ת'רד מכירה קבוצתית SSD - עמוד 20 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד מכירה קבוצתית SSD

ag43

Recommended Posts

• תגובות 620
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מישהו כתב בפייסבוק של KSP תגובה שבמכירה קבוצתית פה המחיר ירד ל529 שקל והם מחקו את התגובה :)

זה הייתי אני :lol:

אני גם חשבתי שזה נמחק כי זה לא מופיע בקישור הישיר לפוסט.

אבל זה כן מופיע שפותחים את התגובות של הפוסט ישירות מהקיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יקרים

אל תעלבו אבל אני לא מכיר פה אף אחד

וגם את היבואן אני לא מכיר

אני לא חייב לאף אחד פה שום דבר

אני מסכים איתכם ב100 אחוז שמה שKSP עשו זה תרגיל מלוכלך

אבל ההנחה שהם נותנים זה לא שקל או 2

זה 50 שקל על דגם ה 256 (שאותו אני קונה)

מה שהתרכיל הזה מלמד אותי זה 2 דברים

1. יש לנו (הצרכנים) כח א-ד-י-ר בידיים ואם כל קנייה תהיה מאורגנת בצורה כזאת נוכל להשיג את המחירים שאנחנו רוצים ולא המחירים שהחנויות החזירות קובעות

2. ההנחה הזאת של KSP מראה לנו שיש עוד מרווח להורדה במחיר.... אז שיורידו!!!!

הרי זה ברור שכל אחד פה דואג לכיס שלו

אם הם היו רק משווים את ההצעה של היבואן אני בטוח שאף אחד פה לא היה מתרגש וכמעט כולם היו נשארים עם הקניה של היבואן.

אבל הנחה של 50 שקלים מדובר כבר על 8-10 אחוז מהמחיר!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזה שהיבואן מיד השווה מחיר הוא עשה לדעתי מעשה מכובד מאוד לטובת קהל לקוחותיו ולטובת מכירות קבוצתיות בכלל.

אם KSP תנצח ותמשוך את הקרקע מתחת לרגלי המכירה, מכירות נוספות לא יזכו להיענות כזו מצד היבואן ו/או חנויות אחרות, כיוון שהם ידעו שהמחיר ישבר פעם אחר פעם.

לדעתי - כל עוד ההפרש לא גדול, וגם אם הוא לרעת היבואן, צריך לתמוך ביבואן ולרכוש אצלו בהתאם להתחייבותינו הלא רשמית.

אם ההפרש גדול בהרבה, זה אומר שעדיין הרווח גבוה ויש מאיפה להוריד מחיר גם אצל היבואן.

עם זאת - KSP לא תפסיד, כיוון שברמת המחירים הזו ירדו הרבה מתלבטים מן הגדר (בין אם הם ברשימה שלנו ובין שלא) ויהפכו לקונים.

זה יגדיל את השוק, וכולם יצאו נישכרים.

ופה אני מסכים עם Art Tatum: בסופו של דבר, כונן יהיה חלק בלתי נפרד מכל מחשב חדש, בין אם כדיסק נפרד ובין אם כילק אינטגרלי מלוח האם.

בסופו של דבר השוק יתייצב על מחיר שאיתו כולם חיים טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ופה אני מסכים עם Art Tatum: בסופו של דבר, כונן יהיה חלק בלתי נפרד מכל מחשב חדש, בין אם כדיסק נפרד ובין אם כילק אינטגרלי מלוח האם.

בסופו של דבר השוק יתייצב על מחיר שאיתו כולם חיים טוב.

להזכירכם, ART TATUM לא המציא את הגלגל.

במה שהוא אומר ישנם הרבה דברים נכונים והרבה דברים חדשים.

הצרה היא, שלא תמיד הדברים החדשים נכונים ולא תמיד הדברים הנכונים חדשים.

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יקרים

אל תעלבו אבל אני לא מכיר פה אף אחד

וגם את היבואן אני לא מכיר

אני לא חייב לאף אחד פה שום דבר

אני מסכים איתכם ב100 אחוז שמה שKSP עשו זה תרגיל מלוכלך

אבל ההנחה שהם נותנים זה לא שקל או 2

זה 50 שקל על דגם ה 256 (שאותו אני קונה)

מה שהתרכיל הזה מלמד אותי זה 2 דברים

1. יש לנו (הצרכנים) כח א-ד-י-ר בידיים ואם כל קנייה תהיה מאורגנת בצורה כזאת נוכל להשיג את המחירים שאנחנו רוצים ולא המחירים שהחנויות החזירות קובעות

2. ההנחה הזאת של KSP מראה לנו שיש עוד מרווח להורדה במחיר.... אז שיורידו!!!!

הרי זה ברור שכל אחד פה דואג לכיס שלו

אם הם היו רק משווים את ההצעה של היבואן אני בטוח שאף אחד פה לא היה מתרגש וכמעט כולם היו נשארים עם הקניה של היבואן.

אבל הנחה של 50 שקלים מדובר כבר על 8-10 אחוז מהמחיר!!!

אולי יש לנו כוח אבל לא צריך להיות חזירים ולקנות מחנות אחרת שעשתה תרגיל מסריח רק בגלל שהיבואן הציע מחיר זול משמעותית.

אל תשכח, בלי היבואן והצעתו, KSP לא היו מורידים שקל מהמחיר שהיה אצלם לפני המכירה הזאת.

אז אם תלך ותקנה אצלו כי הוא זול ב50 שקלים, אתה תדפוק את היבואן שבזכותו יש לך הצעה כזו בכלל,

ולהבא הם יחשבו פעמיים אם בכלל לספק לנו הצעה זולה ומשתלמת.

אל תחשבו לטווח הקרוב, תחשבו לטווח הרחוק.

אולי פה תשלם 50 שקל יותר, אבל בטוח תהיה רכישה נוספת של מוצר אחר ששם תחסוך את ה50 שקלים הללו ואף יותר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי יש לנו כוח אבל לא צריך להיות חזירים ולקנות מחנות אחרת שעשתה תרגיל מסריח רק בגלל שהיבואן הציע מחיר זול משמעותית.

אל תשכח, בלי היבואן והצעתו, KSP לא היו מורידים שקל מהמחיר שהיה אצלם לפני המכירה הזאת.

אז אם תלך ותקנה אצלו כי הוא זול ב50 שקלים, אתה תדפוק את היבואן שבזכותו יש לך הצעה כזו בכלל,

ולהבא הם יחשבו פעמיים אם בכלל לספק לנו הצעה זולה ומשתלמת.

אל תחשבו לטווח הקרוב, תחשבו לטווח הרחוק.

אולי פה תשלם 50 שקל יותר, אבל בטוח תהיה רכישה נוספת של מוצר אחר ששם תחסוך את ה50 שקלים הללו ואף יותר..

אולי אתה צודקץ אולי בקניה הקבוצתית הבאה היבואן לא ישתתף.

אבל אני בטוח ששאר החנויות יראו שהאנשים בHWZONE מאורגנים ומסוגלים להביא כח קניה מאסיבי

להזכירך ארגנו פה קניה של יותר מ100 כוננים!!!

לפי דעתי זה מטורף!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובא לציון גואל.

בילד הום כל מילע בסלע.

כשאתה נותן כוח לקבוצות קניה ולצרכנים עכשיו, בעתיד זה ישחק לטובת הצרכן.

אם בכל זאת מעדיפים להרוויח 10 שח עכשיו, זה יכול לעלות לנו הרבה יותר בעתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אתה צודקץ אולי בקניה הקבוצתית הבאה היבואן לא ישתתף.

אבל אני בטוח ששאר החנויות יראו שהאנשים בHWZONE מאורגנים ומסוכלים להביא כח קניה מאסיבי

להזכירך ארגנו פה קניה של יותר מ100 כוננים!!!

לפי דעתי זה מטורף!!

אותו יבואן כמובן שלא ישתתף, המכירה תהיה על מוצר אחר,

אבל אל תשכח שיש כאן בפורום לא מעט מוכרים ובעלי חנויות ברחבי הארץ ואם הם יראו שהציעו לנו הצעה מעולה,

וברחנו למתחרים שעשו תרגיל מלוכלך, מה יהיה האינטרס שלהם להציע לנו הצעה כזו בעתיד?

והנה, היבואן הוריד מחיר ל1049.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה עוד נקודה ש-KSP נותנים כונן היום, כאשר פה בפורום אולי צריך להמתין לו לשבוע הבא.

בכל מקרה, כל עוד הפרשי המחיר סבירים, אני נשאר עם היבואן - צריך לתמוך ביוזמה :) .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...