סרטון מאת מפלגת מרץ - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרטון מאת מפלגת מרץ

yosda-boy

Recommended Posts

• תגובות 48
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם כבר מדברים, לא אמורים לבטל את יום הזכרון לרבין? אני מבין בהתחלה.. אבל ראבק 16 שנים. אשכרה גדל פה דור ילדים שחושבים שהוא היה גיבור שמת על רקע השלום..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיעות ימניות פסולות על פי חוק

דיעות שמאלניות מקודשות על פי חוק

ועכשיו ברצינות

במקרה הראשון של לקרוא לבוגד ימח שמו ולהשוות אותו להיטלר (אם כי מגיע לו) יש פה ניסיון להעליב ולפגוע וזה אסור.

במקרה של מרץ הם העלו סרטון בעל דעה פוליטית ולא הייתה שם קריאות גנאי (לפחות כך נדמה לי, אני לא מתכוון לראות את הסרטון פעם שנייה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באותו הקשר ניתן להזכיר את הכתבות שרואות כעת אור לרגל שחרורו של חגי עמיר. אני ממש לא מחסידי האיש או דרכו, אבל העליהום של השמאל עליו מקומם. כתבות כמו שהם כתבו כנגד שחרור (בתום התקופה שנגזרה עליו בבית דין) אדם שסייע לרצח פוליטיקאי שהנהיג תוכנית שנויה במחלוקת שעלתה לישראלים רבים בחייהם, אדם שסייע לרצח מתוך מחשבה מעוותת ככל שתהיה שזה טוב לישראל, הם לעולם לא יכתבו כנגד שחרור (בטרם עת) של מחבלים שרצחו ילדים יהודים מתוך רצון מוצהר לפגוע בישראלים רבים ככל האפשר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיעות ימניות פסולות על פי חוק

דיעות שמאלניות מקודשות על פי חוק

ועכשיו ברצינות

במקרה הראשון של לקרוא לבוגד ימח שמו ולהשוות אותו להיטלר (אם כי מגיע לו) יש פה ניסיון להעליב ולפגוע וזה אסור.

במקרה של מרץ הם העלו סרטון בעל דעה פוליטית ולא הייתה שם קריאות גנאי (לפחות כך נדמה לי, אני לא מתכוון לראות את הסרטון פעם שנייה)

באמת שכבר אי אפשר לסבול יותר הודעות שלך של ויק7 מיסטרי וכל השאר היצורים למיניהם.. כל היום רק מתבכיינים על השמאל. רוצים להביע דעה? שיהיה לעניין לפחות, אתם רק יודעים להתבטא פה כמו חבורה של ילדים. לא מספקים שום נימוקים מאחורי הטיעונים שלכם. עשה טובה גם, הדעות הפוליטיות שלי לא רלוונטיות אז אני יחסוך ממך, אין טעם שתציף את הפורום בהודעות בגנותי על כך שאני שמאלני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

nuff said :yelclap:

אתה עושה את זה כל כך טוב שאפילו לא אטרח להגיב לך

נ.ב.

אני דווקא החמום מוח, ויק הוא הראציונלי בינינו שיושב ומקדיש מזמנו בשביל להכניס קצת שפיות באוזניכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...