org.il/Home.aspx

http://www.memri.org.il/cgi-webaxy/sal/sal.pl?lang=he&ID=107345_memri&act=show2&dbid=articles&dataid=3069

מעשים טובים?

אין לי שום דבר אישי נגדך !drok.

יכול מאוד להיות שאתה אדם טוב עם כוונות טובות לכולם, ומאמין שאין ניגוד בין עובדת היותך מוסלמי, ליכולתך לחיות בשלום עם אחרים.

ואולי אתה לא מאמין באיסלם מטורף ורצחני, אבל הוא מאמין בך.

ואתה צריך להיות עיוור כדי לא לראות את פניו על גבי ההיסטוריה, ובימים אלו בהם אנחנו חיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עובדה יבשה שלא קשורה לדעתי שאומרת שאתה מגזים לגמרי היא שאם הייתה כותב את הדברים האלה עם לא יותר מ10 מילים שונות בגרמניה הייתי או אוכל קנס עם מיליון אפסים בסכום שלו או שהיית יושב פיזית בכלא.

שים לב להכללות שאתה עושה ולכמה מסוכנות הן עלולות להיות.

בנאדם אומר לך שהוא רוצה שקט שלום ושלווה ואתה אומר לו שהוא והילדים שלו טרוריסטים, ההיסטוריה שלך היא די נכונה אבל כל דבר שכתבת מעבר הוא לא מבוסס, מכליל ובעל אופי אלים שאם מישהו היה מפגין אותו כלפיך היית מתחיל לבכות כמה שכולם נאצים, ג'יהאדיסטים ואנטישמים.

מאוד נח בישראל רק להראות כמה על העברים הם איסלאמיסטים וג'יהאדיסטים בלי

1. להבין מה המשמעות של כל הגישה הכוללנית הזאת.

2. להבין את הפרטים עצמם שבדרך כלל פשוט רוצים שקט בידיוק כמוך.

שוב, כעצה ידידותית - תפסיק להכליל, בכל דיון נורמאלי ומשכיל ברגע שאתה אומר "כל" אתה ישר נחשב לטיפש שבדיון ואנשים יפסיקו להתייחס אליך בכבוד ה(אולי) ראוי. אני מאמין שיכולים להיות לך דברים חכמים להגיד ואתה פשוט שורף את עצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחת מהדתות היתה כובש אלים. תקרא קצת את התנך ואת ההיסטוריה במאות של מסעות הצלב והאינקויזיציה. וכל אחת מהדתות יכולה להיות אלימה גם היום

רק שיש דתות שנמצאות בשלבים שונים, מתקדמים יותר או פחות, של לקחת את עצמן לידיים, ויש דת שלא - בין היתר כי כל דת לומדת מה "טעויות" של הקודמות לה ומנסה ליצור lock in חזק יותר. והאיסלאם ללא ספק הצליח בזה

בוא נראה כמה הראש הדתי יושב בווריד - בוא נסתכל על : דוחפים לי תורה, הטפה דתית, ו "משיח משיח" מהיסודי ועד יב, אין לי אוטובוס ליסוע בשבת, אין לי לחם לאכול בפסח, בצבא הופכים לי את היחידה מכאן ועד להודעה חדשה אם כל הביקורות כשרות שלהם (וזורקים לי דברים) + ביזיון דתי בכל טקס אזכרה, וכן הלאה

אבל בצד המוסלמי, הכפייה לא מסתכמת בקטנות. יש מערכת חזקה ואטומה של כפיה והטפה לדת ולגיהאד. אם עונשים שלא היו מבזים את העם היהודי לפניי 2400 שנה. וזה מה שצריך להיפסק, אבל נכון לעכשו מדינת נכשלה לחלוטין בהפרדת הדת מהמדינה בתוך עצמה, למה בדיוק אנחנו מצפים מהצד המוסלמי שנמצא בבעיה הרבה יותר חמורה מאיתנו ?

יש בכל מקום פוטנציאל. הדוגמה לפניך היא drok!, וכמה אנשים אחרים ש Born To Be Dead אמר עליהם. מה שאני מקווה שיקרה זה, שהאנשים האלה יתחברו ביניהם ויצרו קבוצה משלהם, שתהיה נפרדת מהקבוצה הבעייתית. אם הקבוצה הזאת ניתן להזיז דברים כמו גם לתת לה כלים נגד הקבוצה הכופה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פאק כתבתי הודעה והיא נמחקה :,(

o well

בקיצור : אני חושב שאני מכיר מוסלמים קצת יותר ממך...אני מחובר למידיה הערבית רואה תוכניות ערביות ומדבר עם המון ערבים בכל העולם, ואני חושב שאתה מגזים(וזה בלשון המעטה).

האיסלאם בבואו, החליף תרבות אלימה וברוטלית של הערבים אז, עם המון מנהגים אלמים ומגונים, כך שהאיסלם בהחלט מיתן את מה שהיה אז, הוא הביא איתו סדר וחוקים, עכשיו יחסית להיום זה פרימיטיבי אבל כך גם כל הדתות!!

אם תחפש טוב ביהדות תמצא דברים הזויים לא פחות! (לסקול באבנים זונות? :ם)

ללכת ולעשות מהאיסלאם שורש הרוע בעולם?! אבסורד!! סלח לי אבל נוצרים הם אלה שעשו את מסעות הצלב שלהם....נוצרים הם אלה שהרגו 6.2 מילון יהודים...

אז תירגע....

אני חושב שמקור כל הבעיות בעולם הוא חינוך (או חוסר חינוך) העולם הערבי סובל מדורות על גבי דורות של הזנחה , גם שקבלנו מדינות המנהיגים היו מושחתים,והם עדיין שם וההזנחה המשיכה...

אני רק מקווה שצעירים משכילים במהלך השנים יתפסו פיקוד...

(סליחה על שגיאות כתיב למיניהם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל גדול בין האיסלם ליהדות והנצרות.

היהדות והנצרות לא נוסדו כדת לוחמנית.

וגם אם היו תקופות מזעזעות בהיסטוריה(ולנצרות היו לא מעט), בסופו של דבר הם סגרו מעגל כדתות לא אלימות כי היה להם בסיס לזה.

האיסלם היא דת יוצאת דופן וחריגה בדוקטורינה הלוחמנית שלה.

גם ביסודה(האירועים שבה נוסדה), גם באופיה המוכתב והנלמד, וגם במעשיה מאז ועד היום.

בנוסף לכל זה, למדינות האיסלם יש היסטוריה עקבית קשה של דיקטטורה כוחנית.

לא במקרה זה כך.

יש באיסלם אלמנטים שמחזקים את יכולת השליטה של דיקטטורה.

במידה רבה האיסלם שלעצמו דיקטטורה.

היהדות יסדה תפילה משותפת בתחילת היום אמצעו וסופו.

הנצרות לקחו את הרעיון והוסיפו פה ושם פעמון על מגדל.

האיסלם לקח את שני הרעיונות ושם אותם במתכונת שליטה מירבית.

5 תפילות ביום!!!, הכוללות סדרות של השתחוויות.

פריסה של מסגדים עם מגדלים מהם לא רק קוראים לאנשים לבוא לתפילה, גם משלבים אותה עם הקריאה ומחילים אותה על הציבור כולו.

האיסלם מכל בחינה היא הדת הכי פולשנית, הכי מדכאת, הכי מענישה, הכי אכזרית.

ובאופן טבעי בעלת שליטה מאוד חזקה על האוכלוסיה בה היא מתקיימת.

אין מקום באיסלם לחופש בחירה.

ביהדות יש גויים, ואין לה בעיה שיתקיימו.

בנצרות כולם חוטאים ורק ישו הרחמן שסלח גם לחוטאים הכי גדולים, מת בשבילם ויציל את נשמתם.

האיסלם ישר מכריז מלחמה על הכופרים.

תקראו את הקוראן ומיד תבינו שלזה התכוון המשורר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה כנראה לא קראת את התנך מספיק טוב. בכל הדתות יש את ה "גויים", ובכל הדתות היחס אליהם במקור הוא, אם נקרא לזה במילים של היום, אפרטהייד

אבל היהדות והנצרות לקחו את עצמן לידיים ומה שהיה לפניי 2000 שנה ומה שהיה לפניי כמה מאות שנים, כבר לא קיים

בוא נסתכל עכשו על האיסלאם : העם הפשוט הוא אותו עם פשוט כפי שהיה בכל מקום אחר בהיסטוריה. מה שמכתיב שליטה מירבית זה לא הדת (מה זה משנה כמה פעמים ביום הם מתפללים או איך נראה הבניין של התפילה ??)

מה שמכתיב זה כמה אנשים שלוקחים את העם לידיים. בוא ניקח למשל את הדוגמה של חינוך

יש לי מה לאמר אל זה, אבל לפניי זה הייתי מעוניין לשמוע דווקא מ !drok פירוט, כמה שיותר מלא, של מה באמת קורה בחינוך הערבי - תוך התייחסות בנפרד לערבים בתוך מערכת החינוך של (שהחינוך שלהם תלוי במדינת ישראל) ומחוץ אליה (למשל ברשות הפלסטינית). התשובות שאני מחפש זה עד כמה הבעיה היא תקציבית (מה שבדרך כלל מאשימים בו את ישראל) ועד כמה יש פקטורים נוספים, האם המצב זהה בתוך ומחוץ אליה, ומה הרמה הממוצעת של ההטפה הדתית בחינוך ברשות הפלסטינית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב, מסעות הצלב של הנצרות באו כתגובה לכיבושים איסלמים, ולא כיוזמה מכוונת להמיר את העולם לנצרות.

וירושלים שהיתה חשובה ליהדות, ובהתאם לזאת לנצרות שרצתה להחליף את היהדות, ובהתאם לזאת לאיסלם שרצה להחליף את היהדות והנצרות, היתה ועדיין בדיוק בין אירופה הנוצרית למזרח התיכון ואפריקה המוסלמית.

ולכן כל פעם שהאיסלם כבש את ירושלים ודחף את גבולות האיסלם לתוך אירופה, הנוצרים אירגנו מסעות צלב לעצור את שטף האיסלם ולשים את הנצרות שוב בראש הערימה.

וכמובן שהאיסלם היה חייב להחזיר באיזה שהוא שלב.

חלק לא מועט מתוקפנות הנצרות היא תוצאה ישירה של תוקפנות האיסלם.

ויכול מאוד להיות שזה יקרה שוב בעתיד(אולי בעתיד הלא רחוק), אם העולם החופשי רוצה להגן על עצמו מהשתלטות האיסלם.

באיזו מתקונת עוד לא ברור, אך זו תהיה מלחמת דת אכזרית מאוד.

כשבצד אחד האיסלם, ובצד השני כל מי שרוצה להתנגד.

ובמלחמה הזאת לא יהיו מנצחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבר הבנו את המסר - איסלאם דת לוחמית כל השאר אחלה צחוקים וסוכריות. זה עדיין לא הופך כל ערבי למוסלמי הדוק וזה עדיין לא הופך כל מוסלמי הדוק לרוצח. תאמין לי שלנוער הערבי היום מפריע הרבה יותר זה שחייל אתמול במחסום היה שבוז אז הוא קצת התעלל בסבא שלו מאשר זה שמוחמד אמר להרוג את הכופרים.

למזלי לא יצא לי לעשות מחסומים אבל דברים ששמעתי מאנשים כ"אחי קבל איזה צחוקים היה אתמול בשמירה" אישית גרמו לי לרצות לסקול אותם.

החברה הישראלית מומחית בדימוניזציה לא רק של הערבים אלא של כל מי שהוא לא יהודי ישראלי חילוני

נוצרי? גוי אנטישמי!

יהודי לא ישראלי? עולל שצריך לתקן את דרכיו

ישראלי יורד? בוגד!

דוס? פינגווין משתמט

ערבי? טרוריסט!!

(זה גם ממשיך וניהיה יותר ספציפי אבל לדעתי הנקודה כבר ברורה)

עריכה - עוד משהו ששכתי לכתוב

הדבר שמדינת הכי מפחדת ממנו זה הכרזת מדינה פלסטינית, חלאס עם הסרט, תנו להם מדינה - הרבה יותר קל (בהיבט ההסברתי) לפתוח מלחמה עם מדינה שיורה עליך טילים מאשר על "קבוצת פליטים מסכנה שנלחמת למען מדינה עצמאית"

אין לי ספק שעם הוא לא המקור לכול הבעיות בעולם שקשורות ליהודים ולישראל אבל הגישה של "אוי זה עשה לי ככה וההוא אמר לי ככה" באמת שלא עוזרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למזלי לא יצא לי לעשות מחסומים אבל דברים ששמעתי מאנשים כ"אחי קבל איזה צחוקים היה אתמול בשמירה" אישית גרמו לי לרצות לסקול אותם.

אם לא יצא לך לעשות מחסומים, למה לדבר סתם? המקרים שאתה מדבר עליהם כל כך בודדים וכל כך שוליים. אני בטוח שמרבית הדברים

ששמעת אינם אלא סיפורים ומעשיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...