ת'רד מכירה קבוצתית SSD - עמוד 25 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד מכירה קבוצתית SSD

ag43

Recommended Posts

גם אני לא יהפוך עורי בשביל 9 שקל אבל אם הפערים הם גדולים אז זה מדליק לי מנורה בקופסא שאומרת לי שהמחיר שנתנו לי מלכחתילה הוא מחיר גבוה וישכלו לתת לי מחיר יותר טוב אבל העדיפו לחלוב כמה שאפשר אז זה משנה לי את כל החשיבה

ואני יודע שבגלל אנשים כמוך תופרים לנו תפנים על כל דבר ולא נותנים לנו מחירים הגונים ונורמאלים כמו שאנחנו אמורים לקבל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 620
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ממש לא מסכים איתך ORRR

זה לא בגלל תאוות בצע

אם הם היו עניים אז לא היינו מצפים שיורידו מחירים

אבל אתם מרחמים עליהם!!!

זה חנויות שבכל הזדמנות שיש להם הם מכניסות לכם מחירים עם עשרות אחוזים של רווחים

אז הנה יש לכם פה הזדמנות להוריד את המחיר עד הרצפה ואתם מתלוננים???

לכו תסתכלו על המחירים של כרטיסי המסך והמעבדים בארץ לעומת חול

עשרות על עשרות אחוזים של רווח!!!

תפסיקו לרחם עליהם הם לא ימותו מרעב!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה טעות מרה... אני האחרון שקונה את מה שנותנים לו ואני תמיד עורך סקר שוק ומתחשב בכל הפרמטרים מה יוצא לי משתלם יותר.

אבל גם לי יש גבולות ואני לא אמכור את אמא שלי בשביל הכל.

ושוב אתם מסתכלים על מוצר ורואים $$ בעינים.

אתם לא חושבים על ההשלכות.

אתם לא חושבים על זה שעכשיו ניסו להרים קבוצה במחיר הכי זול, חנות מסויימת ראתה הזדמנות לקחת את אותם לקוחות אליה וניצלה את זה.

פעם הבאה שירצו להרים קבוצה, לא יהיה מי שירים כי זה יהיה בשבילו בזבוז זמן, וכמובן פוטנציאל למחירי תחרות יהרס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לא נשמה תאמין לי והגבולות שלי אני מאמין שיותר משלך אבל אם יהיה הפרש של 50 שקל אני מאמין שגם אתה פתאום תראה לכולם שאתה יודע סינית

סלח לי!- אבל מה אתה מבלבל תמוח!!??{בצורה הכי עדינה}!

אחרי מה שאנשים ראו פה במשך כמה ימים אני בטוח שהם קיבלו תמריצים להפוך תעולם! ולהרים קבוצות כמו נוצות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאלה נירשמתי 529 שקל זה מצוייין בשבילי!!!!!!!!!!!! אני לא ימות מעוד 9 שקלים כל עוד נילחמים בKSP שניזכרים להוריד תמחיר אחרי שיש קבוצות רכישה.

הדבר הבא זה 680 GTX?

חחחחחחחחחחחחחחחח.\

איפה רואים עם זה רשם אותי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כבר אמרתי את שלי. אני ראיתי מחיר שהיה משתלם בתור קניה קבוצתית.

אני ראיתי מהלך שבוצע נגד העקרונות שלי, וגם אם קיי אס פי עכשיו ימכרו את ה128 ג'יגה ב400 שח(לא שזה יקרה) כי זה מגיע ממקום ממש שגוי.

ועד כמה שאני סלקטיבי מאוד כשאני קונה מוצר מסויים אני מסתכל על תמונה רחבה יותר לפעמים כשצריך.

אני לא אכנס לויכוח מיותר כל אחד רשאי לעשות מה שהוא רוצה ושיהיה לנו בהצלחה להוציא את המחיר הטוב ביותר שאנחנו יכולים :)

ויניב, ההתלהמות שלך מראה את הרמה שלך ותסלח לי אם לא אגיב יותר לתגובות שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ראיתי מהלך שבוצע נגד העקרונות שלי, וגם אם קיי אס פי עכשיו ימכרו את ה128 ג'יגה ב400 שח(לא שזה יקרה) כי זה מגיע ממקום ממש שגוי.

ועד כמה שאני סלקטיבי מאוד כשאני קונה מוצר מסויים אני מסתכל על תמונה רחבה יותר לפעמים כשצריך.

אני לא אכנס לויכוח מיותר כל אחד רשאי לעשות מה שהוא רוצה ושיהיה לנו בהצלחה להוציא את המחיר הטוב ביותר שאנחנו יכולים :)

צודק בהחלט !!!! :yelclap: אני איתך :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיבורים כולם יפים..אבל אני רוצה לראות מציאות שהמחיר היה יורד ל400 ולא הייתם קונים... אני לא אוכל תלוקשים האלו...או שהייתם שנים שנשארים עם עקרונות...

שורה תחתונה המטרה הייתה לתת מחיר טוב לכולם פה ולא להפגין עקרונות...

וזה בסדר אתה לא צריך לענות לי אני לא אפגע

ובכל אופן אני חוזר קצת למאחורי הקלעים...לא הייתה לי כוונה לפגוע או לעצבן מישהו או משהו בסגנון... וברכות לכולם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה יותר נוח לקנות עכשיו ולא לחכות כמה ימים עד שנקבל את המוצר, אבל אנשים פה שוכחים שKSP לא אלופים בלתת אחריות

הם בורחים מזה כמו מאש ויבדקו את המוצר 70 פעם ובסוף יגידו לך שאתה שרפת אותו איכשהו עם מצית

תתחילו לחשוב מחוץ לקופסא חברים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרבה יותר נוח לקנות עכשיו ולא לחכות כמה ימים עד שנקבל את המוצר, אבל אנשים פה שוכחים שKSP לא אלופים בלתת אחריות

הם בורחים מזה כמו מאש ויבדקו את המוצר 70 פעם ובסוף יגידו לך שאתה שרפת אותו איכשהו עם מצית

תתחילו לחשוב מחוץ לקופסא חברים

חבריקו,

לא שאני אוהב את KSP, אבל זה המצב בארץ.

כל חנות תנסה להתנער מהאחריות

לך תראה מה זה בארצות הברית אחריות.

מחברים לחשמל, לא נדלק? קח חדש.

בכל מקרה אם המחיר של KSP לא ירד עוד ירידה דרסטית אני הולך עם היבואן ב1040

הלוואי שיורידו מתחת לאלף :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

די עם החרטות, השורה התחתונה מה שמעניין זה כמה כסף אני מוציא מהארנק ומשלם.

ב400 שקל לא היית קונה, היית רץ לקנות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה עדי אבל זה סוטה מהדיון.

כל מה שניסיתי להבהיר זה שצריך לשים לב לפעמים לא לירוק לבאר שממנה שותים זה הכל וגם אני מחכה לראות אם יורידו עוד את המחירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...