~ 012 גנבים ושקרנים! להתרחק! ~ - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

~ 012 גנבים ושקרנים! להתרחק! ~

elixvx

Recommended Posts

ברצוני לספר לכם מקרה שקרא לי ולהזהיר את חברי הפורום, ובכללי כמה שיותר אנשים!

לפני קצת יותר מחודשיים, החלטת לעבור לטריפל של 100 מגה.

עד אז הייתי מנוי באינטרנט 012 (תדתית + ספק הוט) במהירות 5 מגה.

(במחיר יקר להחריד) בקיצור התקשרתי להתנתק!

ולאחר המתנה של יותר משעה (!!!) לנציג "מתאים" שיכול לנתק אותי.

ולאחר עוד טירטורים ונסיות שכנוע לא להתנתק. (עד כדי כך שהתחילו לומר לי כמה השירות של גרוע,

אני אומנם לא חסיד של הוטאבל זה פשוט עלוב)

בקיצור לבסוף שהבהרתי שלאחר היחס המשפיל וההמתנה הארוכה אני לא נשאר גם בחינם הבטיוח לנתק אותי, תוך כמה ימי עסקים

עם תשלום של 30 ש"ח על הזמן הנותר של החודש.

הכל טוב ויפה, עד שהיום אני פתאום מקבל שיחה ממספר חסום של נציג 012 שמודיע לי שתקופת ההתחייבות שלי נגמרה ושהוא רוצה

להחליף לי "חבילה" עם הטבות שמגיעות לי כ"לקוח וותיק" להפתעתי, התחלתי להסביר לו שזה לא ייתכן מכיון שהתנתקתי לפני יותר מחודשיים.

בתגובה הוא פשוט ניתק לי בפרצווץ בגסות רוח. כולי מבולבל נכנסתי לאתר 012 ושוב להפתעתי נכנסתי עם הפרטים הישנים שלי לחשבוניות וראיתי שאני מקבל חיובבים מהם במהלך כל התקופה הזאת על סך של 150 ו160 ש"ח לכל חודש!!

רותח מכעס התקשרתי אליהם שוב, ולאחר המתנה ארוכה דיברתי עם נציגה שאמרה שהיא

"לא מבינה איך זה קרה" ומיד הבטיחה לנתק אותי ולשלוח בקשה להחזר הסכום שחויבתי בו. אמרה שהיא תחזור אלי תוך 3 ימי עסקים להודיע לי על גובה הזיכוי. חסר להם שלא יחזירו 100% מהחיובים, אני באמת שוקל לפתוח בתביעה נגדם זה פשוט לא יאמן החברות האלה!

כל שני וחמישי קורה לי סיפור אם חברה אחרת רם זה פלאפון ואם זה 012! תבדקו אותם ב7 עיניים! חבורת שקרנים וגנבים!

בקיצור תיזהור ותתרחקו מהחברה הזאת!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נבלות!!! היו מחייבים אותנו על אנטי ווירוס סתם ככה! אפילו לא ביקשנו

התנתקתי מהם מהר ועשיתי את הקומבינה של HOT בינתיים אני מרוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פעם הבאה לכל מי שמתנתק מחברה מסויימת פשוט תבקשו ממי שמנתק אתכם מספר אישור שהוא בעצם אישור לניתוק שלכם

במידה והמשיכו לחייב אתכם אתם יכולים לקרוע להם תצורה בקטע הזה .. מומלץ להקליט שיחות עם הנציגים

תחזיקו את זה על הפלאפון חודשיים לראות שניתקו אותכם אם לא תתקשרו פעם אחרונה לדווח על זה שלא ניתקו

וגם את זה תקליטו (אולי זה נשמע ארוך תכלס כל מה שאמרתי לוקח בדיוק שנייה)

עם כל החומר הזה שביידים שלכם אתם יכולים בקלות להתלונן עליהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשרתי לפני כמה חודשים להתנתק מאיזה חברה.

ענתה לי הנציגה שיחזרו אלי ביום ראשוןכי הנציג שמטפל בזה לא נמצא עכשיו, בלה בלה בלה...

אמרתי לה: "ביום ראשון את אומרת? בסדר גמור. אה, רק שתדעי שאני השיחה מוקלטת "לצורך בקרת איכות". אז יום ראשון את אומרת יחזור אלי?"

היא ענתה לי: שניה שניה, אני כבר מעבירה אותך.

העבירה אותי, וניתקו אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצוב ,זה לא אפילו שהנציגה לא רוצה לעזור לך. הבוסים שלה הציבו לה יעדים שאם היא לא עומדת בהם היא מרוויחה משכורת רעב(מינימום לשעה+קצת שעות עבודה).

הבונוסים זה הדבר היחיד שגורם להשמכורת להיות "נורמאלית".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

התקשרתי לפני כמה חודשים להתנתק מאיזה חברה.

ענתה לי הנציגה שיחזרו אלי ביום ראשוןכי הנציג שמטפל בזה לא נמצא עכשיו, בלה בלה בלה...

אמרתי לה: "ביום ראשון את אומרת? בסדר גמור. אה, רק שתדעי שאני השיחה מוקלטת "לצורך בקרת איכות". אז יום ראשון את אומרת יחזור אלי?"

היא ענתה לי: שניה שניה, אני כבר מעבירה אותך.

העבירה אותי, וניתקו אותי.

ממש נס של חנוכה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...