התייעצות לפני קניה... - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התייעצות לפני קניה...

taimor

Recommended Posts

אני מתכוון לרכוש אקסבוקס360(האמתי שאני מעדיף ps3, בגלל כל שאר הפיצרים כמו בלו ריי, שאין הגבלת אזורים ואונליין בחינם אבל אני פשוט לא יכול לסבול את השלט של הסוני והשלט של האקסבוקס פשוט מושלם אז הוא ניצח...).

ובחזרה לנושא, אחרי קצת קריאה ובדיקה באינטרנט יש שמועות שבקרוב הולכות לצאת דור הבא(xbox720, ps4) אז השאלה אם זה כדאי לקנות כרגע אקסבוקס או לחכות לקונסולות החדשות יצאו ?

תודה מראש...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקרוב = אולי באיזור החגים 2012-2013 (כלומר סוף 2012) וגם זה שמועות מטורפות.

רוב הסיכויים שייצא רק הWII U בקרוב, אם זה מעניין אותך. אני אישית לא הייתי מחכה בכלל אבל אם כן, תמתין עוד חודש לE3 ותראה אם יש הכרזות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השמועות מדברות על מינימום שנה וחצי אלה עם אתה רוצה ליקנות WIIU ,מה שאני אישית רוצה ליקנות

בגדול עם יש לך מחשב מישחקים חזק ואתה לא חיב בילעדים כמוני אני לא ממליץ כרגע על אף קונסולה שיש בשוק לא נידת ולא ניחת

הWIIU יכולה להיות טובה עם אתה אוהב בילעדים של והיא כניראה תצא בסוף השנה

אבל כאחד שהיה לו את כל הדור הזה וגם מחשב מישחקים כרגע מחשב מישחקים עדיף

הקונסולות שבשוק מאוד מיושנות היום ורוב הגדולים יוצאים גם לPC בגרפיקה עדיפה בהרבה ויותר אפשרויות שליטה

חלק אולי יוצאים באיחור לPC אבל יוצאים בכל זאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

שחכתי לעדכן ולהגיב אבל בסוף רכשתי אקסבוקס לפני שבועים +- ואני מרוצה ממנו.

ולקרירין, מחשב אולי חומרתית יותר חזק(תלוי איזה כי מבחינה תקציבית מחשב שיפעיל משחקים ב1080P עם כרטיס מסך שמקודד לסאונד דיגיטלי יעלה יותר...) אבל בשביל חווית משחק זה שונה, הרבה יותר נוח פשוט להכניס דיסק ולשחק ויותר מזה שמגיעים עוד חברים זה פשוט הרבה יותר כייף.

אני לא איזה גיימיר רציני, המטרה עכשיו זה מידי כמה ימים לשבת בסלון והעביר איזה שעה, גג שעתיים בפנאן ואז להמשיך בחיים...אז הוא פשוט עולה לי הדרישות.

ד"א תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...