בחירת כרטיס גרפי למשחקים - תקציב סביב ה 1000 ש"ח - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בחירת כרטיס גרפי למשחקים - תקציב סביב ה 1000 ש"ח

Anonymous1

Recommended Posts

שלום,

אני רוצה לקנות כרטיס מסך שיציג בצורה טובה, משחקים חדשים עטירי גפריקה.

לדוגמא MaxPayne 3 כשיצא או FarCry 3 כשיצא.

האם אפשר למצוא, בסביבות ה 1000 ש"ח, כרטיס כזה?

מההבנה המוגבלת שלי, חשבתי על דגם ‎GV-N560OC-1GI‎.

אבל אני גם תוהה, אם הפרש הביצועים בינו לבין ‎‎GV-N550D5-1GI‎ או GV-N550WF2-1GI‎, מהווה הצדקה להפרש העלות.

דבר נוסף ואחרון, אני לא מבין למה ‎‎GV-N550D5-1GI‎ קצת יקר יותר מ GV-N550WF2-1GI‎, כשדווקא השני עם נתוני תדרים יותר גבוהים.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעיקרון חשבתי שאבחר ספק טוב אבל גם לא יקר מאוד, בהתאם לצריכה של הרכיבים.

כיוון ששאלת, ציינתי ספק שנראה לי אמור להתאים.

לגבי הרזולציה אם הבנתי נכון, שהשאלה היא באיזו רזולציה מקסימלית אעבוד, אז זה כפי שציינתי להלן.

מעבד Core i5 2500K 3.3Ghz

זיכרון 3 1333Mhz 2X4 Gb

ספק כוח CMPSU-430CXV2‎

רזולציה מקסימלית 1920X1080

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הספק - קבל תשובה שלילית ממני. נכון זה קורסייר אבל מדובר בספק בעל הספק נמוך ותו לו. ספק כח כמו ה-Seasonic S12II 520W או אפילו ה- VP450 יהיו בחירה יותר חכמה פה.

זכרון בסדר, מעבד בסדר, רזולוציה בסדר.

דבר שחשוב לציין, למרות שהמיתוג של דומה מאוד ב-GTX550TI וב-GTX560TI מדובר בהבדלים עצומים בכח העיבוד הגרפי כאשר GTX550TI מכיל כמעת חצי מכח העיבוד הגרפי של GTX560TI, קודוס ל- על השמות. אם אתה יכול ללכת על GTX560TI במסגרת התקציב שלך זה יהיה נהדר, כשהיום הוא עולה פחות מ-1000 שקלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אתה כלל לא בכיוון :nono:

בתקציב נתון לגיימינג אין כל הצדקה לשרוף את רוב הכסף על מעבד I5-2500K ולהשאיר "רק" 1000 ש"ח לכרטיס מסך.

אני ממליץ לך בחום לגשת לפורום "מפרטים" שלנו, למלא את השאלון בחוקי הפורום ונוכל לתת לך מפרט מאוזן לצרכים ולתקציב עם ביצועים מקסימליים לדרישות שלך.

בפחות מ-1000 ש"ח ראיתי GTX560TI ב-IQPC. מומלץ לעקוב אחרי ת'רד "מוצרים מומלצים" בפורום "מפרטים" כי יש שם לא מעט מציאות (כמו GTX460-2G של ב-399 ש"ח לרוכשי מחשב חדש למשל).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...