ת'רד מכירה קבוצתית SSD - עמוד 13 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ת'רד מכירה קבוצתית SSD

ag43

Recommended Posts

• תגובות 620
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נקווה שנצליח לקנות מתאם בזמן, לא בא לי לשים אותו באוויר :kopfpatsch:

לא חייב באוויר, אפשר להדביק את הכונן על כונן FLOPPY אם יש לך עדיין או סתם על הפלטה של הכונני 5.25

הנה הפתרון שאני עשיתי : http://imageshack.us/photo/my-images/534/dsc0111dux.jpg/

מחזיק טוב לא מתחמם ולא זז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאפשר סתם לשים עליו שני פסים של מסקינגטייפ ולהצמיד אותו לתחתית או צד המארז.

ועדיף אם יש לכם ריבוע ספוג דק לשים בינו למארז שלא יגביר וויברציות(שמגיעים מחלקים אחרים במארז כמובן).

אולי זה מה שאעשה.

הרעיון עם הכונן FLOPPY 3.5" מעניין.

אולי אפשר לפרק את הפלופי וליצור עם המסגרת המתכתית(זו שעליה החורים להברגה למארז) תושבת לSSD עם חומרים כאלו ואחרים.

גם ככה זה מקום מבוזבז במארז (המקום של הפלופי שאף אחד לא משתמש).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת שאפשר סתם לשים עליו שני פסים של מסטינגטייפ ולהצמיד אותו לתחתית או צד המארז.

ועדיף אם יש לכם ריבוע ספוג דק לשים בינו למארז שלא יגביר וויברציות(שמגיעים מחלקים אחרים במארז כמובן).

אולי זה מה שאעשה.

נראה לי שהתכוונת למסקינגטייפ.

מסטינג זה מסיפור אחר :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו בדיוק ההגדרה של איסוף עצמי.

אה סבבה...אז מה שהצעתי לגבי לפנות ל- KSP ואייבורי איך שהוא יצע לפועל :hat: יפה.

ובמקרה של מימוש אחריות זה מול אייבורי?

נרשמתי היום..ז"א שאני יכול להגיע מחר לסניף שרשמתי לקחת את זה..או יחזרו אלי?

ועוד שאלה..אני קונה אחד גם מתנה למישו..חייב אריזת ריטייל, אז אצתרך לחקות לנגלה הבאה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין להם סניף באילת?

לא נראה לי שיש סניף של אייבורי באילת. מצד שני, אם אתה בוחר לוותר על הקניה הקבוצתית ולקנות נגיד ב KSP באילת, אז אולי המחיר יכול לצאת לך עוד יותר זול מהקניה הקבצותית.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

לא נראה לי שיש סניף של אייבורי באילת. מצד שני, אם אתה בוחר לוותר על הקניה הקבוצתית ולקנות נגיד ב KSP באילת, אז אולי המחיר יכול לצאת לך עוד יותר זול מהקניה הקבצותית.

זה בידיוק מה שעכשיו בדקתי!- המחיר הוא 526 ש"ח!

השאלה היא האם כל אחד יכול לקנות או רק תושב אילת {למרות שגם זה לא ממש בעיה} - אבא שלי שם עד מחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם יגיעו עם הקושחה העדכנית או שצריך לעדכן אותם? אין לי כוח להתחיל להסתבך עם זה. אם תהיה בעיה בכונן כתוצאה עדכון הקושחה, ניתן יהיה לממש אחריות על כך?

בנוסף מאיפה אני מוריד קושחה לכונני . עדיין לא נרשמתי (אני הירשם במהלך היום).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...