סרטון מאת מפלגת מרץ - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרטון מאת מפלגת מרץ

yosda-boy

Recommended Posts

הבעיה היא, מר BM, שאתה מתעקש לשפוט את כל מי שמחזיק בדעות ימין כאן בפורום (ואני מניח שבכלל) לפי ה"יצור" כדבריך המתלהם ביותר. ברגע שאתה עושה זאת, אתה פשוט אוטם את אוזניך לכל נימוק, בטענה שהוא "לא ענייני". אני לא הולך לגנות אותך על זה שאתה שמאלני, אבל אני בהחלט הולך לגנות אותך על זה שהרגע פסלת את כל מה שהועלה כאן מבלי לקרוא אפילו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

באמת שכבר אי אפשר לסבול יותר הודעות שלך של ויק7 מיסטרי וכל השאר היצורים למיניהם.. כל היום רק מתבכיינים על השמאל. רוצים להביע דעה? שיהיה לעניין לפחות, אתם רק יודעים להתבטא פה כמו חבורה של ילדים. לא מספקים שום נימוקים מאחורי הטיעונים שלכם. עשה טובה גם, הדעות הפוליטיות שלי לא רלוונטיות אז אני יחסוך ממך, אין טעם שתציף את הפורום בהודעות בגנותי על כך שאני שמאלני.

אם אפשר לדעת איפה הנימוקים בסרטון של מפלגת השמאל הזאת? כל מה שאני הבנתי מהסרטון זה שביבי וארגוני ימין אחראים לרצח יצחק רבין.

לא ראיתי פה שום טיעון אדוני.

ואין טעם שאנשים כמוך יגנו את הימין בלי שום טיעון, מזל שרצחו אותו בזמן לפני שהפרו פלסטינאי הזה היה נותן חצי מירושלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אמרתי את זה כבר אין ספור פעמים ואני אמשיך ואומר. רצח רבין זה הדבר הטוב ביותר שקרה לרבין, לממשלה שלו ולשמאל ואחד הדברים היותר גרועים לימין.

רבין גם כך לא היה מסיים את הקדנציה שלו ובשלב מסויים הוא היה מאבד כל כח אפשרי לעשות מהלך פוליטי, העם היה מתקומם.

עונש מוות אולי היה מתאים לו אך לא בניגוד לחוק ובטח לא כשהוא ראש ממשלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא שזה משנה במיוחד. הפרקליטות ובתי המשפט מאתרגים את כל מי שתוקף את הימין או הממשלה (ע"ע אילנה דיין). חוץ מזה, אני תוהה איזה "יועץ משפטי" אישר את העמדת הגליוטינה בשביל נתניהו במאהל המחאה ברוטשילד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

אמרתי את זה כבר אין ספור פעמים ואני אמשיך ואומר. רצח רבין זה הדבר הטוב ביותר שקרה לרבין, לממשלה שלו ולשמאל ואחד הדברים היותר גרועים לימין.

רבין גם כך לא היה מסיים את הקדנציה שלו ובשלב מסויים הוא היה מאבד כל כח אפשרי לעשות מהלך פוליטי, העם היה מתקומם.

עונש מוות אולי היה מתאים לו אך לא בניגוד לחוק ובטח לא כשהוא ראש ממשלה.

סימבור, אני איכשהו עוד אחיל על המשפטים הנלוזים האלו את הגנת חופש הדיבור ואי הבנה של משמכותם. עוד משפט בכיוון הכללי הזה ואתה תורחק מהפורום להרבה זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נורא שיעשע אותי. המחאה החברתית מראש הייתה מופנית כלפי מדינות כלכלית ולאו דווקא ימין או שמאל.

אנקטודה משעשע. כאשר במהלך הלימודים אני נתקל בהגשת עבודה (העבודות בעיקר מחולקות לתיאוריה והסבר התיאוריה במציאות שלנו)אשר אינני בטוח בה או שאין יל את הזמן לעשותה כראוי , מה שאני עושה זה להטיח ביקורת בימין ובציון היהודי וזה עובד. אני מקבל עובר. פעם אחת רמזתי לצביעות השמאל ואומנם קיבלתי עובר אך היה רשום שהעבודה יותר מדי ביקורתית ושזה לא נהוג באקדמיה ( כאשר בעבודות קודמות שחטתי את הימין, פשוט שחטתי וקיבל הערות עד כמה העבודה טובה)

מסוכן להיות ימני בישראל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סימבור, אני איכשהו עוד אחיל על המשפטים הנלוזים האלו את הגנת חופש הדיבור ואי הבנה של משמכותם. עוד משפט בכיוון הכללי הזה ואתה תורחק מהפורום להרבה זמן.

אפשר להבין למה? הבחור לפני תמך ברצח שלו ואני גיניתי אותו, במה חטאתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלילה איני מצדיק רצח בכלל ורצח פוליטי בפרט, אבל זה לא בדיוק סוד שהשמאל מינף את רצח רבין למטרותיו ועשה ממנו קדוש מעונה (ועל הדרך, ייחס לרבין עמדות שמאל קיצוני שהוא עצמו מעולם לא היה שותף להן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קורא לחלק עונשי מוות במסגרת החוק

אני קורא לכך שבמקום לרצוח את רבין היה צריך להעמיד אותו לדין.

הדעה שלי אומרת שבוגדים במדינה שפויה צריכים להיות מוצאים להורג במסגרת החוק

אף אדם באשר הוא לא אמור לקחת את החוקים לידיים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי. אני עדיין לא רואה במה זה יותר חמור משאר דברים שנכתבים בפוסטים מהסוג הנ"ל.

האמירה המפורשת היחידה שהייתה פה זה שרבין בגד במדינה שלו. לא יותר, לא פחות.

אני עדיין עומד מאחורי המילים שלי, עשה עם זה מה שאתה רואה לנכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה נורא שיעשע אותי. המחאה החברתית מראש הייתה מופנית כלפי מדינות כלכלית ולאו דווקא ימין או שמאל.

אנקטודה משעשע. כאשר במהלך הלימודים אני נתקל בהגשת עבודה (העבודות בעיקר מחולקות לתיאוריה והסבר התיאוריה במציאות שלנו)אשר אינני בטוח בה או שאין יל את הזמן לעשותה כראוי , מה שאני עושה זה להטיח ביקורת בימין ובציון היהודי וזה עובד. אני מקבל עובר. פעם אחת רמזתי לצביעות השמאל ואומנם קיבלתי עובר אך היה רשום שהעבודה יותר מדי ביקורתית ושזה לא נהוג באקדמיה ( כאשר בעבודות קודמות שחטתי את הימין, פשוט שחטתי וקיבל הערות עד כמה העבודה טובה)

מסוכן להיות ימני בישראל

אפשר לדעת מה אתה לומד ואיפה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...