ת'רד מכירה קבוצתית SSD - עמוד 38 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד מכירה קבוצתית SSD

ag43

Recommended Posts

• תגובות 620
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סבבה יש לי C400 איך אני עושה בדיוק את העידכון ?

מתקין עליו קודם תמערכת הפעלה ?

מחבר אותו שהיא כבר מותקנת מעדכן ומפרמט שוב מה עושים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם עושים את העדכון דרך windows הוא עושה reset למחשב, מעדכן את הSSD ומעלה את המערכת הפעלה כרגיל. הוא גם בודק אם הSSD קיים לפני שהוא עושה את התהליך. אני עדכנתי את ה M4 שלי לא יודע איך זה עובד עם C400 כנראה אותו הדבר.

למרות שחשבתי שהכל הלך חלק זה לא העביר לי את הcontroler ל AHCI אבל אחרי שסידרתי את זה ב הכונן התחיל לעבוד באופן תקין (כך נראה) ונתן 500MBps ב sequential.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ קראת את ההקשר? בגלל שהוא על מצב IDE אין TRIM ולכן זה יקרה.

סבבה יש לי C400 איך אני עושה בדיוק את העידכון ?

מתקין עליו קודם תמערכת הפעלה ?

מחבר אותו שהיא כבר מותקנת מעדכן ומפרמט שוב מה עושים?

לא אתה לא מתקין עליו את מערכת ההפעלה כי זה עדכון שמוחק את כל תוכן הכונן. אם יש לך על כונן אחר (WIN7 בלבד) אתה יכול לעדכן דרך ה-WIN, אתה רק צריך להוריד את הקובץ,לחבר את הכונן ולהפעיל את כלי העדכון.

אם אין לך על כונן אחר אתה יכול להוריד את קובץ ה-ISO (מה שאני עשיתי), לצרוב אותו על CD/DVD ולעשות BOOT דרך הדיסק (זה כבר יעשה את כל מה שצריך בלי שתצטרך לגעת במשהו).

בשני המקרים הכונן צריך להיות מחובר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ קראת את ההקשר? בגלל שהוא על מצב IDE אין TRIM ולכן זה יקרה.

לא אתה לא מתקין עליו את מערכת ההפעלה כי זה עדכון שמוחק את כל תוכן הכונן. אם יש לך על כונן אחר (WIN7 בלבד) אתה יכול לעדכן דרך ה-WIN, אתה רק צריך להוריד את הקובץ,לחבר את הכונן ולהפעיל את כלי העדכון.

אם אין לך על כונן אחר אתה יכול להוריד את קובץ ה-ISO (מה שאני עשיתי), לצרוב אותו על CD/DVD ולעשות BOOT דרך הדיסק (זה כבר יעשה את כל מה שצריך בלי שתצטרך לגעת במשהו).

בשני המקרים הכונן צריך להיות מחובר.

אני דווקא התקנתי וינדוס על הM4 ולאחר מכן עדכנתי וכל המידע נשמר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...