pioneer vsx521 מעביר 5.1 עבור סרטים, אבל במשחקים רק סטראו - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

pioneer vsx521 מעביר 5.1 עבור סרטים, אבל במשחקים רק סטראו

fakeman

Recommended Posts

ערב טוב

יש לי רסיבר pioneer vsx521 שמחובר לכרטיס מסך HD5870 דרך HDMI. בסרטים אני מקבל את כל הפורמטים כולל החדשים ב-5.1 אבל במשחקים אני מקבל רק סטראו(PCM ברסיבר) גם אחרי שאני מגדיר במשחק עצמו 5.1 ערוצים.

המשחקים שניסיתי הם: need for speed the run, 2, modern warfare 3 .כולם תומכים ב-5.1. אני לא מבין מה ההגיון שבסרטים אני מקבל 5.1 אבל במשחקים לא.

חרשתי פורומים בחו"ל לא מצאתי תשובה. מה לעשות?

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכרטיס קול שמשולב בכרטיס המסך לא מקודד 5.1 בזמן אמת.

בסרטים פס הקול כבר קודד ונדחס מראש בצורה של 5.1. הוא עובר דרך כבל ה- ללא עיבוד של כרטיס המסך/קול ומפוענח ע"י הרסיבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע מה זה אומר לי בעצם?

הכרטיס מסך שלי לא מספיק טוב? אני צריך להחליף אותו? או להחליף כרטיס קול? או שאני יכול להגדיר את זה כך שהכרטיס מסך לא יקודד דבר אלא הרסיבר יבצע את העבודה?

או שאין לי דרך לשמוע 5.1 ממשחקים?(נראה לי מוזר..)

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1)למה 3 כבלים של סטראו ולא 5? הבעיה שאני חושב שאין לי אפשרות לחבר יותר מ-2 כניסות אנלוגיות לרסיבר במקביל, תראה איך הוא נראה: http://www.productwiki.com/upload/images/pioneer_vsx_521_k_1.jpg

2)יש לי לוח אם p67s c43.. זה אפשרי?

3)הבעיה שבצורה אנלוגית האיכות לא תהייה משהו..אין דרך שיהיה אפשר לחבר את הרסיבר בצורה דיגיטלית?

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להמליץ על כרטיס קול שתומך בקידוד בזמן אמת שיבצע את העבודה?

אני מעדיף לחבר ב- אם זה אפשרי, ככה אני אוכל לשמוע גם את פורמטי האודיו HD.

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע לא ברור לי למה אני צריך לקנות כרטיס קול.

יש לי רסיבר שיודע לפענח 5.1, למה אני לא יכול להעביר את הסאונד לרסיבר כמו שהוא והרסיבר יפענח את הסאונד? הרי זה מחובר ב- שזה דיגיטלי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי לא ברור מה הוא עשה כל כך חוץ מלהתקין דריבר של כרטיס מסך..

מישהו אולי יודע איך אפשר להוציא 5.1 מכרטיס מסך HD5870 במשחקים?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון:

פתרתי את הבעיה

עכשיו אני מקבל 5.1 במשחקים(באותם משחקים שקודם לא עבדו), מזוהה כ-PCM ברסיבר ולא כ DOLBY DIGITAL. עכשיו תשאלו איך הבעיה נפתרה? היא נפתרה לבד! אני לא צוחק, לא שיניתי כלום. האמת שאולי שיניתי משהו קטן אבל זה נראה לי לא קשור בכלל. הורדתי NFS WORLD ושם בתוך המשחק הגדרתי שיש לי מערכת 5.1 ועשיתי החל. ואז קיבלתי 5.1 באותו המשחק ואז חזרתי לאותם משחקים שבהם לא עבד ה-5.1 והוא התחיל לעבוד גם שם. בקיצור לא ברור אבל העיקר שנפתר.

עריכה: וואי כבר אין לי עצבים לכל ההתעסקות הזאת. היום אני פותח את המחשב עכשיו אין סאונד בכלל דרך . על הרסיבר מופיעה הנורית שאומרת שהוא מחובר ב-, המחשב מוגדר להוציא סאונד דרך יציאת ה-, אבל אין . מה לעשות? בבקשה כבר אין לי עצבים לזה

עריכה:

הבעיה נפתרה מעצמה. פשוט לא ברור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...